Strona Główna Nr aukcji: 1472146373
Dystrybutory paliwa paliw ON na piny bezobsługowy

Dystrybutory paliwa paliw ON na piny bezobsługowy

Podobne: piny
dystrybutory on

Data wystawienia aukcji: 2011-02-20 20:10:14
Data zakończenia aukcji: 2011-03-06 20:09:30
Dane aukcji
Kup teraz: 17900 PLN
Parametry

Witam wszystkich zainteresowanych dystrybutorami do Oleju Napędowego z systemem monitoringu tankowanego paliwa.(www.petrotank.pl)

 Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 601-678-220

Schemat działania dystrybutora i oprogramowania:

Pompa dystrybutora załącza się po przyłożeniu klucza magnetycznego do czytnika dystrybutora, - wprowadzeniu numeru rejestracyjnego pojazdu, - stanu licznika pojazdu tankowanego. Wszystkie informacje są zapamiętywane w dystrybutorze (255 operacji ) do momenty przeniesienia ich do PC za pomocą klucza menadżerskiego lub automatycznie za pomocą łącza RS ( połączenie stałe kablem komputerowym – skrętka komputerowa ). Program jest napisany w Akcesie i służy tylko do odczytywania i zapamiętywania danych z dystrybutora jak również tworzenie podstawowych raportów takich jak: - podliczenie całkowitej ilości paliwa wydanej przez dystrybutor, - podliczenie konkretnego użytkownika, - podliczenie pojazdu, - konkretnego dystrybutora ( obsługuje do 16 dystrybutorów ), - tworzenie kopi zapasowej. Istnieje możliwość przenoszenia danych do innych programów, np. do Exel . Zapisanie danych jest w postaci: - imię i nazwisko użytkownika, - numer rejestracyjny pojazdu, - przebieg, - godzina pobrania paliwa, - ilość litrów danego tankowania, - ilość całkowitego pobrania paliwa przez użytkownika. W takiej samej postaci otrzymuje się wydruk. Wszystkie zmiany dokonuje się bezpośrednio przy dystrybutorze przez osobę upoważnioną za pomocą klucza menadżerskiego.

Przedstawione zdjęcia w ogłoszeniu są zdjęciami przykładowymi wykonanych instalacji.

Oferta dotyczy dystrybutora SelfService 100 FM (najbogadsza opcja) w skład której wchodzi:

- Dystrybutor wyposażony w licznik cyfrowy z buforem pamięci 120 użytkowników i 255 operacji tankowań, pompą o wydajności 90l/min, wąż 4m, pistolet automatyczny, filtr paliwa, filtr absorbujący wodę, drukarkę zewnętrzną (potwierdzenie tankowania), wskaźnik poziomu cieczy w zbiorniku OCIO, oprogramowanie, klucz menagera, czytnik kluczy, 10 kluczy użytkownia.


Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1472146373