Strona Główna Nr aukcji: 1357855499
BIURKO BIURECZKO KONSOLA MEBLE KOLONIALNE WARSZAWA

BIURKO BIURECZKO KONSOLA MEBLE KOLONIALNE WARSZAWA

Podobne: biurko kolonialne
meble kolonialne
biurko kolonialne warszawa
biurko meble kolonialne
konsola biurko
konsola meble kolonialne
konsola meble kolonialne warszawa
konsola warszawa meble
meble kolonialne biurko
konsola meble

Data wystawienia aukcji: 2010-12-07 12:54:10
Data zakończenia aukcji: 2010-12-21 12:53:25
Dane aukcji
cena aukcji: 1550 PLN
Kup teraz: 1650 PLN
Parametry

 

Witamy serdecznie !

  Na tej aukcji,

  mamy przyjemność wystawić:

 

Kontakt :

 

Jesteśmy importerem mebli kolonialnych i rękodzieła z Indii z pustynnych terenów Rajastanu, gdzie nie przypadkowo mieści się najwięcej producentów mebli indyjskich. Jest to rejon gdzie najbardziej rozwinęło się rzemiosło artystyczne a suchy klimat sprzyja sezonowaniu drewna. Mamy duże doświadczenie w handlu meblami indyjskimi. Od wielu lat jeździmy w tamtą stronę świata aby osobiście wybierać a następnie oferować Państwu perełki rzemiosła indyjskiego.

 

 

W ofercie posiadamy meble kolonialne, tradycyjne meble indyjskie, stylowe i nowoczesne. Wszystkie ze szlachetnych, egzotycznych gatunków drewna, takich jak: palisander (shesham), tek, mango, akacja indyjska i mahoń. Rękodzieło, czyli rzeźby i płaskorzeźby, figurki, świeczniki, szkatułki i wiele innych oryginalnych dekoracji. Przedmioty użytkowe takie jak stare indyjskie drzwi, okiennice, kolumny, balustrady oraz stare tradycyjne indyjskie przedmioty użytku codziennego.

 

Indyjskie meble kolonialne robione są ze szlachetnych, egzotycznych gatunków drewna, takich jak: shesham (palisander), teak, mango, akacja indyjska i mahoń.  Charakteryzują się dużą masywnością i trwałością, Każdy element wykonany jest z litego drewna, nie stosuje się żadnych materiałów zastępczych typu płyty czy sklejki. Nic dziwnego, że waga niektórych wyrobów dochodzi nawet do 300 kg. Tak solidny materiał gwarantuje, że przetrwają one wiele lat.

Indyjskie meble kolonialne to wspaniała inwestycja na lata. Meble te nie stracą na swojej wartości a na pewno zyskają. Pozostaną w Twojej rodzinie przez wiele pokoleń tworząc niepowtarzalny ciepły klimat .

guidomebleindyjskie

 

Piękne proste biurko z palisandru indyjskiego (sheesham).

Mebel z nowej Kolekcji ZEN. Kolekcja ta jest skierowana do wymagających odbiorców. Jakość drewna i wykończenia jest bardzo wysoka. 

 

Zdjęcie mebla z kolekcji ZEN, dobrze oddające rzeczywiste wybarwienie i jakość wykończenia.

 

Zapraszamy do naszego salonu

z ekspozycją ponad 1.000 m2 

przy ul. Burleska 9 

Warszawa - Bielany

e-mail: sklep@guido.pl,

www.guido.pl

 

 

 

 

 
 

Zasady aukcji: Po wylicytowaniu : 1. Otrzymasz od Allegro maila z potwierdzeniem wygranej aukcji. Znajdziesz tam dane do wpłaty.  2. Przesyłka zostanie wysłana na adres podany w rejestracji Allegro, jeśli chcesz na inny - napisz jaki. 3. Po otrzymaniu zakupów wystaw komentarz . My zrewanżujemy się tym samym. Pamiętaj podpisz maila swoim loginem!

 

Formy wpłaty: ·przy sprzedaży mebli tylko przelew na konto - W tytule przelewu lub wpłaty na konto należy umieścić swój login. 

 

Reklamacje i gwarancje: Uznajemy reklamacje. Warunkiem jest odesłanie do nas uszkodzonego produktu, lub jeśli to nieopłacalne, wiarygodna dokumentacja fotograficzna. Nie uznajemy uszkodzeń mecha-nicznych powstałych z winy użytkownika.     Koszt wysyłki pokrywany jest przez kupującego. Warszawa i okolice możliwy dowóz. Wystawiamy faktury VAT !

Wymiary: szer 120 gł. 60 wys. 78
             
Drewno: sheesham Wykończenie:lakier  
Cena u nas w sklepie:   1.650 zł
Cena wywoławcza:   1.550 zł

 

Masz okazje kupić taniej, wiec zapraszamy do licytacji i życzymy powodzenia.

 

 

 

Wyobraź tylko sobie jak ten mebel prezentuje się w Twoim domu. To gdzie go postawisz zależy od Twojej fantazji ale gwarantujemy wspaniały efekt. 

 

 
Sprzedajemy tylko meble w całości z litego drewna najlepszych egzotycznych gatunków.

 

UWAGA! Prosimy o rozważne licytowanie! Nie odwołujemy ofert w dniu zakończenia licytacji. Osoby z kopertką prosimy o telefoniczne potwierdzenie złożenia oferty. Zastrzegamy prawo do zakończenia aukcji przed czasem kiedy cena będzie satysfakcjonująca, więc nie czekaj z ofertą do końca licytacji. 

Zaoszczędzisz pieniądze  na wysyłce, jeśli zrobisz zakupy na innych naszych aukcjach. Wszystko wyślemy jedną paczką. Więc zapraszamy, zobacz co jeszcze mamy dla Ciebie!

Wszelkie prawa do zdjęć, opisów i wyglądu aukcji są naszą własnością - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej i będzie ponosić za sobą skutki prawne! Ustawa z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i pr. pokrewnych art. 78 p.1

BIURKO BIURECZKO KONSOLA MEBLE KOLONIALNE WARSZAWA

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1357855499