Strona Główna Nr aukcji: 2219342273
NAWIGACJA GPS CLARION MAP 670 770 780 ODBLOKOWANIE

NAWIGACJA GPS CLARION MAP 670 770 780 ODBLOKOWANIE

Podobne:

Data wystawienia aukcji: 2012-03-20 07:26:26
Data zakończenia aukcji: 2012-03-30 07:24:46
Dane aukcji
Kup teraz: 4.99 PLN
Parametry

Strona o mnieZobacz inne moje aukcjeMojeDodaj mnie do ulubionych sprzedającychWyślij do mnie maila

Aukcje obsługuje
Paweł
Masz pytanie zadzwoń lub napisz.

numer stacjonarny

tylko po godzinie

18-stej

Wyślij e-maile-mail do mnie

frixi@prokonto.pl

GG: 862669

jeśli na GG jestem jako dostępny wysyłka w ciągu minuty.

AKTUALNY STATUS

PROSZĘ PISAĆ ODPISUJĘ NA KAŻDE PYTANIE

SZYBKA I PEWNA WYSYŁKA
Program wysyłam przez internet
POCZTĄ E-MAIL
KOSZT 0 zł
( potrzebna jest skrzynka przyjmująca wiadomości powyżej 30MB )
Odblokowanie wykonuję niezwłocznie nie czekam na pieniądze, płacisz po odblokowaniu. Wyjątek stanowią osoby z kopertą dla Was wysyłka po kontakcie telefonicznym lub potwierdzeniu SMS-owym.
CZAS JAKI CZEKAM NA PRZELEW TO 7 DNI, CZYLI WPŁATA MA BYĆ DOKONANA DO 7 DNI OD MOMENTU KUPNA. W TYM CZASIE PROSZĘ ODBLOKOWAĆ NAWIGACJE, JEŚLI NIE ODBLOKUJESZ TERMIN POZOSTAJE WIĄŻĄCY. POMOCĄ SŁUŻĘ ZAWSZE NAWET ZA 12 MIESIĘCY ALE WPŁATA MA BYĆ DO 7 DNI. BRAK WPŁATY W WYZNACZONYM TERMINIE SPOWODUJE ZGŁOSZENIE DO ALLEGRO I WYSTĄPIENIE O ZWROT PROWIZJI.
ODBLOKOWANIE JEST PROSTE I W 99% NIE SPRAWIA PROBLEMU NIKOMU O CZYM ŚWIADCZĄ KOMENTARZE, ALE BY UNIKNĄĆ NIEPOROZUMIEŃ DLA TYCH CO SOBIE NIE PORADZĄ SAMI I MOJA POMOC NIE DAJE POZYTYWNEGO EFEKTU OBOWIĄZUJE WYSYŁKA NAWIGACJI DO MNIE JA JĄ ODBLOKUJĘ, KUPUJĄCY POKRYWA DODATKOWO KOSZTY TRANSPORTU W OBIE STRONY.
frixi.pl
ul. Kopernika 6/63
38-200 Jasło

50 1020 5558 1111 1854 4300 0045


Materiały i tekst znajdujący się na tej stronie bez mojego zezwolenia nie może być wykorzystywane w innych aukcjach. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez mojej wiedzy stanowi naruszenie regulaminu i będzie natychmiast zgłaszane, autorem jest frixi_pl (opis w nawigacjach frixi.pl). Oświadczam, że całość jest zaprojektowana i stworzona przeze mnie, na aukcji nie wykorzystuję materiałów ani opisów osób trzecich. Kopiowanie z aukcji jakichkolwiek materiałów (zdjęć tekstu itd.) jest naruszeniem prawa, regulaminu Allegro, może to skończyć się zablokowaniem konta osoby kopiującej Moje materiały lub opisy.
Program do odblokowania nawigacji Clarion

Ofertą w tej aukcji jest program do odblokowana nawigacji GPS

Clarion MAP 670 770 780


ODBLOKOWANIE NA PAMIĘĆ KARY LUB NAWIGACJI

Co będzie Ci potrzebne do odblokowania: karta pamięci micro SD o dowolnej pojemności, komputer z systemem XP, Vista lub 7, kabel USB z kompletu i nawigacja resztę zapewniam ja.


ODBLOKOWANIE NA PAMIĘĆ NAWIGACJI JEST W WERSJI MINI (11 MB)


Moje aukcje

Jestem uczciwy i solidy to na czym mi zależy to Wasze zadowolenie u mnie klient zawsze jest na pierwszym miejscu. Nie ukrywam przed Wami kontaktu (mailowego - telefonicznego) którego nie ma innych aukcjach, niektórzy chowają się bojąc się pytań od Was. Mnie możesz zawsze zadać pytanie zadzwonić, napisać e-maila lub na GG przed kupnem czy po nim. Upewnij się że jestem, masz wątpliwości czy to u ciebie zadziała zadzwoń odpowiem Ci na każde pytanie.
Ja odblokuję Twój GPS już kilka minut i to

JASNE I PROSTE ZASADY U MNIE NAJPIERW ODBLOKOWUJESZ NAWIGACJE POTEM PŁACISZ
CZYLI PIERWSZE ROBIMY ODBLOKOWANIE A PŁACISZ DOPIERO PO TYM JAK JUŻ WSZYSTKO BĘDZIE DZIAŁAŁO NA TWOJEJ NAWIGACJI, WPŁATA NIE PÓŹNIEJ NIŻ 7 DNI OD DNIA KUPNA TO CZAS W JAKIM PROSZĘ ODBLOKOWAĆ NAWIGACJĘ

Nie kradnę cudzych pomysłów sam tworzę wszystko od początku aż do końca. Jeśli chcesz mieć coś czego nie mają inni a w dodatku mieć pewność, że jest to sprawdzone i nie zawiera błędów to dobrze trafiłeś.


OCZYWIŚCIE UDZIELAM GWARANCJI NA DZIAŁANIE ODBLOKOWANIA, NIE OKREŚLAM CZASU TAK JAK INNI MIESIĄC ROK CZY TYDZIEŃ U MNIE PANEL MA DZIAŁAĆ ZAWSZE BEZ OGRANICZEŃ CZASOWYCH.
GWARANTUJĘ TEŻ AKTUALIZACJE PANELU, KAŻDY Z PANELI JEST PISANY POD DANY MODEL NAWIGACJI U MNIE NIE ISTNIEJE COŚ TAKIEGO JAK ODBLOKOWANIE DLA WSZYSTKICH MODELI TAK MOŻNA ODBLOKOWYWAĆ ALE MATERIAŁAMI Z FORÓW INTERNETOWYCH A NIE ZROBI SIĘ TEGO PROFESJONALNIE ANI POPRAWNIE
Po odblokowaniu bezproblemowo na tych nawigacjach działa Automapa.
oczywiście działają też inne programy nawigacyjne: iGO, TomTom i wiele innych programów.
(programy nawigacyjne musisz mieć w własnym zakresie, nie sprzedaję i nie wysyłam takich programów)

Każde odblokowanie z możliwością ponownej blokady, dzięki czemu nie tracisz gwarancji. Ja poprowadzę Cię przez całość procesu aż do odblokowania, cały proces zajmuje kilka minut. Potem możesz ustawić sobie inną tapetę i wgrać własne mp3, filmy czy programy tak żeby urządzenie stało się w pełni funkcjonalnym palmtopem. U mnie dowiesz się jak ponownie zablokować nawigacje tak żeby nie pozostał ślad po odblokowaniu.

WYBIERZ NAJLEPSZE ODBLOKOWANIE JAKIE POWSTAŁO NA TE MODELE
TEN PANEL ZOSTAŁ NAPISANY PRZEZE MNIE OD PODSTAW I NIE ZNAJDZIESZ GO NA JAKIMKOLWIEK FORUM DLATEGO WARTO WYBRAĆ ORYGINALNY PRODUKT OD OSOBY KTÓRA GO STWORZYŁA I W RAZIE PYTAŃ POTRAFI NA NIE ODPOWIEDZIEĆ

pomoc - OnLine
wysyłka na e-maila

Moje odblokowanie nie spowalnia systemu, na odblokowanej nawigacji tylko kilka procent zajętości procesora, jest ono oparte na skryptach tekstowych które nie obciążają procesora. Ktoś kto twierdzi, że takie menu obciąża procesor nie ma pojęcia o czym opowiada. Bardziej obciąża procesor sztucznie wymuszona aplikacja np. explorera, która występuje w formie drugiej równorzędnie działającej aplikacji. Ktoś kto ma choć trochę pojęcia o czym piszę to nie da się nabrać na prostą nakładkę typu explorer.

Zobacz na moje komentarze mówią same za siebie tylko ja oferuję naprawdę profesjonalne odblokowanie nawigacji.
Komentarze
Możesz mi zaufać, nawigacjami zajmuję się od kilku lat. Nie ryzykuj, zaoszczędzisz 2 czy 5 zł kupując na innej aukcji szczególnie u kogoś kto ma mało komentarzy robi to za 5 zł dostaniesz nic nie warte instrukcje ściągnięte z forum i zobaczysz ,że rozczarowanie spowodowane niską jakością będziesz pamiętał długo, po przeminięciu radości spowodowanej niską ceną. Sam już kilka razy dałem się nabrać i kupić coś co wyglądało identycznie jak u konkurencji a po otrzymaniu nie nadawało się do niczego. Lepiej kupić coś nie dużo drożej raz, mieć pewność i gwarancję działania, zadowolenia po obu stronach, zarówno ja ze sprzedaży ale i ty z kupna dobrego produktu.

Dokładnie tak jak jest pokazane poniżej na screenach będzie wyglądała twoja nawigacja po jej odblokowaniu
zdjęcia oddają 100% wyglądu nawigacji film pokazuje nawigację Clarion 780 ale model 670 i 770 ma identyczne funkcje i menu.
Zapraszam na YouTube, krótki film z pokazem możliwości tej nawigacji po jej odblokowaniu.

ZDJĘCIA W 100% ODDAJĄ WYGLĄD NAWIGACJI PO ODBLOKOWANIU

Rewelacyjny styl dla osób starszych lub osób lubiących proste i funkcjonalne rozwiązania

prosta obsługa duże ikony

ale zarazem prosty i funkcjonalny

można odtwarzać filmy, muzykę oglądać zdjęcia

reszta bajerów usunięta by było łatwiej

Aż 30 styli graficznych

które zmieniasz z menu nawigacji

Kolejny z styli graficznych wygląda jak poniżej

Oczywiście jest możliwość wejścia w Windows

z menu start u dołu i taki z menu start u góry z pulpitami jak pokazane w Windowsie


Po odblokowaniu można sobie dograć Automapę, iGO, TomToma lub inne programy nawigacyjne.

Kolejne z styli, style można zmieniać w dowolnym momencie z menu nawigacji

Łącznie aż 30 styli graficznych w tym 15 z logami producentów aut.


Nowe odtwarzacze multimedialne do zdjęć, wideo i mp3 w wersji PL
Będziesz mógł odtwarzać filmy Divx, MPEG-4, avi i kilka innych formatów.

Część programów jest po polsku aby ułatwić Wam obsługę, oczywiście są to programy na licencji GNU więc nie musisz się obawiać kontroli Policji i możesz ich używać bez obaw. Sam system który jest na nawigacji jest po angielsku.

Do informacji Allegro i osób kupujących

Do informacji Allegro i osób kupujących

Ofertą w aukcji jest oprogramowanie dzięki któremu możliwe będzie odblokowanie nawigacji. Program został napisany przeze mnie, informacja o tym znajduje się zakodowana w części programu. W całość wchodzi także usługa informatyczna, pomoc przy odblokowaniu nawigacji. Odblokowanie nie polega ona na ściągnięciu blokady typu kod sim i podobnych. Nie narusza warunków licencji oprogramowania które znajduje się na nawigacji.

W odblokowaniu znajdują się programy które posiadają licencję GNU (General Public License), transakcja przeprowadzona jest zgodnie z warunkami Powszechnej Licencji Publicznej GNU. Opłata pobierana jest za mój czas poświęcony na napisanie skryptu programu i odblokowanie. Nie oferuję programów ani nie wysyłam takich które wymagają osobnej licencji.

Właścicielem programu jest firma frixi.pl Paweł Szafarz z siedzibą w Jaśle.

Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w opisach są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte jednie w celu identyfikacji. Programy wypisane w PORTFOLIO należą do ich właścicieli i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

DOŁĄCZ I TY DO GRUPY LUDZI KTÓRZY MI ZAUFALI A ZOBACZYSZ, ŻE JESTEM SOLIDY I ZROBIĘ WSZYSTKO ŻEBYŚ BYŁ W PEŁNI ZADOWOLONY Z PRZEPROWADZONEJ TRANSAKCJI.

NIE EKSPERYMENTUJ! SAM, ZALICYTUJ

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=2219342273