Strona Główna Nr aukcji: 1496732352
ROZRUSZNIK GOLF IV,PASSAT B4,SHARAN,VENTO,1.9 TDI

ROZRUSZNIK GOLF IV,PASSAT B4,SHARAN,VENTO,1.9 TDI

Podobne: passat b4 1 9
passat b4 1 9 tdi
passat b4 tdi
passat tdi b4
rozrusznik 1 9 tdi sharan
passat b4 1 9 tdi rozrusznik
golf 1 9 tdi
golf iv rozrusznik
rozrusznik passat b4
rozrusznik passat b4 1 9

Data wystawienia aukcji: 2011-03-07 12:31:11
Data zakończenia aukcji: 2011-04-06 12:30:06
Dane aukcji
Kup teraz: 269 PLN
Parametry
Przeznaczenie: samochody osobowe

Kontakt

F.H. AUTO-ELEKTRO
Ul. A. F. Modrzewskiego 19
22-200 Włodawa
tel.
kom. *** pokaż kontakt ***
kom. *** pokaż kontakt ***
*** pokaż kontakt ***

Płatnosci

Bank Polska Kasa Opieki S.A.

51 1240 2249 1111 0010 2016 4510

Wysyłka



Przesyłka kurierska: 25 ZŁ

Przesyłka kurierska pobraniowa: 30 ZŁ



ROZRUSZNIK BOSCH

10 ZĘBÓW

AUDI,SEAT,SKODA,VW

ZASTOSOWANIE:
ManModelFromTo
AUDIA2 1.4 TDI09/1999-
AUDIA3 1.9 TDI09/1996-
FORDGalaxy 1.9 TDI05/1995-
FORDGalaxy 2.005/1995-
FORD DGalaxy 2.3 16V01/1997-
SEATAlhambra 1.9 TDI03/199302/1998
SEATAlhambra 1.9 TDI03/199302/1998
SEATArosa 1.4 TDI10/1999-
SEATCordoba 1.9 SDI,TDI05/1999-
SEATIbiza 1.9 TDI03/199301/2002
SEATLeon 1.9 TD,TDI11/1999-
SEATToledo 1.9 TD,TDI10/1998-
SEATToledo 1.9 TDI04/199510/1998
SKODAOctavia 1.9 TDI05/1997-
SKODAOctavia 1.9 TDI09/1996-
VOLKSWAGENBeetle 1.9 TDI01/1998-
VOLKSWAGENBora 1.9 TDI09/1998-
VOLKSWAGENGolf 1.9 TDI10/1997-
VOLKSWAGENGolf 1.9 TDI10/1997-
VOLKSWAGENGolf 1.9 TDI03/199612/1997
VOLKSWAGENGolf 1.9 TDI03/199407/1996
VOLKSWAGENGolf 1.9 TDI 4Motion07/1998-
VOLKSWAGENPassat 1.9 td08/199103/1997
VOLKSWAGENPassat 1.9 TDI03/199603/1997
VOLKSWAGENPassat 1.9 TDI10/199307/1996
VOLKSWAGENPolo 1.4 TDI10/199901/2002
VOLKSWAGENPolo Classic, st.car 1.9 TDI10/1999-
VOLKSWAGENPolo Classic, st.car 1.9 TDI07/199601/1999
VOLKSWAGENSharan 1.9 TDI05/1995-
VOLKSWAGENVento 1.9 TDI02/199601/1998
VOLKSWAGENVento 1.9 TDI07/199407/1996
VOLKSWAGEN COMMERCIALCaddy 1.9 TDI12/1996-


ZAMIENNIKI:
OEMREFERENCE 
BOSCH0001124001
BOSCH0001124002
BOSCH0001125007
BOSCH0001125008
BOSCH0001125012
BOSCH0001125013
BOSCH0001125042
BOSCH0001125043
BOSCH0986016980
BOSCH0986017460
BOSCH1698
BOSCH1746
DELCO/FORD1029405
DELCO/FORD1059564
DELCO/FORD1072559
DELCO/FORD4022174
DELCO/FORD4030671
DELCO/FORD95VW11000AA
DELCO/FORD95VW11000CC
DELCO/FORD95VWAA
DELCO/FORD95VWCC
DELCO/FORDR95VW11000CC
DELCO/FORDR97VW11000CC
LUCASLRS00977
LUCASLRS977
LUCASLRT00179
LUCASLRT179
PEUGEOT02A911024D
VALEO438076
VALEO455927
VALEO455939
VALEOD7RS130
VALEOD7RS30
VOLKSWAGEN02A911023J
VOLKSWAGEN02A911023R
VOLKSWAGEN02A911024
VOLKSWAGEN02A911024B

NR ORYGINALNY:

0001125042

CARGO

CS974

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić jesteśmy do Państwa dyspozycji :

509 - 820 - 240

(0-82) 5722 818

e-mail: *** pokaż kontakt ***

 

Posiadamy szeroką gamę alternatorów i rozruszników nowych jak

i regenerowanych.

WYSTAWIAMY  FAKTURY VAT!!!

.

W PRZYPADKU USZKODZENIA PRZESYŁKI PODCZAS TRANSPORTU
REKLAMACJE PROSZĘ KIEROWAĆ DO KURIERA UPS
MOŻLIWOŚĆ UBEZPIECZENIA PRZESYŁKI ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ




Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1496732352