Strona Główna Nr aukcji: 1896831834
POLITANOL POLYTANOL QUICKPHOS ŚRODEK NA KRETY ????

POLITANOL POLYTANOL QUICKPHOS ŚRODEK NA KRETY ????

Podobne: quickphos

Data wystawienia aukcji: 2011-10-25 11:49:08
Data zakończenia aukcji: 2011-11-04 11:48:15
Dane aukcji
Kup teraz: 349 PLN
Parametry
Witam mam do sprzedania środek QUICKPHOS Pellets 56 GE 1kg. Środek działa jeszcze skuteczniej niż POLITANOL / POLYTANOL, ponieważ jest zrobiony na bazie politanolu + dodatkowe substancje wspomagające.
PREPARAT TEN został stworzony z myślą o radzeniu sobie z gryzoniami. Szukasz zabawki na krety ? Kup sobie trutkę, odstraszacz czy łapkę. TO NIE JEST ZABAWKA !!!

PREPARAT DLA WYKWALIFIKOWANYCH EKIP DDD
Zakup preparatu jest jednocześnie oświadczeniem dla sprzedającego iż osoba która go zakupiła i będzie go używać w przyszłości, posiada niezbędne szkolenie w zakresie stosowania preparatów 1 kasy toksyczności... (Sprzedający ma jednocześnie gwarancję iż sprzedaje produkt osobie zdrowej umysłowo, pełnoletniej, przeszkolonej i nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe / lekkomyślne obchodzenie się z produktem) Kupujący Oświadcza również iż zapoznał się z KARTA CHARAKTERYSTYKI dostępną na stronie:

http://www.ddd.agrosimex.pl/pdf/quickphos-pellets-56-ge_karta-charakterystyki.pdf

Gratis dodaje rurkę którą można wsypać produkt głęboko do kopca lub tunelu. UWAGA JEDYNA W 100% SKUTECZNA BROŃ NA KRETA

Zamiast wydawać setki złotych na pułapki które są nie skuteczne, odstraszacze wibracyjne czy solarne których kret się nie boi :) a może trutki które kret omija z daleka ponieważ mu śmierdzą lepiej kupić ten preparat - cena nie jest niska, ale EFEKT GWARANTOWANY
Środek ten jest w formie granulek które umieszcza się w kopcach kreta. Po zetknięciu się granulek z ziemią następuje reakcja wydzielania trującego gazu który rozprzestrzenia się po krecich korytarzach jednocześnie uśmiercając go.
Efekt gwarantowany !!!
POLITANOL POLYTANOL QUICKPHOS ŚRODEK NA KRETY ????

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1896831834