Strona Główna Nr aukcji: 1400323093

NAWIGACJA PIONEER AVIC-D3 + MAPY EUROPY 2010

Podobne: avic pioneer
pioneer avic
avic pioneer d3
nawigacja pioneer
avic d3
avic d3 mapy
pioneer mapy
pioneer avic d3 mapy
mapy avic
mapy d3

Data wystawienia aukcji: 2011-01-05 19:22:11
Data zakończenia aukcji: 2011-01-19 19:21:21
Dane aukcji
cena aukcji: 950 PLN
Kup teraz: NIE
Parametry
Stan: Używany

 

 

FIRMA AUDIO CAR'S

POLECA

 

 

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo wysoki model 

PIONEER AVIC-D3

Komplet jest w perfekcyjnym stanie.!!!Nosi niewielke slady uzywania widoczne na zdjeciu. Wszelkie pytania proszę kierować na maila lub telefonicznie.   Z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam...

 


 

Pioneer AVIC-D3
 najnowszy system nawigacyjny, w stanie technicznym idealnym

 

 

 AVIC-D3 to znacznie więcej niż zwykły system nawigacji satelitarnej: perfekcyjnie integruje się we wnętrzu Twojego samochodu, oferują niezwykłą precyzję oraz niezliczone możliwości rozrywki A/V. Ponadto jednostka jest niezwykle prosta w obsłudze.

Pełna integracja
AVIC-D3 idealnie wpasuje się w szczelinę montażową 2-DIN w Twoim samochodzie. Wygląda jakby został fabrycznie zainstalowany; można nawet dobrać kolor podświetlenia przycisków odpowiadający kolorom podświetlenia deski rozdzielczoej. Jeśli martwisz się o zabezpieczenie swojej jednostki D3, możesz skorzystać z hasła zabezpieczjącego.

Najlepsza marka w nawigacji
Otrzymujesz w pakiecie 26 krajów w Europie; włączając w to 1.5 miliona restauracji, hoteli, parkingów oraz wiele innych punktów zainteresowania (POI). To co unikalne dla produktów nawigacji satelitarnej marki Pioneer również znalazło się w jednostce AVIC-D3; niezwykła precyzja wieloczujnikowej nawigacji zawsze zapewni dokładne wskazywanie pozycji, nawet jeśli sygnał GPS jest chwilowo niedostępny.

Centrum rozrywki
AVIC-D3 jest kompatybilny niemal z każdym standardem zapisu płyt; DVD, CD, WMA, MP3, pliki iTunes - nawet pliki DiVX - dzięki czemu Ty i Twoi pasażerowie nigdy nie będziecie się nudzić w trakcie podróży. Ponadto dzięki opcjonalnym złączom adaptującym możesz podłączyć odtwarzacz iPod, telefon Bluetooth, tuner TV i wiele więcej.

Łatwy w użytkowaniu
D3 wyposażono w duży, 6.1 calowy ekran dotykowy z dużymi klawiszami, tak więc obsługa jednostki i poruszanie się po menu ekranowym jest niezwykle łatwe, szybkie i intuicyjne.


W KOMPLECIE PLYTA CD Z NAJNOWSZA MAPA EUROPY 2010/2011


 

 • ZAPRASZAM DO KUPNA ORAZ NA MOJE INNE AUKCJE 

 • KONTAKT:
  MAIL: zadaj pytanie sprzedajacemu
   
  TEL: 604 597 951

   
   
 • NAWIGACJA PIONEER AVIC-D3 + MAPY EUROPY 2010

  Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1400323093