Strona Główna Nr aukcji: 1559122791
Firany MAKARONY sznurki 24 KOLORY 290x250 + GRATIS

Firany MAKARONY sznurki 24 KOLORY 290x250 + GRATIS

Podobne: firany makarony
firany makarony sznurki
makarony firany
firany makarony kolory

Data wystawienia aukcji: 2011-04-11 22:12:23
Data zakończenia aukcji: 2011-04-18 22:11:08
Dane aukcji
Kup teraz: 58 PLN
Parametry
Materiał: Inny
Stan: nowy

DANE FIRMY

DEKOPOLIS.PL
ul. Niemeńska 62
15-161 Białystok
NIP: 966-174-29-09
Regon: 200350403

KONTAKT

telefon:
535 321 111
e-mail:
allegro@dekopolis.pl

OPCJE WYSYŁKI

Kupując na kilku naszych aukcjach, za przesyłkę płacisz tylko raz.Paczka priorytetowa do 5 kg (przedpłata na konto):
14,50 zł

Przesyłka pobraniowe priorytet do 5 kg (płatna przy odbiorze):
19,00 złPrzesyłka kurierska do 10 kg (przedpłata na konto):
18,00 zł

Przesyłka kurierska pobraniowa do 10 kg (płatna przy odbiorze):
30,00 zł

PŁATNOŚCI


Numer konta
69 1140 2004 0000
3202 6926 2778

W tytule przelewu prosimy wpisać numer aukcji oraz Państwa nick z Allegro

REGULAMIN

Prosimy o przemyślane zakupy gdyż nie wycofujemy ofert.

Nie wysyłamy za pobraniem osobom bez pełnej aktywacji konta lub z mniejszą niż 5 liczbą pozytywnych komentarzy.

Kupując na kilku aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz. Koszt przesyłki zależy od jej wagi.

Czekamy na wpłatę 14 dni. Po tym okresie transakcja jest anulowana i wszczęta zostanie procedura zwrotu prowizji Allegro.

Zgodnie z polskim prawem, jeśli towar nie spełni twoich oczekiwań, masz 10 dni na jego zwrot bez podawania przyczyny. W takiej sytuacji prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Nie odbieramy żadnych paczek wysłanych na nasz koszt lub za pobraniem. Zwracany towar nie może być używany ani zniszczony. Musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu i z dowodem zakupu.

Kupujący jako pierwszy wystawia komantarz.

Prezentowane na aukcji zdjęcia i opisy są własnością firmy Dekopolis.pl Ich nieuprawnione użycie, kopiowanie lub rozpowszechnianie jest niezgodne z prawem i będzie skutkowało zgłoszeniem doniesienia do prokuratyry.

Witamy na naszej aukcji!
Mamy do zaoferowania eleganckie firany - zasłony makaronowe czyli firany sznurkowe, spaghetti lub nitki.

Nowoczesny panel ze sznurków z powodzeniem może zastąpić zasłony. Firana ma szerokość 290 cm i wysokość 250 cm. Można ją zawieczać w postaci panela - na prosto - lub zmaszczyć. Producentem jest polska firma HAFT z Kalisza

Firana posiada u góry TUNEL o szer. 6,5 cm służący do wciągnięcia na drążek, więc nie potrzebujesz kółek ani żabek. Możesz do niego doszyć taśmę marszczącą, a jeśli chcesz mieć jeszcze bardziej nowoczesny wystrój, wbij w tunel przelotki.

Firana na dole ma taśmę, ktorą można w każdej chwili usunąć obcinając po prostu nożyczkami. Możesz to zrobić bez obaw, bo nasze sznureczki NIE PRUJĄ SIĘ, jak inne podobne wyroby na rynku. Przeciwdziała temu specjalny splot nitek.

Możesz bez obaw OBCINAĆ sznureczki na dowolną wysokość, a nawet tworzyć awangardowe skosy, fale, schodki i inne ciekawe wzory. Firanki można spinać klamrami i magnesami wedle uznania. Jeśli posiadasz karnisz dwubiegowy możesz zawiesić dwie warstwy firan w różnych kolorach przycinająć zewnętrzna warstwę w taki sposób, by spod niej widac było inny kolor.

Do firanek dołączony jest przydatny woreczek do prania - GRATIS

RADA NASZEGO ARCHITEKTA: Tego typu firanka świetnie nadaje się jako transparentna przegroda symbolicznie oddzelająca przestrzeń. Na przykład - jak widać na zdjęciach - kuchnię od jadalni. Możesz użyć ich jako rodzaj parawanu i oddzielić przestrzeń sypialni, wydzielić miejsce do pracy, bądź strefę wejściową. Ogranicza cię tylko twoja własna wyobraźnia.

Firany są pakowane pojedyńczo. Cena dotyczy jednago opakowania.

FIRANKI NA PREZENT
Jeżeli chcesz zrobić komuś niespodziankę, możemy wysłać paczkę na podany przez Ciebie adres, a rachunek wysyłamy wtedy do Ciebie listem na drugi, również podany przez Ciebie adres. W ten sposób zrobisz przyjemność bliskim nie zdradzając się ile cię to kosztowało. Umożliwiamy też wysłanie krótkiej dedykacji. W takim wypadku prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
Opcja wysyłki jako prezent jest BEZPŁATNA i dostępna jedynie przy przedpłacie.

Zapraszamy na inne nasze aukcje. mozna na nich kupic między innymi: firany, zasłony, firany sznurkowe - makarony, firanki panelowe - panele, magnesy do firan i zasłon, klipsy, klamry, przelotki, torby ekologiczne i inne ciekawe rzeczy.Zapraszamy na inne nasze aukcje. mozna na nich kupic między innymi: firany, zasłony, firany sznurkowe - makarony, firanki panelowe - panele, magnesy do firan i zasłon, klipsy, klamry, przelotki, torby ekologiczne i inne ciekawe rzeczy.

Firany MAKARONY sznurki 24 KOLORY 290x250 + GRATIS

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1559122791