Strona Główna Nr aukcji: 2100395176
Rozrusznik Denso Fiat Punto 1.2 8V

Rozrusznik Denso Fiat Punto 1.2 8V

Podobne:

Data wystawienia aukcji: 2012-02-04 17:23:22
Data zakończenia aukcji: 2012-02-14 17:22:44
Dane Sprzedającego:
Zobacz nazwę użytkownika
Dane aukcji
Kup teraz: 79 PLN
Parametry
Model: Punto
Wersja: II (1999-2003)
Stan: Używany
Przeznaczenie: samochody osobowe
Marka: Fiat

Do sprzedania mam używany, sprawny rozrusznik Denso (Made in Italy) 8 zębów z samochodu Fiat Punto II 1.2 8V 99-03r.

Część oryginalna z samochodu Fiat Punto II 1.2 8V 2001r.

Oznaczenie: C132 E80F 63101018 129/01 0.8 kW 12 V.

Numery według VIN: 46740242 / 55195030. Pasuje też 46548653 / 71721248.

Tożsame numery odpowiednika BOSCH:

Fiat PUNTO (188) (od 1999.09) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 60KM

FIAT 46231511
FIAT 46548653
FIAT 46740242
FIAT 46763529
FIAT 7622952
FIAT 7735162
LANCIA 7735162

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=2100395176