Strona Główna Nr aukcji: 1642769891
KREM WILD YAM,  NATURALNY PROGESTERON, menopauza

KREM WILD YAM, NATURALNY PROGESTERON, menopauza

Podobne: progesteron
wild yam krem
krem naturalny progesteron
krem wild yam
naturalny krem progesteron
progesteron krem
progesteron naturalny krem
krem progesteron
wild yam
menopauza progesteron

Data wystawienia aukcji: 2011-05-30 18:32:07
Data zakończenia aukcji: 2011-06-09 18:30:41
Dane aukcji
Kup teraz: 49 PLN
Parametry
14% KREM WILD YAM z witaminą E i aloesem

118 ml (113 gram)
Producent: Herbal Authority, USA


Wild Yam (po polsku: Pochrzyn Dziki albo Dziki Jam) to wieloletnia roślina trawiasta, liana o długości od 1 do 4 metrów. W przemyśle medycznym wykorzystuje się te część korzenia rośliny, która zawiera fitoestrogeny. Fitoestrogeny, trafiając do organizmu kobiety razem z pokarmem, normalizują równowagę hormonów, regulują cykl miesiączkowy, zwalczają nieprzyjemności, związane z menopauzą (klimakterium). Wild Yam od dawna jest stosowany przez kobiety meksykańskie jako środek antykoncepcyjny, a także przy niebezpieczeństwie poronienia. Jako środek rozszerzający naczynia krwionośne Wild Yam stosuje się również przy skurczach i drgawkach, związanych zwłaszcza z syndromem napięcia przedmiesiączkowego. Według badań spożywanie produktów, zawierających fitoestrogeny, znacznie zmniejsza ryzyko takich chorób jak rak piersi i trzustki. Wild Yam został uznany za naturalne źródło hormonu, którego nazwa brzmi dehydroepiandosten, w skrócie DHEA. Jest to hormon, który produkuje przysadka mózgowa, skóra i nadnercza. Jego poziom w organizmie wiąże się z procesem starzenia, bo ilość DHEA wyraźnie spada z wiekiem, co powoduje pogorszenie sprawności fizycznej i umysłowej. Istnieje teoria, że wzrost poziomu DHEA do wartości z młodzieńczych lat może powstrzymać upływający czas, a nawet cofnąć niektóre zmiany starcze. Dlatego też DHEA zaliczany jest do substancji odmładzających, tzw. "eliksirów młodości". Jego poziom w organizmie można podnieść, przyjmując roślinne prekursory, pochodzące np. z korzenia Wild Yamu.
KREM WILD YAM ROOT (118 ml)
data ważności: 07/2013


stosowanie: niewielką ilość kremu (1/4 - 1/2 łyżki stołowej) stosować na ramiona, piersi i brzuch. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując 2 razy dziennie przez 8 - 10 tygodni.
przeciwwskazania: nie zaleca się stosowania osobom poniżej 18 roku życia

przechowywanie: przechowywać w suchym miejscu, unikać intensywnego światła i wysokiej temperaturyKREM WILD YAM,  NATURALNY PROGESTERON, menopauza

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1642769891