Strona Główna Nr aukcji: 1499624657
300 SZABLONY MALARSKIE kwiaty NAKLEJKI NA SCIANE S

300 SZABLONY MALARSKIE kwiaty NAKLEJKI NA SCIANE S

Podobne: s 300
naklejki
szablony malarskie kwiaty
malarskie
szablony malarskie
szablony na sciane
szablony na sciane kwiaty
kwiaty szablony
malarskie kwiaty
szablony kwiaty

Data wystawienia aukcji: 2011-03-09 01:07:07
Data zakończenia aukcji: 2011-03-23 01:04:11
Dane aukcji
Kup teraz: 18 PLN
Parametry

  Witamy serdecznie na naszej aukcji!

Naklejki ścienne, szablony malarskie oraz odrobina własnej inwencji twórczej pozwolą Ci wyczarować wymarzony dom w nowoczesnym, świeżym stylu.
WSZYSTKIE NASZE WZORY TWORZONE SĄ NA PROFESJONALNYCH, WIELKOFORMATOWYCH MASZYNACH TNĄCYCH, PRZEZ CO WSZYSTKIE SZABLONY I NAKLEJKI CHARAKTERYZUJE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA
Gotowy do przyklejenia motyw pokrywamy specjalnym papierem ułatwiającym przeniesienie wzoru na ścianę.

Dzięki temu grafika zachowuje kształt i proporcje podczas przyklejania, a jej aplikacja jest dziecinnie prosta.

Masz obawy? Niepotrzebnie!


Do każdego zamówienia dołączamy instrukcję, która szczegółowo opisuje przebieg montażu oraz szablon lub naklejkę gratisową na której potrenujesz przyklejanie.


NASZE SZABLONY I NAKLEJKI WYKONANE SĄ Z WYSOKIEJ JAKOŚCI FOLII MARKI ORACAL.

DZIĘKI TEMU NASI KLIENCI MAJĄ GWARANCJĘ TRWAŁOŚCI KUPOWANYCH PRODUKTÓW.


Szeroki wybór wzorów (a każdy w kilku rozmiarach), dostępna paleta barw naklejek dekoracyjnych oraz możliwość wykonania wzoru jako szablonu malarskiego - pozwolą Ci idealnie dopasować dekorację do Twojego wnętrza.

KOLEKCJA:

ORNAMENTYKA


Przedmiotem aukcji jest wybrany wzór do dekoracji w postaci szablonu malarskiego lub naklejki dekoracyjnej w rozmiarze:

S

(dokładne wymiary grafiki podane są pod każdym wzorem obok jego numeru)


1 Kup Teraz = jeden wzór

Pozostałe rozmiary (M i L) oraz inne rodzaje wzorów dostępne są na pozostałych naszych aukcjach.Bądź pomysłowy i zaskocz innych ciekawymi rozwiązaniami w swoim domu!

Po zaznaczeniu opcji "KUP TERAZ" prosimy o wiadomość e-mail, w której określisz wybraną formę dekoracji (naklejka/szablon), numer wzoru oraz - w przypadku wyboru naklejki - kolor w jakim mamy ją dla Ciebie przygotować. Ponadto prosimy o informację dotyczącą wybranej formy płatności i rodzaju dostawy.

Do każdego zamówienia załączamy dowód zakupu, chyba że klient wyraźnie sobie tego nie życzy (np. w sytuacji, gdy zamówienie ma być wręczone jako prezent). Na życzenie wystawiamy również rachunki imienne.

Zamówienia realizowane są w możliwie najkrótszym czasie. Przewidywany czas realizacji zamówienia - przekazania towaru do wysyłki - to 2 dni robocze. O poszczególnych etapach procesu jesteś informowany na bieżąco drogą elektroniczną.

Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na każde pytanie.

Pozdrawiamy i zapraszamy na inne nasze aukcje.

Zespół TAKUMI
( c ) 2011   TAKUMI  All Rights Reserved.

300 SZABLONY MALARSKIE kwiaty NAKLEJKI NA SCIANE S


Dodano 2011-01-20 12:53
Firma posiada pełne prawa autorskie i majątkowe do własnych wzorów oferowanych do sprzedaży,oraz wszelkie niezbędne licencje i prawa do wykorzystywania wzorów, na bazie których powstają projekty naklejek i szablonów prezentowane na niniejszej stronie i jako takie podlegają ochronie na mocy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku "O prawie autorskim i prawach pokrewnych".

W przypadku naruszenia prawa autorskiego kierujemy wniosek o ściganie do prokuratury rejonowej właściwej dla siedziby firmy bez informowania o tym fakcie osoby naruszającej jej prawa. Podczas procesu będziemy żądać odszkodowania rekompensującego poniesione straty oraz zaprzestania działalności naruszającej nasz interes oraz zniszczenia w ten sposób wytworzonych towarów. Wystąpimy także z oskarżeniem prywatnym przeciwko naruszającemu prawa autorskie.

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1499624657