Strona Główna Nr aukcji: 1532551421
BEFUNGIN na nowotwory i guzy zioła- Bonifratrów

BEFUNGIN na nowotwory i guzy zioła- Bonifratrów

Podobne: befungin

Data wystawienia aukcji: 2011-03-27 18:59:15
Data zakończenia aukcji: 2011-04-10 18:58:07
Dane aukcji
Kup teraz: 49 PLN
Parametry


Opis przedmiotu:

Kontakt

Gadu-gadu: 9167163

Przesyłka

Priorytet: 10zł
Za pobraniem: 15zł

Regulamin

1. Po dokonaniu transakcji proszę o potwierdzenie wygranej aukcji i określenie formy płatności (przelew, pobranie);

2. Przesyłki 'za pobraniem' są wysyłane do użytkowników mających co najmniej 20 pozytywnych komentarzy, jednocześnie bez negatywnych;

3. Przesyłki są wysyłane w następny dzień roboczy po zaksięgowaniu wpłaty na konto

Befungin

Przedmiotem aukcji jest buteleczka 160 ml BEFUNGINU PRZECIWKO GUZOM I NOWOTWOROM. DOSKONAŁY ŚRODEK W WALCE Z GUZAMI I NOWOTWORAMI STOSOWANY OD SETEK LAT W MEDYCYNIE LUDOWEJ A OD 1953 r. W MEDYCYNIE KONWENCJONALNEJ JEST TO KONCENTRAT HUBY BRZOZOWEJ. POSIADA WŁAŚCIWOŚCI ZNIECZULAJĄCE, PRZECIWZAPALNE, WZMACNIAJĄCE I REGENERUJĄCE A TAKŻE HAMUJĄCE WZROST TKANKI NOWOTWOROWEJ.

ZASTOSOWANIE : PRZY WSZELKIEGO RODZAJU GUZACH, NOWOTWORACH, TORBIELACH,MIĘŚNIAKACH, BRODAWCZAKACH I POLIPACH. IDEALNY ŚRODEK PRZY CHOROBACH PRZEWODU POKARMOWEGO.ZALECANY JAKO ŚRODEK PROFILAKTYCZNY DLA KOBIET POWYŻEJ 35 ROKU ŻYCIA ZE WZGLĘDU NA ZWIĘKSZONE RYZYKO ZACHOROWANIA.

DOZOWANIE : łyżkę stołową preparatu rozcieńczyć ROZCIEŃCZYĆ W CIEPŁEJ PRZEGOTOWANEJ WODY. PRZYJMOWAĆ PO 3 RAZY NA DOBĘ NA 30 min. PRZED JEDZENIEM PRZEZ OKRES 3-5 MIESIĘCY.KURACJĘ MOŻNA POWTÓRZYĆ PO 10 DNIOWEJ PRZERWIE PRODUKT CAŁKOWICIE NATURALNY PRODUCENT : " BONIFRATRZY - ŁÓDŹ".

darmowy hosting obrazków

Na pniach brzóz rosną grzyby pasożytnicze, są one wykorzystywane w lecznictwie ludowym.Najbardziej znany jest włóknouszek ukośny – Inonotus obliquus.Tworzy on ciemne, guzowate narośla,które po odcięciu tworzą surowiec zwany hubą brzozową.Huba brzozowa działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, wzmacniająco. Zwiększa odporność organizmu.Pobudza wytwarzanie interferonu, substancji przeciwwirusowej, obecnej u ludzi i zwierząt.Jeżeli słuszne jest przekonanie, że wirusy są przyczyna powstawania niektórych nowotworów,to wyciągi z omawianego grzyba mogą mieć znaczenie pomocnicze zarówno w chorobie nowotworowej,jak i w chorobach wirusowych.Stosowanie wyciągów z huby może być korzystne w okresie przed operacją i po operacji,bo przypuszczalnie zmniejsza ryzyko przerzutów oraz wydłuża okres przeżycia.
Źródło: „Rośliny lecznicze i ich praktyczne zastosowanie”, Aleksander Ożarowski, Wacław Jaroniewski
Jedna butelka Befunginu wystarcza na 7-10 dni kuracji.
BEFUNGIN na nowotwory i guzy zioła- Bonifratrów

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1532551421