Strona Główna Nr aukcji: 1970906403
HIT! Śmieszne zaproszenia na ślub wesele - 20 szt.

HIT! Śmieszne zaproszenia na ślub wesele - 20 szt.

Podobne: zaproszenia na wesele ślub
zaproszenia
hit zaproszenia na ślub
śmieszne zaproszenia
ślub zaproszenia

Data wystawienia aukcji: 2011-12-01 16:04:08
Data zakończenia aukcji: 2011-12-15 16:03:19
Dane aukcji
Kup teraz: 40 PLN
Parametry

P.W. Netstuff

Grzegorz Czyżowski

 

Tel: 509 421 488 lub

500 007 590 (po godz. 17:00)

E-mail: netstuff@interia.pl 

 

Konto:

(PKO BP)

61 1020 2892 0000 5602 0461 3644

Grzegorz Czyżowski

Siercza 165

32-020 Wieliczka

   

Przedmiotem aukcji są jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe, nietypowe i zabawne zaproszenia na ślub.

Zaproszeń takich nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej, jest to nasz autorski pomysł.


Jeżeli szukasz czegoś śmiesznego z pomysłem, różniącego się całkowicie od standardowych motywów weselnych, czegoś bez gołąbków, obrączek, brokatu i różu, czegoś co goście zapamiętają i zachowają na pamiątkę (w przeciwieństwie do tradycyjnych zaproszeń) - to trafiłeś idealnie.

Zaskoczcie zapraszane osoby nietypowym pomysłem oraz wywołajcie uśmiech na ich twarzach jeszcze przed uroczystością. Proponujemy Państwu doskonałą parodię gazety z programem telewizyjnym, opisującą zbliżający się ślub pary gwiazd popkultury. Nasze zaproszenie zamieni Państwa Młodych w sławnych celebrytów znanych z okładek gazet. Takie zaproszenie będzie stanowić wspaniałą pamiątkę zarówno dla gości jak i samych narzeczonych.

 

Za cenę 40 zł otrzymujecie Państwo produkt absolutnie wyjątkowy - 20 sztuk niezwykłych zaproszeń.

Nie jest to również tylko zwykłe dodanie imion i dat - jest to pełne dostosowanie produktu do Waszych potrzeb oraz wydruk o doskonałej jakości.

 JAK TO MOŻLIWE???

Wystarczy wylicytować nasze zaproszenia i przesłać nam swoje ulubione zdjęcia oraz listę zaproszonych osób. My zajmiemy się przekształceniem Was w parę gwiazd. Odpowiednio poprawimy i zmontujemy zdjęcia, dobierzemy odpowiednie teksty i prześlemy Wam wstępny projekt. Poniżej można lepiej przyjrzeć się temu co mozemy zmienić. Uwaga!!! - Nie wklejamy jedynie samych twarzy ale całe zdjęcia - przerabiamy za każdym razem całe zaproszenie by było jedyne w swoim rodzaju - prezentowane poniżej jest tylko przykładem.

 

 

Wymiary, materiał i wydruk zaproszeń

Gotowe zaproszenia mają formę gazetki telewizyjnej o wymiarze A5 czyli 14,8 x 21 cm.

Wydrukowane są z zewnątrz na błyszczącym papierze fotograficznym, z jakością identyczną, a nawet przewyższającą tą znaną z laboratoriów fotograficznych.

Każde z zaproszeń znajduje się w białej kopercie z nadrukowanymi nazwiskami zapraszanych osób.UWAGA!!! - Wszystkie materiały na tej stronie, w są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność PW Netstuff. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania wzorów i zdjęć. Jakiekolwiek wykorzystanie dowolnego z materiałów w celach komercyjnych jest naruszeniem własności intelektualnej i jest niniejszym zabronione.

 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem aukcji na stronie O mnie, gdzie znajdują się również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.


  

 

Polecony

1 komplet

2-3 komplety

4-8 kompletów

>8 kompletów

Polecony priorytet

1 komplet

2-3 komplety

4-8 kompletów

>8 kompletów

Pobranie

1 komplet

2-3 komplety

4-8 kompletów

>8 kompletów

Pobranie priorytet

1 komplet

2-3 komplety

4-8 kompletów

>8 kompletów

 

5,10

7,50

9,50

17,00

 

6,20

9,00

12,10

19,00

 

13,50

16,50

18,50

20,50

 

15,50

18,50

20,50

23,50

 

Przedpłata

1-2 komplety

>2 kompletów

Pobranie

1-2 komplety

>2 kompletów
 

 

13,00

15,00

 

18,00

20,00

UWAGA:

Zgodnie z prawem podatkowym obowiązującym w Polsce od roku 2007, kupujący składając zamówienie na niniejszej aukcji upoważnia firmę P.W. Netsuff Grzegorz Czyżowski do zawarcia umowy o usługi pocztowe z przewoźnikiem w imieniu i na rzecz Kupującego. Przekazane na ten cel środki (równe kosztowi wysyłki) nie stanowią dodatkowego dochodu w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym i VAT. Upoważnienie to umożliwia obniżenie kosztów wysyłki i nie doliczenie 22% podatku VAT, koszt wysyłki jest dokładnie taki jaki nalicza Poczta Polska. W związku z powyższym na załączonym paragonie widnieje kwota tylko za sam zakupiony towar.

Po wylicytowaniu aukcji prosimy o wypełnienie formularza Allegro dotyczącego zapłaty i dostawy. Prosimy o podanie w nim ewentualnego innego  adresu dostawy a w polu Wiadomość dla Sprzedającego wybranych numerów wzorów.

 Wysyłka zamówionych produktów następuje maksymalnie do 3 dni roboczych od zapłaty za towar lub zadeklarowania chęci zakupu za pobraniem.

 Po wysłaniu towaru otrzymają Państwo wiadomość e-mail z numerem przesyłki i datą przesyłki. W przypadku korzystania z usług kuriera możliwe jest śledzenie paczki online na stronie firmy siódemka przy pomocy podanego numeru.

 UWAGA:

Poczta Polska deklaruje że przesyłki priorytetowe dostarcza na drugi dzień lecz z uwagi na kilkukrotne przypadki sporego wydłużania tego terminu w pilnych przypadkach sugerujemy wybór dostawy kurierem, gdyż jedyne co może zrobić nadawca to na poczcie zgłosić reklamację dopiero po kilku dniach.

Etykiety w zależności od zamawianej ilości pakowane są do kopert lub do pudełek tekturowych.

Etykiety są zabezpieczone woreczkiem foliowym lub folią więc nie rozsypują się w paczkach, dodatkowo koperty zabezpieczane są warstwą tektury aby zapobiec zginaniu i uszkodzeniu.

Na innej aukcji znajdziecie Państwo równie nietypowe i wesołe zawieszki oraz etykiety na wódkę.


Każda zawieszka wyposażona jest w satynową wstążeczkę w kolorze dobranym do wzoru.

Dzięki nim można stworzyć wyjątkowy komplet ozdabiający wasz alkohol.
Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1970906403