Strona Główna Nr aukcji: 1783897322
BENEDICA-Hommassage de luxe 2000 ! ! ! Polecam!

BENEDICA-Hommassage de luxe 2000 ! ! ! Polecam!

Podobne: hommassage de luxe 2000
benedica
hommassage
hommassage de luxe
benedica de luxe 2000

Data wystawienia aukcji: 2011-08-23 08:18:18
Data zakończenia aukcji: 2011-08-30 08:16:55
Dane aukcji
Kup teraz: 800 PLN
Parametry

Hommassage DE LUXE 2000- Benedicta Massage Therapy System.

 

Sprzedam profesjonalny materac do masażu całego ciała. Materac zaprojektowany został z myślą o profilaktyce i leczeniu poprzez systematyczą terapie masażem,która nie powoduje skutków ubocznych. Masaż ultrakrótkimi wibracjami powoduje równomierne rozkładanie i zmniejszanie tkanki tłuszczowej. Masaż klasyczny skupia się na jednej partii ciała,który w okresie rekonwalescencji jest bezcenny!!! Materac wyposażony jest w 5 układów wibracyjnych.Łączy w sobie 3 masaże ogólne oraz 5 masaży punktowych.Do wyboru jest 8 sposobów masażu połączonymi z 3-ma trybami pracy,co daje 24 różne warianty masażu.

 

Materac posiada zarówno zasilacz jak i programator masażu,- a w nim przycisk intensywności masażu , masaż ogólny auto/pilot , masaż punktowy , masaż szybki/wolny. Wbudowane są diody które informują o częstotliwości masażu oraz punkt masującego miejsca. Materac posiada automatyczny system bezpieczeństwa!!!

 

Był użyty wylącznie kilka razy, w celu jego sprawdzenia stan jest idealny,nie ma najmniejszych sladow użytkowania.Sprzedaje Go ponieważ od użycia kilka razy leży w kartonie.a potrzebuje gotówki. Można się masować na podłodze ,na leżąco jak również jeśli Ktoś pracuje długo na siedząco,można go rozłożyć na fotelu i przyjemnie z rewelacyjnymi skutkami masować bolące plecy. Wykonany jest ze skórki z tylu posiada suwak(zamek) Polecam serdecznie!!! Niezawodny w domu oraz w salonach czy gabinetach masażu!! Materac posiada oryginalny karton oraz książeczke użytkowania.


Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1783897322