Strona Główna Nr aukcji: 1408273043
FLORYSTYKA_ ŚLUBNA_ KORSARZ DLA DRUHNY

FLORYSTYKA_ ŚLUBNA_ KORSARZ DLA DRUHNY

Podobne: florystyka
korsarz
korsarz dla druhny
florystyka dla druhny

Data wystawienia aukcji: 2011-01-10 22:39:23
Data zakończenia aukcji: 2011-01-20 22:38:02
Dane aukcji
cena aukcji: 1 PLN
Kup teraz: NIE
Parametry

Witam Państwa serdecznie, przedmiotem aukcji JEST KORSARZ DLA DRUHNY wykonany z kilku gatunków żywych kwiatów!

Szanowni Państwo wykonuję dekoracje ślubne tylko
z żywych kwiatów!!!!!!!!!!!!!
ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I MOJE PRACE!

P
roponuję Państwu na innych aukcjach oprawę kwiatową :
Pary Młodej; Świadków; Sali weselnej (stoły, kieliszki do szampana, talerzyki gości, chlebek powitalny, tort weselny itp.); Kościoła (poduszeczka na obrączki z żywych kwiatów itp.); Auta (nietuzinkowe pomysły); Kosze/ Bukiety  dla Rodziców

Gwarantuję NIETUZINKOWE pomysły!


Kwiaty są moją pasją i zawsze staram się aby ten tak ważny dzień w Państwa życiu był niezapomniany również dzięki pięknej żywej oprawie kwiatowej.

Moje prace zyskały już uznanie bardzo wielu Par Młodych, uważane są za gustowne oraz z klasą. Wykonane są przeze mnie z wielkim zaangażowaniem i starannością! Każde zamówienie traktuję indywidualnie, kwiaty zamawiam odpowiednio wcześniej  i odbieram bladym świtem od swoich dostawców. 

PROSZĘ PAMIĘTAJ, ŻE ŚLUBY ODBYWAJĄ SIĘ PRZEWAŻNIE W SOBOTY, DLATEGO TEŻ JEŚLI CHCESZ WYSŁAĆ DO MNIE ZAPYTANIE, ZRÓB TO OD RAZU, ABY MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE TWÓJ TERMIN ŚLUBU JEST JESZCZE WOLNY!

    Działam na terenie Warszawy i okolic.

Wszelkie zapytania proszę kierować pod wskazany adres mailowy:

slub_marzen@o2.pl


Jedna z opinii na mój temat...


"Kochana Agnieszko, uważam się za wielką szczęściarę ponieważ trafiłam właśnie na Ciebie! Wykonane przez Ciebie bukiety i wszystkie ozdoby to istne arcydzieła, to piękne, eleganckie i idealnie dobrane elementy, które swoim czarem olśniewały wszystkich! Masz ogromny talent w rękach i gdybym miała podejmować tę decyzję ponownie, z całym przekonaniem wybrałabym Ciebie! Od naszego pierwszego spotkania wiedziałam, że się nie zawiodę, byłam spokojna i wiedziałam, że stworzysz coś cudnego. Bijące od Ciebie ciepło, serdeczność, zaangażowanie i miłość do kwiatów, którą tak doskonale widać gdy o nich opowiadasz, sprawiły, że czułam iż Tobie równie mocno zależy na udanym efekcie jak  mi. Nie przeliczyłam się:) Podarowałaś mi w Swoich kwiatach kawałek siebie, za co chyba najbardziej jestem Ci wdzięczna. Uwielbiam gdy los stawia mi na drodze takich ludzi jak Ty! Jesteś moim aniołem:) Dziękuję Ci z całego serca i bądź pewna, że polecę Cię każdej przyjaciółce!" Kasia


"Ślub Marzeń"

Kompleksowa oprawa florystyczna Ślubów!

FLORYSTYKA_ ŚLUBNA_ KORSARZ DLA DRUHNY

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1408273043