Strona Główna Nr aukcji: 1336060511
AUTOMATYCZNY  SPŁAWIK SAMOZACINAJĄCY

AUTOMATYCZNY SPŁAWIK SAMOZACINAJĄCY

Podobne: spławik samozacinający
automatyczny spławik samozacinający
spławik automatyczny
spławik automatyczny samozacinający
samozacinający
samozacinający spławik

Data wystawienia aukcji: 2010-11-23 12:00:11
Data zakończenia aukcji: 2010-11-26 11:58:38
Dane aukcji
Kup teraz: 30 PLN
Parametry
Stan: Nowe
 


amur60@wp.pl

 
 

pocztapolska
List polecony
9,00zł
Paczka ekonomiczna 15,00zł

DO 4 SZTUK KOSZT PACZKI 15 ZL.


Termin wysyłki- w ciągu 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

 

 
 

HENRYK BACZUL

DŁUSKO GRYF. 10

74-110 BANIE
 


KONTO:
17 2160 0003 2000 1552 0379 0001

Proszę w tytule przelewu wpisać nick allegro oraz numer aukcij.

 
 

2

1

 
 

AUTOMATYCZNY

SPŁAWIK

 WYKONUJE ZACIĘCIE RYBY DOKŁADNIE W MOMENCIE BRANIA, W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB: CHWYTAJĄC PRZYNĘTĘ, RYBA POCIĄGA ZA ŻYŁKĘ. TEN IMPULS WYZWALA MECHANIZM, KTÓRY WYKONUJE NATYCHMIASTOWE PODERWANIE DO GÓRY ŻYŁKI Z RYBĄ NA HACZYKU. SKUTECZNOŚĆ POŁOWÓW ZWIĘKSZA SIĘ WIELOKROTNIE. POMIMO ZNACZNYCH GABARYTÓW,  NAWET  NAIMNIEJSZE PRZESUNIĘCIE ŻYŁKI WYZWALA MECHANIZM, TAK JAK  NA BRANIE REAGUJE NIE PŁYWAK, A GÓRNY ELEMENT AUTOMATU. JEST TO NASZ PRODUKT I NASZ PATENT. AUTOMAT UZYSKAŁ POZYTYWNĄ OPINIĘ , ZNANEGO ICHTIOLOGA Z. NEJA. OTRZYMALIŚMY GŁÓWNĄ NAGRODĘ W TV PROGRAMIE ,,ZŁOTY INTERES,, NABYWCY SPŁAWIKA AUTOMATYCZNEGO WIELOKROTNIE WYGRYWALI LOKALNE ZAWODY W POLSCE I NA UKRAINIE.

 splawik

    POZYTYWNE OPINIE ALLEGROWICZÓW TAKŻE POTWIERDZAJĄ JEGO ZALETY.  FILM MOŻNA OBEJRZEĆ NA STRONIE INTERNETOWEJ:

    filmik

PRODUKT PROEKOLOGICZNY

   AUTOMAT WYKONUJĘ ZACIĘCIE WYŁĄCZNIE W WARGĘ RYBY.  WĘDKARZ NIE MUSI PRZEPROWADZAĆ  NIEPRZYJEMNYCH ZABIEGÓW PO USUWANIU HACZYKA Z WNĘTRZNOŚCI RYBY. A NIEWYMIAROWE LUB CHRONIONE OKAZY MOGĄ BYĆ UWOLNIONE BEZ ZNACZNYCH OKALECZEŃ.

PRODUKT PROSPOŁECZNY

        AUTOMAT JEST DOBRZE WIDOCZNY NA WODZIE, NAWET W NIEPOGODĘ, T.J. JEGO ANTENKA PO ZACIĘCIU PODNOSI SIĘ NA 12 CM. BĘDZIE ON BARDZO POMOCNY W ŁOWIENIU  OSOBOM  Z OSŁABIONYM WZROKIEM.

        TEN SPŁAWIK MOŻE   BYĆ DOSKONAŁYM PREZENTEM DLA POCZĄTKUJĄCYCH, ZWŁASZCZA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, KTÓRYCH NIESKUTECZNOŚĆ PIERWSZYCH PRÓB ŁATWO ZNIECHĘCA.

         DOŚWIADCZONE WĘDKARZE MOGĄ STOSOWAĆ AUTOMAT NA DRUGĄ WĘDKĘ, T.J. NIE MUSI ON BYĆ CIĄGLE PILNOWANY.                   

        WIELU AMATOROM WYPOCZYNKU NAD WODĄ UŁATWI  ON POŁĄCZENIE ŁOWIENIA  Z RELAKSEM.

CECHY TECHNICZNE

     AUTOMATY MAJĄ REGULATOR BRAŃ DO POŁOWU OKAZÓW O RÓŻNEJ WIELKOŚCI  : OD ''ŻYWCA''  DO WIELOKILOGRAMOWYCH OKAZÓW. USTAWIENIE REGULACJI NA MAX ZAPOBIEGNIE  REAGOWANIU SPŁAWIKA NA  ''SKUBANIE'' DROBNICY.

     AUTOMAT POSIADA BLOKADĘ, ZAPOBIEGAJĄCĄ  ''OTWIERANIU'' SIĘ SPŁAWIKA  W CHWILI RZUTU LUB UDERZENIA O WODĘ. WEWNĄTRZ SPŁAWIKA ZNAJDUJE SIĘ CIENKI DRUCIK, NA DOLE ZAKOŃCZONY KÓŁKIEM. GDY SPŁAWIK OPADA NA WODĘ, TRZEBA COFNĄĆ SZCZYTÓWKĄ WĘDKI, NAPRĘŻAJĄC ŻYŁKĘ. SPŁAWIK BĘDZIE OPADAŁ RAZEM Z OŁOWIEM. OŁÓW PODPIERA DRUCIANE KÓŁECZKO BLOKADY, A GÓRNY KONIEC BLOKADY PODPIERA GÓRNY ELEMENT SPŁAWIKA, UNIEMOŻLIWIAJĄC ,,OTWARCIE SIĘ,, PODCZAS UDERZENIA O WODĘ. GDY  OŁÓW OPADNIE, SPŁAWIK SIĘ ODBLOKUJĘ.

    E-MAILEM WYSYŁAMY SZCZEGÓŁOWĄ INSTRUKCJĘ, KTÓRA DOKŁADNIE PRZEDSTAWIA PRZYGOTOWANIE SPŁAWIKA DO POŁOWU, STOSOWANIE REGULACJI, BLOKADY. W KOMPLECIE JEST PRZEWLEKACZ DO ŻYŁKI /DRUCIK, Z PĘTLĄ W GÓRNEJ CZĘŚCI I BIAŁĄ KOŃCÓWKĄ NA DOLE/, KTÓRY PO PRZEWLECZENIU ŻYŁKI  WEWNĄTRZ SPŁAWIKA-ODŁOŻYĆ PRZEWLEKACZ DO NASTĘPNEJ POTRZEBY UMIESZCZENIA SPŁAWIKA NA ŻYŁCE.

      OPAKOWANIE TWARDE - TUBA.  PRODUKT SPRAWDZONY.

   PROSZĘ NIE SPRAWDZAC SPŁAWIK ,,NA SUCHO,, - MOŻNA SPOWODOWAĆ USZKODZENIA. W WODZIE SPŁAWIK DZIAŁA INACZEJ.

   ODLEGŁOŚĆ RZUTU - DO 50 M, GŁĘBOKOŚĆ ŁOWISKA - DO 6 M.

   SPŁAWIK JUŻ JEST DOCIĄŻONY SPRĘŻYNĄ, OŁOWIU  - JEDEN GR

   NA INNEJ AUKCJI MOŻNA ZAKUPIĆ AUTOMAT SAMOZACINAJĄCY Z NĘCARKĄ, KTÓRY TAKŻE STANOWI NASZ PATENT. ZASTĘPUJE MAŁOSKUTECZNE  PROCY I ARMATKI, TAK JAK DOSTARCZA ZANĘTĘ DOKŁADNIE NA ŁOWISKO. NĘCARKA ZNAJDUJE SIĘ POD PŁYWAKIEM, PRZY POWIERZCHNI WODY. ZANĘTA STOPNIOWO WYPŁUKIWANA, OPADA W KIERUNKU HACZYKA I WABI RYBY. W GALERII MOŻNA OBEJRZEĆ SCHEMAT AUTOMATU Z NĘCARKĄ.

 
AUTOMATYCZNY  SPŁAWIK SAMOZACINAJĄCY

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1336060511