Strona Główna Nr aukcji: 1958134318
ORYGINALNE WŁOSKIE OWIEWKI do FIAT GRANDE PUNTO 3d

ORYGINALNE WŁOSKIE OWIEWKI do FIAT GRANDE PUNTO 3d

Podobne: owiewki fiat punto

Data wystawienia aukcji: 2011-11-25 12:02:15
Data zakończenia aukcji: 2011-12-25 12:01:32
Dane aukcji
Kup teraz: 119.99 PLN
Parametry
Stan: Nowy
  identyfikator wew. przedmiotu: 12.465

Owiewki samochodowe miniDeflectors

  • Owiewki sprzedawane na tej aukcji pasują do poniższych modeli:
  • FIAT
  • Grande Punto (wersja 3-drzwiowa; 2005-...r.)

Zapewne nie raz podczas jazdy swoim samochodem byłeś zmuszony do uchylenia okna, aby szybko przewietrzyć jego wnętrze np. z powodu nagromadzonej pary w deszczowy dzień lub po prostu, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza. Jeżeli samochód nie jest wyposażony w owiewkę (deflektor), chroniącą przed przeciągiem i hałasem dobiegającym z zewnątrz, jazda z otwartym oknem będzie po prostu uciążliwa dla wszystkich podróżujących. Tymczasem rozwiązanie tych problemów jest bardzo proste...

Owiewka samochodowa miniDeflectors montowana często tylko jako element dekoracyjny samochodu, spełnia również wiele praktycznych funkcji w zakresie poprawy komfortu jazdy zarówno samego kierowcy, jak również jego pasażerów. Komfort jazdy to także poprawa bezpieczeństwa, gdzie kierowca całą swoją uwagę może skupić na drodze. Uchylenie okna, w którym zamontowana jest owiewka miniDeflectors praktycznie nie powoduje przeciągów w jego wnętrzu, wymuszając łagodną cyrkulację powietrza między wnętrzem samochodu, a jego otoczeniem (zarówno na postoju, jak i w czasie jazdy). Owiewka samochodowa miniDeflectors w pewnym stopniu zmniejszy hałas dobiegający z zewnątrz, gdyż dźwięk nie trafia bezpośrednio do wnętrza auta, częściowo odbijając się o owiewkę miniDeflectors. Opady deszczu i śniegu też nie będą teraz dla Ciebie większym problem, gdyż naturalna osłona jaką tworzy owiewka miniDeflectors powoduje, że woda deszczowa (oraz śnieg) nie przedostają się do wnętrza pojazdu (owiewka miniDeflectors w ten sposób chroni również elementy elektroniki sterującej w samochodzie).

Pomimo wielu zalet jakie niesie ze sobą posiadanie w samochodzie klimatyzacji należy pamiętać, że naturalna wentylacja jest zawsze zdrowsza dla człowieka od najlepszych klimatyzatorów. Dlatego zaleca się ich stosowanie tylko w skrajnie niekorzystnych warunkach. Przy normalnych warunkach pogodowych (gdzie temperatura powietrza nie przekracza 25-30 stopni C˚) lepszym rozwiązaniem dla zdrowia i przytomności umysłu kierowcy jest stosowanie wentylacji naturalnej. Ponadto naturalna wentylacja samochodu zmniejsza nawet do 10 procent zużycia paliwa, jeśli samochód ten był wcześniej klimatyzowany.

Gwarancja jakości owiewek miniDeflectors

Owiewki miniDeflectors włoskiej produkcji są znane i uznane przez kierowców w zachodniej części Europy już od roku 1974. Były projektowane we współpracy z takimi producentami samochodów jak:

ALFA ROMEO
FIAT
LANCIA
OPEL
RENAULT

i są uznawane przez tych producentów jako produkt oryginalny, produkowany z najwyższej jakości wysoce elastycznego i mocnego tworzywa. Solidność ich wykonania gwarantuje, że owiewki miniDeflectors (produkowane zgodnie z normą ISO 9001:2000) mogą być użytkowane przez wiele lat przy zachowaniu swojego pierwotnego wyglądu i funkcjonalności.

SPECYFIKACJA PRODUKTU
Miejsce produkcji: WŁOCHY
Kolor: Czarny (przezroczysty)
Stopień przyciemnienia: ok. 20-30%
Jakość (klasa produktu): pierwszy gatunek
Rozmiar / profil: M - Medium (średni / standardowy)

MONTAŻ:
Owiewki miniDeflectors projektowane są indywidualnie dla każdego modelu samochodu uwzględniając m.in. rodzaj tworzyw jakie zostały wykorzystane do produkcji ramek drzwiowych, rozmiar szczeliny, w który wsuwa się szyba, a także konstrukcję samych drzwi, tak aby uzyskać w pełni komfortową funkcjonalność owiewek i jednocześnie maksymalnie uprościć ich montaż. Zdecydowaną większość owiewek miniDeflectors zakłada się w sposób tradycyjny w szczelinę drzwiową - na wcisk.

Owiewki miniDeflectors może założyć praktycznie każdy użytkownik samochodu, bez żadnych specjalistycznych umiejętności.

Do niektórych modeli (zależy to przede wszystkim od konstrukcji samych drzwi samochodu) dołączone są spinki zabezpieczające owiewki przed wysunięciem się z rowka dodatkowo ułatwiające pracę szyby podczas jej domykania, taśma dwustronna oraz inne elementy wspomagające montaż. Każdy komplet owiewek miniDeflectors posiada indywidualną instrukcję obrazkową co w znaczący sposób pomaga przy ich montażu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego poniżej, który najlepiej prezentuje sposoby montażu owiewek miniDeflectors:

Owiewki samochodowe miniDeflectors - sposoby montażu [kliknij]

Cena kompletu owiewek miniDeflectors na przednie drzwi (2 sztuki: lewa i prawa): 119,99 zł.

Do ceny należy doliczyć koszty przesyłki w zależności od formy płatności:

- przelew na konto: 15,00 zł (paczka pocztowa ekonomiczna)
- przelew na konto: 18,00 zł (paczka pocztowa priorytetowa)

NR KONTA: 68 1090 1359 0000 0001 1413 8171
TYTUŁEM: [wystarczy podać swoją nazwę użytkownika Allegro]

- przy odbiorze: 25,00 zł (przesyłka pobraniowa priorytetowa)

W powyższe ceny wliczone jest również kartonowe opakowanie skutecznie zabezpieczające owiewki miniDeflectors przed uszkodzeniem.

Po wylicytowaniu towaru proszę o wiadomość z informacją o wybranej formie płatności.

Przy zakupie 2 lub więcej sztuk za przesyłkę (na ten sam adres) zapłacisz tylko raz (o ile koszty dostawy na różnych aukcjach są takie same dla wybranej formy płatności).

Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku maksymalnie w ciągu 72 godzin od momentu przyjęcia zamówienia (w przypadku płatności przy odbiorze) lub otrzymania wpłaty na konto (dotyczy płatności przelewem).


Zdjęcia: www.thomasss.pl/allegro


Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1958134318