Strona Główna Nr aukcji: 1504308559
NOWOŚĆ-ROLETA ROLETY NA BALKON OGRÓD 180X230CM PI

NOWOŚĆ-ROLETA ROLETY NA BALKON OGRÓD 180X230CM PI

Podobne: pi
balkon roleta
roleta na balkon

Data wystawienia aukcji: 2011-03-11 19:30:15
Data zakończenia aukcji: 2011-04-10 19:28:52
Dane aukcji
Kup teraz: 199.99 PLN
Parametry
 
Decoteam jest młodą ale prężnie działającą firmą handlową, której misją jest rozpoznanie panujących na rynku dekoracji domowych trendów, opracowanie związanych z nimi nowych produktów i ich produkcja.
JEDYNE W POLSCE ROLETY ZEWNĘTRZNE MATERIAŁOWE- UNIWERSALNA OSŁONA OD SŁOŃCA, WIATRU, WZROKU 


NA OKNA

NA PERGOLĘ, ALTANĘ

NA BALKON


FIRMA DECOTEAM PRZEDSTAWIA HIT SEZONU 2011

ORYGINALNA GOTOWA ROLETA ZEWNĘTRZNA SŁUŻĄCA JAKO OSŁONA BALKONÓW

ROLETA O WYMIARZE 180 X 230 CM

KOLOR PIASKOWY

OPIS PRODUKTU:

ROLETA UNIWERSALNA Z MECHANIZMEM SZNURKOWYM, W KOLORZE  TKANINY, Z ALUMINIOWĄ LISTWĄ GÓRNĄ W KOLORZE TKANINY, WAŁKIEM OBCIĄŻENIOWYM,  WSZYSTKIMI DETALAMI DO ZAWIESZENIA, ORAZ UCHWYTAMI SŁUŻĄCYMI  DO NACIĄGNIĘCIA TKANINY WRAZ Z INSTRUKCJĄ.


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBECNIE NA RYNKU, JEDYNA W SWOIM RODZAJU ROLETO-OSŁONA ZASTĘPUJĄCA MARKIZY O WSZECHSTRONNYM ZASTOSOWANIU.


NA ZEWNĄTRZ ROLETA NA BALKONY, OKNA, ALTANY, PERGOLE:

ROLETA NA OKNA, ROLETA ZASTĘPUJĄCA MARKIZĘ, ROLETA OSŁANIAJĄCA BALKONY, LOGGIE, BALKONY ZARÓWNO BARIERKOWE JAK I ZABUDOWANE. ROLETĘ MOŻNA REGULOWAĆ NA WYSOKOŚĆ (DŁUGOŚĆ) ZWIJAJĄC JĄ DO ODPOWIEDNIEJ WYSOKOŚCI.

ROLETA SŁUŻY JAKO MIĘKKA ZABUDOWA BALKONU. ROLETAMI MOŻESZ OSŁONIĆ SIĘ OD WIDOKU SĄSIADÓW.

ROLETA WYKONANA Z TKANINY ODPORNEJ NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE, ZERWANIE, WIATR, WODĘ, TEMPERATURY W LECIE I ZIMIE.


DO WEWNĄTRZ NA DUŻE POŁACIE OKIENNE:

ROLETA O PODWYŻSZONEJ WYTRZYMAŁOŚCI NA PROMIENIE SŁONECZNE, DZIĘKI UNIKALNEJ STRUKTURZE POCHŁANIA 30% TEMPERATURY POWSTAŁEJ Z NAGRZANIA SIĘ POWIERZCHNI. ŚWIETNIE NADAJE SIĘ DO BIUR Z DUŻYMI SZYBAMI, WITRYNAMI.

Z OSŁONAMI ROLETOWYMI DECOTEAM POCZUJESZ SIĘ WYJĄTKOWO, DOCENIAMY TWOJĄ PRYWATNOŚĆ I DBAMY O JEJ JAKOŚĆ


SPRAWDŹ INNE ROZMIARY ROLET

SPRAWDŹ KOŃCZĄCE SIĘ OFERTY

sPRAWDŹ NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE w formularzu warunków dostawy lub emailu napisz nam jaki zamawiasz rozmiar, kolor, sposób wysyłki i płatności oraz adres

gwarancja najszybszej realizacji: towar wysyłamy jeszcze tego saMEGO DNIA PO ODNOTOWANIU WPŁATY!!! WPŁACASZ DZIŚ, WYSYŁASZ POTWIERDZENIE WPŁATY Z BANKU NA MAILA I PRZESYŁKA JUŻ W DRODZE!!!


OCHRONA PRAWNA

Żadne fragmenty opisów, grafiki, zdjęć stanowiące utwór zamieszczone na aukcji nie mogą być powielane ,rozpowszechniane lub dalej rozpowszechniane w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem, a zwłaszcza zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody autora. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody autora z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i będzie ścigane prawnie.

Nasza oferta
KONTAKT
Info produkt: 694307606
Info wysyłki: 660950265

Decoteam24.pl
ul.Akacjowa 56
59-220 Legnica
PRZESYŁKA
OPEK

DPD

GLS


Przesyłka kurierska
40,00 zł - od 1 do 4 szt

Przesyłka kurierska pobraniowa
57,00 zł - od 1 do 4 szt

Zgadzam się na wysłanie przedmiotu za granicę

REGULAMIN
Szanowni Państwo,
w celu realizacji najszybszych możliwych wysyłek oraz wysokiej jakości obsługi prosimy przed złożeniem zamówienia zastanowić się nad ilością kupowanych sztuk. Prosimy także o dokładne rozpisanie w formularzu warunków dostawy lub mailu szczegółów zamówienia- produkt kupowany, ilość sztuk, rozmiar, kolor, sposób płatności, sposób dostawy, dokładny adres oraz telefon kontaktowy do osoby, która ma odebrać paczkę.
PŁATNOŚCI

Wpłata na konto bankowe
(płatność z góry)


Płatność przy odbiorze
Wystawiam faktury VAT

Płatnści Allegro

Escrow
© 2009 by DECOTeam24
 
NOWOŚĆ-ROLETA ROLETY NA BALKON OGRÓD 180X230CM PI


Dodano 2011-03-09 13:05
FIRMA DECOTEAM JEST LIDEREM W SPRZEDAŻY OSŁON BALKONOWYCH W POLSCE. OSŁONY PRODUKTUJEMY OD KILKUNASTU LAT, JAKO PIERWSI W KRAJU. NASZA JAKOŚĆ WYRÓŻNIA SIĘ WYTRZYMAŁOŚCIĄ, WIELOSEZONOWOŚCIĄ, KOLORYSTYKĄ I JAKOŚCIĄ. OSŁONY BALKONOWE DECOTEAM WYKONANE SĄ Z TKANINY TECHNICZNEJ, GĘSTO PLECIONYCH WŁÓKIEN, PRZEPUSZCZAJĄCYCH POWIETRZE. DZIĘKI TEMU OSŁONY WYTRZYMUJĄ W POLSKICH WARUNKACH ATMOSFERYCZNYCH W PRZECIWIEŃSTWIE DO OSŁON SZYTYCH Z WIGOFILU.

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1504308559