Strona Główna Nr aukcji: 1601062747
KOMUNIJNE OPŁATKI NA TORT - PROMOCJA!! 44 wzory!

KOMUNIJNE OPŁATKI NA TORT - PROMOCJA!! 44 wzory!

Podobne: opłatki na tort
komunijne wzory
opłatki komunijne na tort
komunijne opłatki na tort promocja 44 wzory

Data wystawienia aukcji: 2011-05-06 12:10:14
Data zakończenia aukcji: 2011-05-13 12:08:56
Dane aukcji
Kup teraz: 13 PLN
Parametry
TORT-DRUK @ allegro
KONTAKT   REGULAMIN, ZASADY, DODATKOWE INFORMACJE - PRZECZYTAJ PRZED ZAKUPEM!

tel. 698 169 411
e-mail: tortdruk@gmail.com
gg: 1535497

Kontakt tel.  w godzinach 900-1700
od poniedziałku do piątku
Na e-maile odpisuję w pn. - pt. w godzinach 900-1900
w innych godzinach oraz w weekendy odpisuję tylko wtedy gdy znajdę na to czas

1. Opłatki mają kilkumiesięczny termin ważności, a przechowywane w przesłanym opakowaniu nie tracą kolorów z czasem. Dlatego proszę nie zwlekać z zamówieniem do ostatniej chwili! Rozsądnie jest zamawiać opłatek 2 tyg. - 1 miesiąc przed uroczystością.
Zamawiając na ostatnią chwilę robisz to na własną odpowiedzialność! Gdy przesyłka wysłana w terminie nie dojdzie na czas, nie biorę za to odpowiedzialności.
W przypadku przesyłki pocztowej, według regulaminu Poczty Polskiej reklamacje można składać po 2 tygodniach nieotrzymania przesyłki (od daty nadania). Jest ona rozpatrywana miesiąc, a gdy faktycznie przesyłka jest uznana za zaginioną, odszkodowanie jest wypłacane w terminie do 2 tygodni. Czyli cała procedura trwa łącznie ok. 2 miesięcy. Lepiej, aby do takich sytuacji nie dochodziło. Warto mieć to na uwadze i zastanowić się nad zamawianiem na ostatnią chwilę, a jeśli komuś zależy na czasie to polecam wysyłkę kurierem.
Dla osób, którym czekanie w domu na listonosza/kuriera jest nie na rękę polecam opcję "odbiór w punkcie" (e-przesyłkę). Sam wybierasz gdzie i kiedy odbierzesz przesyłkę, a co najważniejsze dostajesz informacje o nadejściu przesyłki drogą e-mailową lub sms-em.

2. Po dokonaniu zakupu proszę wybrać "sposób zapłaty i dostawy" przez wypełnienie formularza zamówienia, klikając opcję "Płacę" (co wcale nie oznacza, że należy od razu płacić). Szczegółowe instrukcje są dostępne w pomocy allegro pod linkiem: Instrukcja formularza zapłaty/wysyłki. W formularzu proszę zaznaczyć adres (taki jak w allegro lub wpisać inny), adres placówki pocztowej dla e-przesyłki, aktualny nr tel. kontaktowego, a we "wiadomości dla sprzedającego" wybrane wzory, szczegóły dotyczące zamówienia czy inne przydatne informacje. Jeśli dokonuje się zakupu na kilku aukcjach, to proszę podać nr wzoru według aukcji, np. Piłka, motor - nr 23, Komunia - nr 17, nr 378  itd.
Polecam płatność allegro - szybka, bezpieczna, praktycznie od razu dostaję powiadomienie o wpłacie i szybko mogę wysłać towar. Aby dokonać płatności allegro nie trzeba mieć konta w banku, który jest na liście płatności, wystarczy karta kredytowa. Płatność jest 100% bezpieczna i odbywa się w kilku prostych krokach.
W przypadku przelewów - słowne, e-mailowe zapewnienia o wpłaceniu pieniążków będą traktowane jako ciekawostka. Liczy się data wpłynięcia pieniążków na konto (o czym kupujący zostanie poinformowany).

3. Wszystkie wzory są dostępne. Jeśli interesują Cię inne wzory, proszę o kontakt mailowy.
Kolory na jadalnym wydruku różnią się nieznacznie od wydruków tradycyjnych ze względu na właściwości papieru opłatkowego oraz jadalnego atramentu. Niezależnie od formy wysyłki (list, pobraniowa, kurierska, e-przesyłka), wszystkie opłatki pakowane są tak samo. Za przesyłkę płacisz tylko raz, ilość opłatków nie ma znaczenia.

4. Odbiór w punkcie. E-przesyłka. Sprawdź czy ta opcja jest dostępna w Twojej placówce: wyszukiwarka placówek z e-przesyłką. Wybierz sposób informowania Cię o stanie przesyłki: sms lub e-mail, podając nr tel. lub e-mail na który mają zostać wysłane powiadomienia.


5. Opłatki można samodzielnie ciąć nożyczkami, np. prostokątne wzory komunijne na tort-księgę.

Grafika na aukcji, zdjęcia, opisy są moją własnością. Kopiowanie bez zgody autora jest zabronione!

 
WYSYŁKA

Wysyłka odbywa się tego samego dnia po wpłynięciu przelewu na moje konto, płatności allegro, wybraniu przesyłki pobraniowej, do godziny 1400
Pozostałe opłacone/pobraniowe zamówienia zostaną wysłane następnego dnia roboczego (czasami wysyłka pocztą odbywa się w soboty).
Przesyłki są realizowane za pośrednictwem poczty-polskiej oraz kuriera UPS.

Odbiór osobisty pod adresem:
Rzeszów, ul. Jordanówka 2
Jednak proszę o kontakt w tej sprawie.
WYSYŁKA - DODATKOWE INFORMACJE
  RODZAJ PRZESYŁKI FORMA PŁATNOŚCI CENA Czas realizacji (przygotowanie zamówienia + czas dostawy)
Poczta Polska list polecony priorytet
przelew, płatność allegro
7 zł 2-5 dni roboczych*
Kurier UPS paczka 20 zł 1-3 dni roboczych*
Poczta Polska e-przesyłka (odbiór w punkcie) 8,5 zł 2-3 dni roboczych*
Kurier UPS paczka za pobraniem
płatność przy odbiorze
25 zł 1-3 dni roboczych*
Poczta Polska przesyłka pobraniowa priorytetowa 15 zł 2-4 dni roboczych*
Poczta Polska e-przesyłka pobraniowa (odbiór w punkcie) 12 zł 2-3 dni roboczych*

*Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie Poczty Polskiej czy firmy kurierskiej. W przypadku płatności zwykłym przelewem, czas otrzymania przesyłki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

PRZESYŁKA, PRZYKŁADOWE OPŁATKI I TORTY

Opłatki okrągłe mają średnicę 20 cm, a prostokątne mają wymiary 20x29 cm. W przypadku niektórych wzorów prostokątnych rozmiary mogą się różnić o 1-2 cm.
Opłatki mają grubość 0,5 mm
I KOMUNIA ŚWIĘTA - 44 WZORYKOMUNIJNE OPŁATKI NA TORT - PROMOCJA!! 44 wzory!

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1601062747