Strona Główna Nr aukcji: 1484625814
Koziołek Matołek maskotka mówi, meczy

Koziołek Matołek maskotka mówi, meczy

Podobne: koziołek
koziołek matołek
maskotka koziołek
koziołek matołek maskotka
maskotka koziołek matołek

Data wystawienia aukcji: 2011-02-27 22:45:10
Data zakończenia aukcji: 2011-03-09 22:44:20
Dane aukcji
Kup teraz: 24.99 PLN
Parametry
Stan: Nowe


BY WYWOŁAĆ UŚMIECH NA BUZI SWEGO ZUCHA, RÓB DLA NIEGO ZAKUPY W KRAMIKU MALUCHA!Witamy w KRAMIKU-MALUCHA!

Wychowując naszego Syna przekonaliśmy się, że problemem może być wybór zabawek – metodą prób i błędów doszliśmy do wniosku, że niekoniecznie to, co nam się podoba, zainteresuje również nasze Dziecko oraz że czasem zabawki nie przypadające nam do gustu Jego zajmują na całe godziny.

Prowadząc KRAMIK-MALUCHA zamierzamy dzielić się naszym doświadczeniem z młodymi rodzicami oraz z osobami pragnącymi sprawić prezent dzieciom swoich bliskich, oferując produkty, które sprawdziły się u nas, które „przetestowaliśmy” na naszym Synku oraz te, które – jak zabawki dla starszych dzieci – podobają mu się i ciekawią go teraz.

Oczywiście, w miarę rozwoju firmy będziemy poszerzać asortyment bazując również na opiniach naszych Klientów – dlatego jeśli chcą Państwo dodatkowo kupić coś, czego nie mamy wystawionego, prosimy o informację, a sprawdzimy we współpracujących z nami hurtowniach czy i w jakiej cenie możemy daną rzecz wystawić. Jeśli chodzi o ubranka – nie jesteśmy w stanie wystawić wszystkiego co mamy – staramy się przede wszystkim zaprezentować Państwu nasz asortyment. Jeśli interesuje Państwa inny rozmiar niż wystawiony, prosimy o kontakt, a w miarę możliwości wystawimy go specjalnie dla Państwa.


Kontakt:


mailowy – allegro@kramik-malucha.pl

telefoniczny – 793955775


Zapraszamy na stronę „o mnie” tutaj

oraz na nasze pozostałe aukcje tutaj
Na tej aukcji oferujemymaskotkę KOZIOŁKA MATOŁKAMaskotka, do której można się przytulić przed snem czy na poprawę humoru jest niezbędna w "kolekcji" zabawek każdego Dziecka. Prócz tradycyjnych misiów, Maluchy uwielbiają też postacie ze swoich ulubionych bajek.
Oferujemy sympatycznego Koziołka Matołka z zekranizowanych książeczek Kornela Makuszyńskiego. Po ściśnięciu brzuszka, Matołek meczy i przedstawia się. Maskotka ma około  26 cm wysokości.


Możliwa lekka różnica w kolorze spowodowana oświetleniem na zdjęciu. Produkt nowy. Cena za sztukę.


Odbiór osobisty w Warszawie, po uprzednim ustaleniu, możliwy najwcześniej już w dniu licytacji na Pradze Północ przy ul. Tarchomińskiej – okolice Dworca Wileńskiego i Wschodniego.
Zastrzegamy sobie prawo do formy i treści powyższej aukcji. Zakaz kopiowania i rozpowszechniania zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994 r. „O prawie autorskim i prawach pokrewnych” (dz. u. nr 24 poz. 93).

 


   
Koziołek Matołek maskotka mówi, meczy

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1484625814