Strona Główna Nr aukcji: 1601039394
MARKIZOWA ROLETA ZABUDOWA BALKONU 1,5X2,3M 24H

MARKIZOWA ROLETA ZABUDOWA BALKONU 1,5X2,3M 24H

Podobne: zabudowa roleta

Data wystawienia aukcji: 2011-05-06 14:42:07
Data zakończenia aukcji: 2011-06-05 14:41:01
Dane aukcji
Kup teraz: 169.99 PLN
Parametry
Stan: nowy
 
Decoteam -jesteśmy firmą specjalizującą się w osłanianiu. Produkujemy osłony balkonowe, rolety zewnętrzne tkaninowe, osłony ogrodzeniowe oraz dekoracje okienne- rolety bez wiercenia, rolety tradycyjne, rolety rzymskie. U nas zamawiasz PEWNIE I SZYBKO!!!


PROSTY MONTAŻ DO ŚCIANY LUB SUFITU

 

KOLOR TERAKOTA


OSŁONA BALKONU ROLETAMI TERAKOTA


KOLOR GRANATOWYKOLOR PIASKOWYKOLOR STALOWYKOLOR BIAŁY

FUNKCJE ROLET JAKO ROLETA, MARKIZA, PARAWAN, EKRAN, SCREEN, ŚCIANKA, OSŁONA BALKONU, OSŁONA OD WIATRU

NA OKNA

NA PERGOLĘ, ALTANĘ

NA BALKON


FIRMA DECOTEAM PRZEDSTAWIA HIT SEZONU 2011

ORYGINALNA GOTOWA ROLETA ZEWNĘTRZNA SŁUŻĄCA JAKO OSŁONA BALKONÓW

ROLETA O WYMIARZE 150 SZER X 230 WYS CM

OPIS PRODUKTU:

ROLETA UNIWERSALNA Z MECHANIZMEM SZNURKOWYM, W KOLORZE  TKANINY, Z ALUMINIOWĄ LISTWĄ GÓRNĄ W KOLORZE TKANINY, WAŁKIEM OBCIĄŻENIOWYM,  WSZYSTKIMI DETALAMI DO ZAWIESZENIA, ORAZ UCHWYTAMI SŁUŻĄCYMI  DO NACIĄGNIĘCIA TKANINY WRAZ Z INSTRUKCJĄ.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBECNIE NA RYNKU, JEDYNA W SWOIM RODZAJU ROLETO-OSŁONA ZASTĘPUJĄCA MARKIZY O WSZECHSTRONNYM ZASTOSOWANIU.

NA ZEWNĄTRZ ROLETA NA BALKONY, OKNA, ALTANY, PERGOLE:

ROLETA NA OKNA, ROLETA ZASTĘPUJĄCA MARKIZĘ, ROLETA OSŁANIAJĄCA BALKONY, LOGGIE, BALKONY ZARÓWNO BARIERKOWE JAK I ZABUDOWANE. ROLETĘ MOŻNA REGULOWAĆ NA WYSOKOŚĆ (DŁUGOŚĆ) ZWIJAJĄC JĄ DO ODPOWIEDNIEJ WYSOKOŚCI.

ROLETA SŁUŻY JAKO MIĘKKA ZABUDOWA BALKONU. ROLETAMI MOŻESZ OSŁONIĆ SIĘ OD WIDOKU SĄSIADÓW.

ROLETA WYKONANA Z TKANINY ODPORNEJ NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE, ZERWANIE, WIATR, WODĘ, TEMPERATURY W LECIE I ZIMIE.

DO WEWNĄTRZ NA DUŻE POŁACIE OKIENNE:

ROLETA O PODWYŻSZONEJ WYTRZYMAŁOŚCI NA PROMIENIE SŁONECZNE, DZIĘKI UNIKALNEJ STRUKTURZE POCHŁANIA 30% TEMPERATURY POWSTAŁEJ Z NAGRZANIA SIĘ POWIERZCHNI. ŚWIETNIE NADAJE SIĘ DO BIUR Z DUŻYMI SZYBAMI, WITRYNAMI.


Z OSŁONAMI ROLETOWYMI DECOTEAM POCZUJESZ SIĘ WYJĄTKOWO, DOCENIAMY TWOJĄ PRYWATNOŚĆ I DBAMY O JEJ JAKOŚĆ


SPRAWDŹ INNE ROZMIARY ROLET

SPRAWDŹ KOŃCZĄCE SIĘ OFERTY

sPRAWDŹ NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANEGWARANCJA NAJSZYBSZEJ NA ALLEGRO REALIZACJI: WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA PO ODNOTOWANIU WPŁATY!!! WPŁACASZ DZIŚ, WYSYŁASZ POTWIERDZENIE WPŁATY Z BANKU NA MAILA I PRZESYŁKA JUŻ W DRODZE!!

OCHRONA PRAWNA

Żadne fragmenty opisów, grafiki, zdjęć stanowiące utwór zamieszczone na aukcji nie mogą być powielane ,rozpowszechniane lub dalej rozpowszechniane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem, a zwłaszcza zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody autora. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody autora z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i będzie ścigane prawnie.

Nasza oferta
ŚWIECZKI EGZOTYCZNE


ROLETY BAMBUSOWE

ZBIORNIKI NA DESZCZÓWKĘROLETY NATURA

KONTAKT
Info produkt 694307606
Info wysyłki 660950265

Decoteam24.pl
ul.Akacjowa 56
59-220 Legnica
PRZESYŁKi
Odbiór osobisty po uprzednim umówieniu się 694307606

Przesyłka kurierska
20,00 zł
Przesyłka kurierska pobraniowa
27,00 zł
Zgadzam się na wysłanie przedmiotu za granicę


REGULAMIN

W formularzu warunków dostawy lub w emailu prosimy podać jakie Państwo zamawiają kolory i rozmiary, dokładny adres, formę przesyłki. Jeśli zależy Państwu na czasie to prosimy wysłać potwierdzenia płatności. Usprawni to wysyłkę. I zawsze po zakupie prosimy wysłać maila z danymi lub wypełniony formularz warunków dostawy. Wszystkie nieprawidłowości w składaniu zamówienia, spowalniają proces realizacji zleceń.UWAGA NA PĘKAJĄCE
PODRÓBKI


NUWAGA NA ALLEGRO GRASUJE PSEUDOWYNALZACA Z PĘKAJĄCYMI WŁÓKNINAMI!!

1. WYBIERZ WŁAŚCIWEGO SPRZEDAJĄCEGO- NA PORTALU ALLEGRO JEST WIELU SPRZEDAJĄCYCH, JEDNAK TYLKO FIRMA DECOTEAM OFERUJE JAKOŚĆ WIELOSEZONOWĄ. W SEZONIE POJAWIAJĄ SIĘ CWANIACY PODSTAWIAJĄCY SIĘ POD NASZĄ JAKOŚĆ. DLACZEGO NIE MA ICH W ZIMIE? BO ICH JAKOŚĆ WERYFIKUJĄ WARUNKI ATMOSFERYCZNE- IMITACJE ZRYWA WIATR LUB GNIJĄ!!!

2. OSŁONA MUSI BYĆ Z TKANINY TECHNICZNEJ WYTRZYMAŁEJ NA ZERWANIE, WIATR,WODĘ, MRÓZ I WYSOKIE TEMPERATURY- TYLKO FIRMA DECOTEAM OFERUJE TAKĄ JAKOŚĆ NA ALLEGRO. POZOSTALI PODSTAWIAJĄ 20 KROTNIE TAŃSZY MATERIAŁ PRZYPOMINAJĄCY BIBUŁĘ I UDAJĄ, ŻE SĄ TAŃSI. TO PSEUDO TKANINY IMPORTOWANE Z HISZPANII BĄDŹ Z KOREI-  ZWYKŁY WIGOFIL DO PRODUKCJI WORKÓW, OBIĆ, NA ZEWNATRZ SŁUŻY JAKO AGROWŁÓKNINA, KTÓRA MUSI SIĘ ROZŁOŻYĆ W CIĄGU SEZONU- KOSZTUJE 50 GROSZY ZA M2. ZATEM PO PIERWSZE PRZEPŁACASZ, PO DRUGIE SPODZIEWAJ SIĘ, ŻE TA PSEUDOOSŁONA ZGNIJE.

3. UWAŻAJ NA PODSTAWIAJĄCYCH SIĘ POD NASZE AUKCJE PSEUDO FACHOWCÓW I PSEUDOWYNALAZCÓW WMAWIAJĄCYCH CI BAJKI O PATENTACH, MIERNIKACH, KTÓRE NIE SĄ CI DO NICZEGO POTRZEBNE. ICH AUKCJE MAJĄ SŁUŻYĆ IMITACJI ABYŚ NIE ROZPOZNAŁ OD KOGO KUPUJESZ.

4. I NAJWAŻNIEJSZE- WSTRZYMAJ SIĘ Z KOMENTARZEM PRZEZ ROK LUB DWA. NIEKTÓRZY ALLEGROWICZE OD RAZU WYSTAWIAJĄ KOMENTARZ PRZY ODBIORZE PACZKI. OSŁONA JEST PRODUKTEM ZEWNĘTRZYM, MUSI WYTRZYMAĆ DŁUGO. NIE ULEGNIJ ZŁUDZENIU, ŻE TEN KTO MA DUŻO KOMENTARZY DAJE WŁAŚCIWY PRODUKT. NIE ULEGNIJ ZŁUDZENIU, ŻE JEŚLI COŚ JEST DOBRZE USZYTE TO JEST TO DOBRE ROZWIĄZANIE.

CO Z TEGO JAK IMITACJA OSŁONY JEST TAŃSZA JAK SIĘ ROZSYPIE LUB ZGNIJE PO SEZONIE?

OTO DOWODY IMITACJI OSŁON, ZDJĘCIA NADESŁANE OD ALLEGROWICZA, KTÓRY DOŚWIADCZYŁ ZAKUPU TAKICH SAMORÓBEK-PRODRÓBEK, KTÓRE PĘKAJĄ PO PIERWSZYM DESZCZU
balkontex


     JAK ZAMAWIAĆ


1. ZMIERZ PRZESTRZEŃ DO ZASŁONIENIA


2. WYBIERZ ODPOWIEDNIE ROZMIARY ROLET

PAMIĘTAJ, ŻE LEPIEJ JEST POWIESIĆ KILKA ROLET MNIEJSZYCH OBOK SIEBIE, NIŻ JEDNĄ DUŻĄ- ZAPEWNI TO MOŻLIWOŚĆ SWOBODNEJ REGULACJI ROLET I NIEZALEŻNĄ OD SIEBIE OSŁONĘ- 1 ROLETA MOŻE BYĆ ZAMKNIĘTA, ZAŚ 2 OTWARTA- REGULUJESZ WYSOKOŚĆ OSŁONY ROLET TAK JAK CHCESZ.


3. PODAJ NAM ROZMIARY I KOLORY ORAZ SPOSÓB DOSTAWY I ROZLICZENIA ZA ZAMÓIENIE


4. WYSYŁAMY TEGO DNIA KIEDY OTRZYMUJEMY INFO O PŁATNOŚCIACH ZA TRANSAKCJĘ, EWENTUALNIE INFO O ZAMÓWIENIU POBRANIOWYM. KURIERZY ODBIERAJĄ TOWAR O GODZ.18 KAŻDEGO DNIA.


5. OTRZYMUJESZ PRZESYŁKĘ


6. ZAWIESZASZ ROLETY UŻYWAJĄC WKRĘTARKI


7. TWOJE BALKON, TARAS, LOGGIA, PATIO, PERGOLA, ALTANA SĄ PIĘKNIEJSZE NIŻ NIGDY PRZEDTEM


DOBIERZ RÓWNIEŻ OSŁONĘ BALKONOWĄ DO KOMPLETU

sprawdź inne oferty osłony na wymiar

sprawdź inne osłony gotowe

sprawdź najlepiej sprzedające się

sprawdź kończące się aukcje

© 2009 by DECOTeam24
 
MARKIZOWA ROLETA ZABUDOWA BALKONU 1,5X2,3M 24H

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1601039394