Strona Główna Nr aukcji: 1485370639
Fototapeta do kuchni między meble wymiar WALL-IT

Fototapeta do kuchni między meble wymiar WALL-IT

Podobne: fototapeta
wall it
fototapeta do kuchni
fototapeta do kuchni między meble

Data wystawienia aukcji: 2011-02-28 12:40:11
Data zakończenia aukcji: 2011-03-14 12:39:37
Dane aukcji
Kup teraz: 50 PLN
Parametry
Stan: Nowe
WALL-IT - fototapety, naklejki, obrazy.

                
                                         

       
FOTOTAPETY DO KUCHNI, KOLEKCJA WALL-IT!!

Na tej aukcji oferujemy fototapety do kuchni na winylu z fizeliną, której koszt to 50zł za 0,5m2 (minimalne zamówienie to 0,5m2). Materiał ten jest 4 razy grubszy od zwykłego papieru powszechnie stosowanego na fototapety, materiał ten :
  1. jest wysokiej jakości,
  2. nie namaka w trakcie naklejania,
  3. jest trwały,
  4. jest wodoodporny,
  5. jest odporny na czynniki mechaniczne (dotyk, ocieranie, mycie),
  6. nie rwie się, tak jak zwykły tapetowy papier,
  7. klej i instrukcja naklejania dołączana GRATIS!
  8. posiada atest niepalności,
  9. można myć "na mokro", nie szorować!
  10. winylową fototapetę można laminować, z laminacją jest całkowicie zmywalna!
  11. fototapety bardzo łatwo się nakleja, ponieważ duże rozmiary mogą zostać wykonane w mniejszych częściach. Części fototapety docięte są NA WYMIAR, gotowe do naklejania!! Nie musisz nic sam wycinać!
  12. możemy wykonać bezpłatną wizualizację w Twoim pomieszczeniu z wybraną Naszą fototapetę. (szczegóły w O MNIE)
Nasze kolekcje składają się z oryginalnych i niepowtarzalnych egzemplarzy o BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI, a w dodatku codziennie pojawiają sie nowe wzory! Dodatkowo wykorzystując Nasze zdjęcia możesz utworzyć fototapetę wg własnego projektu łącząc je ze sobą w dowolny sposób!

WINYL NA FIZELINIE
tekstura "ziarna piasku" (widok z bliskiej odległości 20cm)


O najlepszej jakości świadczą komentarze oraz wiadomości jakie otrzymujemy od Naszych klientów (fototapeta o wymiarach 400cm(szer) na 290cm(wys) :
" Bardzo, bardzo dziękuję! Przesyłka dotarła zgodnie z planem, była zabezpieczona, nie uszkodzona. A sama fototapeta.. świetna!! Paski pasowały idealnie! Jakość wydruku, rozdzielczość super! Powiem szczerze, że troszkę się obawiałam czy przy takiej wielkości nie będzie pikselozy, ale ku mojemu zaskoczeniu całość, nawet w takim dużym rozmiarze jest odpowiednio ostra i wygląda fantastycznie!"

Fototapety drukowane są pigmentem akrylowym,  jest to atrament, który zapewnia bardzo wysoką jakość wydruków i nie zawiera rakotwórczego cykloheksanolu.

Fototapetę możemy wydrukować na różnych materiałach (cena ulega zmianie), także samoprzylepnych, papierowych i plakatowych, w standardowych wymiarach z zachowaniem proporcji lub na dowolny wymiar.

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT, FAKTURY VAT UE i FAKTURY PRO FORMY


Uwaga! Możesz stworzyć swoją własną panoramę wykorzystując zdjęcia, które znajdują się w naszej GALERII we wszystkich działach!!

Napisz do Nas e-mail na fototapety@wall-it.eu i w kolejności podaj nazwy wzorów, które mają znajdować się na Twojej fototapecie, a My wykonamy wizualizację oraz bezpłatny projekt.

* Uwaga! Bezpłatne wykonanie projektu jest to, np. połączenie ze sobą kilka wzorów bez większych zmian samego wzoru lub większych zmian w proporcjach wybranych zdjęć. Jeśli proporcje będą znacznie zmienione lub do wykonania Państwa wizualizacji/fototapety konieczne będzie utworzenie nowego projektu to za jego wykonanie pobierana będzie opłata 35zł. Wykonujemy fototapety NA WYMIAR i przy wzorach graficznych, takich jak, np. napisy Caffe italiano, koła i inne, dodatkowa opłata zawsze jest  pobierana, ponieważ graficzny projekt wykonywany jest każdorazowo od nowa. W przypadku niewielkich zmian we wzorach opłata nie będzie pobierana. Ilość bezpłatnych projektów, tj. połączenie ze sobą kilka wzorów bez większych zmian samego wzoru lub większych zmian w proporcjach wybranych zdjęć to maksymalnie 2.

Jak obliczyć cenę?

KLIKNIJ W OBRAZEK I SKORZYSTAJ Z NASZEGO KALKULATORA!!WAŻNE!
Prezentowane wzory fototapet są wzorami o standardowym rozmiarze.
Zmniejszenie rozmiaru to wzór skrócony/przycięty lub zwężony.
Każda fototapeta przed zakupem prezentowana jest na życzenie w potrzebnym rozmiarze. Przed zakupem wyślij do Nas e-mail z nazwą wzoru oraz potrzebnymi wymiarami, w odpowiedzi wyślemy link z wyglądem wybranego wzoru w podanych wymiarach.

Zamówienie powinno zawierać :
  - nazwą wybranego wzoru lub link z jego wyglądem,
  - zamawiany wymiar (szer. na wys.),
  - nr telefonu oraz dane do wysyłki (jeśli inne niż na Allegro),
  - dane do faktury (jeśli ma zostać wystawiona).

Dostępne wzory

    


wzór  nr A-Kp21 w wersj czarno-białejInne "kuchenne" realizacje :


    
    

KONTAKT


fototapety@wall-it.eu


Gadu-Gadu
2696055


tel. 790 562 522 

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!


                    Informujemy również, że kolory rzeczywiste na wydrukach mogą się różnić od tych widzianych na monitorze, różnice mogą pojawić się za sprawą indywidualnych ustawień monitora.
Fototapeta do kuchni między meble wymiar WALL-IT

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1485370639