Strona Główna Nr aukcji: 1477676335
Plany buggy zdjęcia i schematy kilkanaście modeli

Plany buggy zdjęcia i schematy kilkanaście modeli

Podobne: schematy
buggy
plany buggy
buggy plany
plany modeli
zdjęcia buggy
plany i schematy buggy
buggy zdjęcia

Data wystawienia aukcji: 2011-02-23 22:34:14
Data zakończenia aukcji: 2011-03-09 22:33:06
Dane aukcji
Kup teraz: 19.98 PLN
Parametry
Stan: Nowe
Rok wydania (xxxx): 2011

Witam Państwa na mojej aukcji.

Od kilku lat zajmuję się budową pojazdów typu buggy i przez ten okres nazbierałem naprawdę sporą kupkę materiałów dotyczącą budowy takich maszynek.
Sprzedawane materiały mają formę zdjęć poszczególnych elementów konstrukcyjnych dla danej ramy z przyłożonym wymiarem, dzięki takiemu rozwiązaniu budowa buggy staje się czystą przyjemnością, nie szukasz wymiarów na schemacie tylko widzisz go od razu na gotowej ramie, wiesz gdzie leży, jaki ma wymiar, jak jest ucięty itp. Nawet dziecko zrozumie o co chodzi :-)
Zaznaczam że nie jest to jeden plan tylko kilkanaście zwymiarowanych model buggy z mojej stajni, każdy wybierze coś dla siebie. Pełne wymiary z opisem poszczególnych elementów dla buggy z silnikami zarówno motocyklowymi jak i samochodowymi, począwszy od kilku rodzajów ramy na 126p przez vw, skodę, seata, forda, na maździe i hondzie kończąc. Wiele modeli których nie znacie z mojej stronki www.madmax.vgh.pl
Jak wcześniej wspomniałem przez te kilka lat mojej pracy nazbierałem dużą liczbę materiałów które codziennie wykorzystuje podczas projektowania i budowy kolejnych modeli.


W paczce znajdą Państwo: kilkanaście w pełni zwymiarowanych konstrukcji na różnych silnikach, schematy elektryczne, schematy ECU sterowników, projekty niezależnego zawieszenia, dobór amortyzatorów do rodzaju terenu, twardości, dobór stali, gięcie skomplikowanych elementów (często bez użycia giętarki), przerobienie na zasilanie LPG z butlą wymienną, ustawianie zapłonu, regulacje gaźnika, wtrysku, zbieżności buggy, mechanizmy ustawiania konta pochylenia koła (na wahaczach), tuning silnika, i wiele, wiele innych.

Do każdej ramy załącznik (kilkadziesiąt zdjęć), zdjęcia i filmy już gotowych buggy, rozwiązania konstrukcyjne np. mechanizmu zmiany biegów, sprzęgło, hamulce, poszerzanie felg, napędy 4x4. Mogę tak pisać jeszcze długo…


Śmieszna cena 19,99PLN


Osoby zainteresowane już gotowym pojazdem są proszeni o kontakt. Ustalimy kosztorys, omówimy szczegóły i przystąpimy do realizacji projektu.
Cechą moich produktów jest dobra jakość wykonania w najniższej cenie na rynku co gwarantuje zadowolenie klienta.


Kontakt:

KrzysztofSS@op.pl

Tel: 788-324-922

GG: 8104977

www.madmax.vgh.pl

www.s-machine.prv.pl


Plany buggy zdjęcia i schematy kilkanaście modeli

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1477676335