Strona Główna Nr aukcji: 1533941080
INKUBATOR WYLĘGARNIA jaj LEPSZY sterownik Gwarancj

INKUBATOR WYLĘGARNIA jaj LEPSZY sterownik Gwarancj

Podobne: inkubator jaj
inkubator
inkubator wylęgarnia
inkubator jaj wylęgarnia

Data wystawienia aukcji: 2011-03-28 14:23:23
Data zakończenia aukcji: 2011-04-07 14:21:38
Dane aukcji
Kup teraz: 480 PLN
Parametry

Kontakt

Telefony:

609 819 669

22- 673 56 69 

w godz.9-20 (pon.-sob.)

Nie odpowiadamy na SMS-y

Strona www

E-mail: darewit.pl@op.pl
Gadu-Gadu:  Mój status GG   darewit.pl

Płatno¶ci

 1. UWAGA ! Płatność dokonana poprzez "Płacę z Allegro" znacznie wydłuża termin realizacji zamówienia.  Preferujemy  wpłaty bezpośrednio na nasze konto bankowe bez pośrednictwa Allegro.
 2. Dane do przelewu  otrzymają Państwo mailem po dokonanym zakupie.
 3. W tytule wpłaty proszę wpisać  nick z Allegro. 

Przesyłka

 1. Koszty wysyłki zawsze znajdują się nad opisem przedmiotu "Transport i płatność"
 2. Przesyłki realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub Poczty Polskiej.
 3. Odbiór osobisty możliwy TYLKO po wcześniejszej wpłacie pieniędzy na konto, nie przyjmujemy gotówki na miejscu. Siedziba naszej firmy: Warszawa, ul Licealna 81

OPIS PRZEDMIOTU

Drogi Kliencie !  SERWISUJEMY URZĄDZENIA KUPIONE TYLKO U NAS !!!   Gwarantujemy bezpieczne zakupy !!! W przesyłce otrzymasz: oznakowane urządzenie, fakturę zakupu , kartę gwarancyjną w całości wypełnioną i podstemplowaną, instrukcję obsługi w języku polskim oraz GRATIS  - materiały

szkoleniowe o inkubacji wraz z tabelami klucia różnych gatunków.

 

W trosce o Klientów prosimy, o uważne czytanie treści aukcji (nie tylko naszej) ponieważ  w wielu przypadkach okazuje się, że podawane informacje są niepełne i nierzetelne.

 

Jesteśmy na rynku ponad 10 lat.  Nasza firma to profesjonalny zespół ludzi, który posiada wieloletnie doświadczenie w hodowli zwierząt i inkubacji jaj ptaków.  Pomagamy w wyborze odpowiedniego urządzenia w zależności od potrzeb hodowców.

 

Przedmiotem aukcji jest

 INKUBATOR JAJ PTAKÓW 

ELEKTRONICZNY RO-2

z obracaniem jaj, z elektronicznym sterownikiem, z wyświetlaczem LCD temperatury, z regulacją temperatury, z higrometrem do kontroli wilgotności podczas inkubacji. 

KOMPLETNA WYLĘGARKA !!!

GWARANCJA 2 LATA !!!
 Aparat lęgowy Cieplarka Klujnik Wyklujnik


 

Proponowany przez nas aparat lęgowy został udoskonalony i dostosowany  do potrzeb wymagających hodowców. 

Model z najwyższej półki inkubatorów domowych. 

Inkubator i klujnik w jednym. 

 

APARAT LĘGOWY z bujawką na jajka


Idealny zarówno dla amatorów, początkujących jak i zaawansowanych hodowców.  Idealny inkubator domowy na potrzeby hodowli ptaków ozdobnych i użytkowych, gospodarstw wiejskich i agro-turystycznych oraz dla kół łowieckich. Ze względu na prostą obsługę inkubator ten sprzedajemy także do przedszkoli i szkół w celach dydaktycznych i edukacyjnych. Doskonałe urządzenie do wylęgania piskląt różnych gatunków ptaków: kura, bażant, przepiórka, perlica, paw, kuropatwa, kaczka, gęś, indyk, cietrzew, gołębie. Nadaje się również do wylęgania ptaków śpiewających oraz ptaków egzotycznych.

inkubator z LCD temperatury i pilotem sterującym

Jeden z najlepszych modeli 2011 roku w klasie inkubatorów domowych. Udoskonalona konstrukcja. Produkt zaawansowany technologicznie, najwyższej jakości, stabilny i dokładny sterownik temperatury ze zdalnym pilotem na podczerwień do regulacji temperatury z dokładnością 0,1 °C, półautomatyczne obracanie jaj, duży wyświetlacz zewnętrzny wskazujący temperaturę wewnątrz inkubatora, prosta budowa, doskonały i trwały materiał, prosta obsługa.

wylęgarka elektroniczna automat

Regulowana pojemność - patrz tabela poniżej


Gatunek

Ułożenie jaj na gniazdach obrotowych

/obracanie półautomatyczne/

Ułożenie jaj na siatce

/obracanie ręczne/
Kura 56 jaj do 75 jaj
Bażant 56 jaj do 80 jaj
Paw 56 jaj do 70 jaj
Kaczka do 40 jaj do 56 jaj
Indyk do 35 jaj do 45 jaj
Gęś do 20 jaj do 35 jaj
Perlica 56 jaj do 75 jaj
Kuropatwa 56 jaj do 75 jaj
Cietrzew 56 jaj do 75 jaj
Przepiórka 56 jaj do 120 - 150 jaj

pojemny inkubator elektroniczny dla drobiu

Elementem grzejnym w inkubatorze jest profesjonalna grzałka, zabezpieczona siatką ochronną, aby nie poparzyć piskląt.  W niektórych modelach inkubatorów używane są nieosłonięte niczym grzałki rurowe lub kable grzejne, które mogą powodować poparzenia wyklutych i ruchliwych kurczaków, zwróć na to uwagę. 

wylęgarka do ptaków z grzałką

Temperatura - Inkubator jest wyposażony w pilota do ustawiania i korygowania temperatury w zakresie od 35,0 ºC do 42,0 ºC z dokładnością do 0,1ºC. Biorąc pod uwagę fachową literaturę oraz nasze doświadczenia, temperatura klucia dla większości gatunków ptaków wynosi 37,8°C  dlatego każdy inkubator został przez nas skalibrowany na taką temperaturę. Dzięki pilotowi hodowca może, w razie potrzeby, ustawiać samodzielnie żądaną temperaturę inkubacji.

Wentylacja - cyrkulacja powietrza wymuszona. Specjalnie zaprojektowany, aerodynamiczny wentylator o średnicy 150mm daje gwarancję stałej temperatury wewnątrz inkubatora. Otwory wentylacyjne umieszczone są również w podstawie i w górnej pokrywie inkubatora. 

Wilgotność - w inkubatorze jest generowana przez parującą wodę,  którą dolewa się do kanałów wodnych, specjalnie wyprofilowanych, znajdujących się w podstawie inkubatora.  W ciągu całego czasu trwania inkubacji należy kontrolować poziom wody i uzupełniać ją  w miarę jej ubywania ! Nie można dopuścić do całkowitego wyparowania wody ! Do precyzyjnego pomiaru wilgotności dokładamy wilgotnościomierz (higrometr), który umożliwi pełną kontrolę i prawidłowość warunków inkubacji.

wilgotność w inkubatorze

Obracanie jaj - półautomatyczne lub ręczne. Do półautomatycznego obrotu jaj służy klucz - dźwignia, która zmienia kąt nachylenia wszystkich jaj umieszczonych w gniazdach specjalnie zamontowanych zasobników (system bujania jaj).  Dla zwiększenia pojemności wylęgarki lub w przypadku inkubacji dużych jaj, można wykluwać pisklęta również na płaskiej siatce, wówczas obracamy jajka ręcznie.

profesjonalna taca do obracania jaj w inkubatorze darewit

Instrukcja obsługi – obszerny i zrozumiały tekst napisany w j. polskim. Do każdego inkubatora dodajemy gratis, materiały szkoleniowe – poradnik na temat sztucznego wykluwania ptaków.

Inne dane techniczne:

 • Elektroniczny termostat
 • Dokładność sterownika temperatury +/- 0,1 °C
 • Zewnętrzny wyświetlacz LCD temperatury
 • Temperatury inkubacji w zakresie 35 °C - 42 °C
 • Obracanie jaj półautomatyczne lub  ręczne
 • Zasilanie  z sieci 230V
 • Ochrona przed nagłymi zmianami napięcia i zjawiskami atmosferycznymi
 • Wymiary zewnętrzne: 47x47x20 cm
 • Certyfikaty zgodne z wymogami i dyrektywami EU
 • II klasa ochrony przedporażeniowa
 • Stopień ochrony IP24
 • Ochrona środowiska N3
 • Grawancja: zakup konsumencki 2 lata, zakup komercyjny 1 rok
  Produkcja na terenie EU, oznaczenie CE
 • model ten znany jest w Europie pod włoską marką Borotto.

Porada - nie polecamy inkubatorów wykonanych z płyt pilśniowych, drewnopodobnych i laminatów wykonanych przez "garażowych" monterów. Takie inkubatory nie są testowane laboratoryjnie, nie posiadają certyfikatów i nigdy nie wiadomo jakie w nich panują warunki. Należy zwracać uwagę również na sterowniki temperatury. Niejednokrotnie zakup "trochę taniej" może skutkować wyrzuceniem bezcennych jaj wylęgowych i nieudanym lęgiem.  Decyzję pozostawiamy kupującym hodowcom...

W cenie KUP TERAZ:

 • w pełni wyposażony inkubator  z wyświetlaczem temperatury, z elektronicznym sterownikiem, z regulacją temperatury, z zasobnikiem obracającym jajka, siatką do położenie jajek oraz higrometr do pomiaru wilgotności.
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce !
 • całodobowa pomoc dla hodowców
 • faktura VAT
 • pisemna instrukcja w języku polskim
 • poradnik o inkubacji jaj ptaków


 

Inkubatrory są fabrycznie NOWE, prosto od Producenta, nie są powystawowe, są wolne do wad i z dwuletnią GWARANCJĄ!


 Zapraszamy na nasze
INNE AUKCJE

W ciągłej sprzedaży inkubatory dla ptaków, prześwietlarki jaj, odchowalniki piskląt, lampy grzejne , promienniki podczerwieni o różnych mocach, wilgotnościomierze - WSZYSTKO CZEGO HODOWCA POTRZEBUJE DO INKUBACJI, SZTUCZNYCH LĘGÓW, ODCHOWU I WYCHOWU PISKLĄTTOWAR DOSTĘPNY CAŁY CZAS!

Bardzo szybka realizacja zamówień !  

 PRZEDMIOTY WYSYŁAMY NATYCHMIAST PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA LUB OTRZYMANIU ZAPŁATY  (w zależności od wybranej przez Klienta formy płatności).


BEZPIECZNA WYSYŁKA ! 
WSZYSTKIE PACZKI KURIERSKIE SĄ UBEZPIECZONE !

BEZPIECZNE ZAKUPY !

 

Za przesyłkę płacisz tylko jeden raz - warto kupić kilka przedmiotów

 

 

UWAGA !!! 

PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z KOSZTAMI WYSYŁKI PRZY ZAKUPIE WIĘCEJ NIŻ 1 SZTUKI !!!

 

Licytując na naszych aukcjach zgadzasz się na nasz regulamin, który umieszczony jest na stronie "O mnie"


Szablon, treść aukcji i zdjęcia podlegają ochronie praw autorskich i intelektualnych. Kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie całości lub jakiejkolwiek części bez naszej zgody, oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i prawach pokrewnych z dnia 4.02.1994 r (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170) oraz zmianami z dnia 9.05.2007 r. (Dz. U. Nr 99, poz. 662)

INKUBATOR WYLĘGARNIA jaj LEPSZY sterownik Gwarancj

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1533941080