Strona Główna Nr aukcji: 1777665850
Polski Namiot Dachowy Wyprawowy Samochodowy Szary

Polski Namiot Dachowy Wyprawowy Samochodowy Szary

Podobne: namiot dachowy
namiot samochodowy
wyprawowy
namiot polski
namiot wyprawowy
samochodowy namiot dachowy

Data wystawienia aukcji: 2011-08-19 14:07:08
Data zakończenia aukcji: 2011-09-02 14:05:39
Dane aukcji
Kup teraz: 3790 PLN
Parametry
Stan: Nowe
Liczba osób: 2
Opcja łączenia namiotów: Nie
Al. Krakowska 22a 05-090 Janki tel.: 22 715 69 98 ; 501 602 163 e-mail : biuro@namiotdachowy.pl

Namiot Dachowy jest sprzedawany z pełnym wyposażeniem. Znajduje się w nim: materac oraz system szynowego mocowania, dzięki któremu można przewozić na nim: kajak, koło zapasowe lub niewielkie skrzynie wyprawowe. Namioty produkowane są w dwóch podstawowych kolorach białym i platynowo szarym. Na indywidualne zamówienie w dowolnym kolorze RAL oraz 11-stu kolorach metalicznych.


Kształt i Wzornictwo: Projekt namiotu został tak opracowany, aby namiot po jego zamontowaniu na dachu samochodu, stwarzał jak najmniejszy opór powietrza podczas jazdy. System uszczelnień jaki został zastosowany w produkcji namiotu zapewnia zawsze jego suche wnętrze podczas jazdy w każdych warunkach atmosferycznych.


Podłoga: Wielowarstwowa podłoga z systemem wentylacyjnym materaca zapewnia dodatkowo stabilność całej konstrukcji, obszary wejść do namiotu zostały tak wzmocnione, że podczas wchodzenia do środka panel podłogowy jest stabilny.


Montaż: Namiot może zostać zamontowany bez problemu na każdym rodzaju bagażnika dachowego.

 

Wejście i okno: W wersji podstawowej namiotu znajduję się jedno wejście umieszczone z tyłu, a po jego bokach są duże panoramiczne okna, które zapewniają swobodny dostęp dużej ilości światła. W modelu MAX znajdują się trzy wejścia: jedno od czoła i dwa boczne. Każde wejście dodatkowo zabezpieczone jest siatką (moskitierą), które uniemożliwia przedostanie się do jego wnętrza owadów. System otworów wentylacyjnych zapewnia swobodny dostęp przepływu powietrza po całkowitym zamknięci wszystkich wejść.


Wnętrze:Wnętrze namiotu zapewnia wygodne miejsce do odpoczynku dwóm osobom dorosłym . W najwyższym punkcie po otwarciu namiotu jest 130cm wolnej przestrzeni, co zapewnia pełną swobodę ruchową. Po lewej i prawej stronie wewnątrz namiotu znajdują sie kieszenie, w których można schować niewielki przedmioty jak np. latarkę, zapalniczkę, książkę. Po zamknięciu namiotu pozostaje wewnątrz duża powierzchnia bagażowa, dlatego, też bez żadnego problemu możemy w nim pozostawić kołdry, śpiwory, poduszki lub składany sprzęt turystyczny.


System i miejsce bagażowe:Otwieranie namiotu odbywa się samoczynnie po zwolnieniu zapięć . Zamontowane w nim sprężyny gazowe zabezpieczają go przed samoczynnym zamknięciem nawet podczas silnego wiatru. Profil panelu górnego oraz zamontowany na nim system szynowy pozwala na wykorzystywanie wnęki jako dodatkowego bagażnika, który może być obciążony maksymalnie do 30 kg.


Materiał:Do produkcji wykorzystywane są tylko materiały pierwszej klasy: Zamki jak i śruby wykonane są ze stali szlachetnej. System szynowego mocowania jak i listwa uszczelniająca wykonane są z aluminium. Namiot zewnętrzny wykonany jest z wodoodpornego płótna-poliestrowego. Dodatkowo nie pochłania on wilgoci. Co zapewnia też krótki czas suszenia. Namiot wewnętrzny wykonany jest ze specjalnego oddychającego materiału również nie pochłaniającego wilgoci. Skraplaniu się wody zapobiega cyrkulacja powietrza pomiędzy namiotem wewnętrznym i zewnętrznym. Dzięki czemu wewnątrz namiotu nie powstaje nieprzyjemne zawilgocenie.

 

 

Na tej aukcji oferujemy model Compact:

Kolor: szary

Kolor materiału: popielaty

Wymiary materaca: 117 cm X 215 cm

Wymiary zewnętrzne 125 cm X 225 cm X 30 cm (po zamknięciu)

Namiot można obejrzeć w Jankach vi sa vis Ikea (salon z Bronią)

 

 

 

Al. Krakowska 22a 05-090 Janki tel.: 22 715 69 98 ; 501 602 163 e-mail : biuro@namiotdachowy.pl
Polski Namiot Dachowy Wyprawowy Samochodowy Szary

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1777665850