Strona Główna Nr aukcji: 2498279766
KOCIOŁ PIEC GAZOWY TURBO 15kW ULRICH WANDICH

KOCIOŁ PIEC GAZOWY TURBO 15kW ULRICH WANDICH

Podobne:

Data wystawienia aukcji: 2012-07-17 14:13:09
Data zakończenia aukcji: 2012-07-31 14:12:27
Dane aukcji
Kup teraz: 1920 PLN
Parametry
Stan: Nowy
Uszkodzony: Nie
DANE FIRMY
Pawlo
92-735 Stryków
ul. Warszawska 3
NIP: 728-219-22-89
DANE DO PRZELEWU
BANK PKO BP
nr konta
71 1020 3378 0000 1102 0185 7218
w tytule przelewu proszę podać nick z allegro
WYSYŁKA
Kurier, Poczta Polska
KONTAKT
tel. 42 710-95-10

WITAMY NA NASZEJ AUKCJI. JESTEŚMY AUTORYZOWANYM PRZEDSTAWICIELEM ULRICH
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI
Wandich FUTURA+ - kocioł gazowy z zamkniętą komorą spalania
Kotły Wandich FUTURA+ należą do najnowszej generacji naściennych (wiszących), gazowych kotłów o zamkniętej komorze spalania. Kotły z zamkniętą komorą spalania są zdecydowanie nowszą generacją urządzeń od popularnych kotłów atmosferycznych (o otwartej komorze spalania). Zamknięta komora spalania to: wyższa sprawność, absolutne bezpieczeństwo użytkowania, mniejsze wymiary, możliwość pracy zarówno z kominem, jak i bez niego.
Kotły Wandich FUTURA+ najczęściej znajdują zastosowanie w obiektach typu: mieszkania, domy jednorodzinne, biurowce, przedszkola itp., ogrzewając je lub ogrzewając je i podgrzewając ciepłą wodę.
Kotły Wandich FUTURA+ posiadają nowoczesne palniki nadmuchowe wielopłomieniowe ze stali nierdzewnej z modulacją w zakresie 40-100% mocy maksymalnej. Palniki te są wyposażone w wentylatory o płynnie zmiennych obrotach, tak, aby mieszanka gaz-powietrze, idąca do spalania, była cały czas o tym samym składzie, niezależnie od wielkości płomienia (absolutna nowość w tej klasie kotłów!!!). Dzięki temu rozwiązaniu kotły osiągają sprawność do 94% i utrzymują ją na wysokim poziomie pomimo modulacji (czego nie potrafią kotły atmosferyczne).
Kotły Wandich FUTURA+ mogą pracować zarówno jako modele jednofunkcyjne (samo ogrzewanie), jak i dwufunkcyjne (ogrzewanie i ciepła woda). W wersji dwufunkcyjnej typowo pracują jako kotły przepływowe (wydajność ciepłej wody aż do 840 l/godzinę o temperaturze 45°C).
W przypadku wymagania szczególnie dużej ilości ciepłej wody użytkowej, mogą także współpracować z dodatkowym pojemnościowym podgrzewaczem zewnętrznym typu Wasserlux WL 140SYSx2 lub WL 220SYSx2 w systemie x2 (praktycznie nieograniczona wydajność ciepłej wody).
Kotły Wandich FUTURA+ to także urzeczywistnienie obecnych trendów rozwoju urządzeń grzewczych: oszczędności, wielofunkcyjności, autodiagnostyki, łatwego sterowania. Ciągły pęd do miniaturyzacji, tak widoczny w dziedzinie urządzeń elektronicznych, zaowocował spektakularną miniaturyzacją kotłów. Dwufunkcyjny kocioł Wandich FUTURA+ firmy Ulrich jest prawdopodobnie najmniejszym kotłem z zamkniętą komorą spalania na rynku i to przy zachowaniu niezmienionych parametrów pracy! I tak na przykład w pełni wyposażony kocioł dwufunkcyjny o mocy 15 kW to: szerokość 48 cm, głębokość 23 cm, wysokość 63 cm.
Kotły Wandich FUTURA+ dzięki zamkniętej komorze spalania mogą pracować z klasycznym kominem (i to nawet z kominami o średnicy 80 mm!!!), ale również mogą pracować bez komina (tzw. "turbo"; mogą pracować z koncentrycznym systemem spalinowo-powietrznym).
Kotły Wandich FUTURA+ dzięki zamkniętej komorze spalania, jak sama nazwa wskazuje, są całkowicie szczelne dla produktów spalania, a spaliny muszą opuszczać kocioł w sposób wymuszony i kontrolowany. Dlatego też kocioł jest niezwykle bezpieczny w użytkowaniu. Nie ma fizycznej możliwości wydostania się poza komorę spalania niebezpiecznych gazów (np. czadu). Ponadto obudowa zewnętrzna kotła jest całkowicie szczelna, przez co kocioł firmy Ulrich jako praktycznie jedyny na rynku jest podwójnie hermetyczny (zamknięta komora spalania + szczelna obudowa).
Kotły Wandich FUTURA+ są wyposażone w pełną elektronikę (aż dwa mikroprocesory). W kotle znajduje się główny moduł cyfrowego nadzoru nad pracą kotła z wbudowaną automatyką pogodową w standardzie. Wraz z kotłem dostarczana jest także czujka zewnętrzna.
Kocioł ponadto może być (opcja) wyposażony standardowo w drugie cyfrowe, przewodowe zdalne sterowanie (do wyboru DIGI midi lub ANALOG). Front kotła zaopatrzony jest w wyświetlacz ciekłokrystaliczny LCD z nawigacją intuicyjną.
Kocioł w wypadku zakłóceń w swojej pracy, rozpoznaje i wyświetla 11 typów nieprawidłowości. Po wykryciu usterki użytkownik lub serwisant ujrzy na panelu sterowania odpowiedni symbol błędu informujący o rodzaju nieprawidłowości.

PODANA CENA JEST CENĄ BRUTTO I ZAWIERA 23% PODATKU VAT.
NA KAŻDY KOCIOŁ WYSTAWIAMY F-RĘ VAT .

PRZY WIĘKSZYCH ZAKUPACH TRANSPORT NA TERENIE ŁODZI I STRYKOWA GRATIS!!!
NA INNYCH NASZYCH AUKCJACH KOTŁY, GRZEJNIKI ORAZ INNY ASORTYMENT Z ZAKRESU HYDRAULIKI.
ZAPRASZAMY !!!
Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=2498279766