Strona Główna Nr aukcji: 1940638460
DELL Inspiron 1520 Vostro 1500 motherboard Płyta

DELL Inspiron 1520 Vostro 1500 motherboard Płyta

Podobne: dell 1520
vostro 1500 płyta
motherboard

Data wystawienia aukcji: 2011-11-16 21:10:09
Data zakończenia aukcji: 2011-11-30 21:09:19
Dane aukcji
cena aukcji: 329 PLN
Kup teraz: 349 PLN
Parametry

DELL Inspiron 1520 Vostro 1500 motherboard (Płyta główna )

Płyta główna na stojaku lub wieży laptop Dell Inspiron 1520. Usunięto z funkcjonalny laptop. Płyta główna jest w idealnym stanie. Jest to bardzo łatwe do wymiany uszkodzone części z tym nowy - jest "krok po kroku" procedury instrukcji (instrukcja obsługi) na stronie internetowej Dell z przykładowych zdjęć, jak to zrobić.

Stan przedmiotu
Używane ,w 100% sprawny, bez przeróbek.
Aukcja bez ceny minimalne
kompatybilny z poniższymi seriami laptopów:

DELL Inspiron 1520
DELL Vostro 1500
Dell Part Number: DP/N WP044

Regulamin aukcji
1. Naprawdę nie języka polskiego. Wszystkie teksty, które widzisz, zostały przetłumaczone za pomocą translate.google.com. Prosimy o nadsyłanie pytań w języku angielskim. Bardzo dziekujeme.
2. Jeśli wyślesz do nas swoje dane identyfikacyjne, wystawimy ci fakturę.
3. Przesyłame po zapłaceniu kwoty na nasze konto bankowe lub otrzymaniu płatności od Place z Allegro.
4. Nie anulować lub wycofać swoje oferty - z jakiegokolwiek powodu!
5. Aukcja obejmuje tylko to, co widzisz na zdjęciach lub wyraziście w opisie.

Wysyłka
Licytowane przedmioty wysyłamy za pośrednictwem Poczty Czeskiej a cenniku usług (www.ceskaposta.cz). Jeśli kupujesz więcej niż jeden przedmiot, łączymy koszty wysyłki. Zwykle jesteśmy w stanie wysłać do 3 kawałki plastiku dla jednego kosztów wysyłki - ale zapytaj nas przed!

Więcej zdjęć

Aby powiększyć zdjęcie kliknij na jego miniaturę. Weź te zdjęcia dał nam dużo pracy i dlatego uważamy, że nie zostaną wykorzystane bez zgody ich aukcji lub sprzedaży na innych serwerach, a tym samym nadużywa naszej pracy do własnych handlowych.
© 2011 dellpartner.cz   dellpartner.sk   dellpartners.net
Nieautoryzowane wykorzystanie zdjęć jest naruszeniem prawa autorskiego, naruszenie warunków Aukra i automatycznie anuluje aukcji.


O nas
Ze względu na granice "Place z Allegro" metody płatności nie mogą korzystać z istniejącego konta CZE Aukro na aukcji wpis na Allegro.pl serwerów. Dlatego musieliśmy korzystać z nowego, dedykowanego konta. Niestety oznacza to, że nie widzimy naszego 1400 + pozytywnych komentarzy. Chętnie zapraszamy do zapoznania się z naszą główną uwagę "CrayXMP", aby sprawdzić niektóre z nich i mamy nadzieję, że znajdziesz je godny zaufania, aby wziąć udział w naszych aukcjach.

Jako jedyny partner firmy DELL w Republice Czeskiej, firma Alliante otworzyła w 2008 siedzibę w Round Rock w Teksasie, światowej stolicy Dell Corporation, Inc. Jej działalność koncentruje się głównie na elastyczne części z fabryk do odbiorców w Europie.

Do tej pory firma Alliante stosowane w celu zapewnienia, że wszystkie wewnętrzne procesy wyłącznie systemów DELL.


Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1940638460