Strona Główna Nr aukcji: 1936311922
Statyw, stojak do przystrzeliwania broni

Statyw, stojak do przystrzeliwania broni

Podobne: stojak do przystrzeliwania broni
stojak do przystrzeliwania
statyw do przystrzeliwania broni
przystrzeliwania
stojak do broni
stojak statyw do broni
statyw do broni

Data wystawienia aukcji: 2011-11-14 16:57:25
Data zakończenia aukcji: 2011-11-28 16:56:28
Dane aukcji
Kup teraz: 329 PLN
Parametry
Stan: Nowy

Witam Kolegów Myśliwych!

Przystrzelanie broni nie musi być trudne ani czasochłonne, jeżeli korzystamy ze specjalnego statywu. Zamocowanie w nim broni zapewnia jej stabilność, a to nie tylko gwarantuje komfort strzelania, ale także pozwala na wyeliminowanie błędu strzelającego. Dzięki umieszczeniu broni w statywie mamy możliwość precyzyjnego korygowania i ustawiania punktu celowania na tarczy a przez to dokładnego nastawienia lunety. Regulacja punktu celowania odbywa się w płaszczyznach poziomej i pionowej przy zachowaniu pełnej stabilności.

Stojak posiada regulowane ramię, dzięki któremu szybko i sprawnie umieścicie krzyż dokładnie na celu. Stalowa konstrukcja zapewnia pełną stabilność zamocowanej broni. Urządzenie wykończone jest farbą zabezpieczającą przed korozją. Kolba i łoże zamocowanej broni zabezpieczone są przed uszkodzeniem przez specjalne filcowe nasadki znajdujące się na uchwytach. Uchwyty „imadła” w którym umieszczamy broń są ruchome, swoją płaszczyzną dopasowują się do kształtu osady.


Niemiecki Instytut techniki Strzeleckiej zaleca pełną blokadę osady przód-tył.

Opis:

-regulacja pozioma(prawo-lewo)-umożliwia precyzyjne ulokowanie krzyża,niespotykane w innych tego typu urządzeniach,gwint drobnozwojny

-regulacja pionowa(góra-dół)

-możliwość wypoziomowania

-staranne, dokładne wykończenie

-gwarancja dożywotnia


Istnieje możliwość zamówienia statywu pod stojak,do strzelania na stojąco.

W razie pytań i zamówień proszę dzwonić od rana do nocy w każdy dzień tygodnia.
TEL. 667 806 998

nr konta bankowego:34 8941 1029 0075 5809 3000 0010

Sprawdź moje komentarze pod wcześniejszym nickiem jarek20krajenka:

-Długo czekałem z tym komentarzem, by dokładnie przetestować stojak. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że STOJAK WART JEST SWOJEJ CENY w 100%! Pełna i dokładna regulacja, bardzo solidne wykonanie, wzorowa jakość. Profesjonalista !!

-Urządzenie wykonane bardzo solidnie i estetycznie, b. szybka przesyłka. Polecam innym myśliwym.

-Super stojak, bardzo solidny. Idealny!Poleam!

-Rewelacja!!! Pod każdym względem!!! Towar na "5". Kontakt na "5". Czas dostawy na "6" z plusem w pięcio stopniowej skali ocen. Całkiem serio gorąco polecam sprzedawcę, szczególnie koleżankom i kolegom parającym się poważnym strzelectwem

-Zwlekałam z wystawieniem komentarza gdyż czekałam na opinie fachowca,który dostał stojak w prezencie.Był pod OGROMNYM wrażeniem!!!! Towar pierwsza klasa, przesyłka ekspresowa, sprzedawca SUPER.Serdeczne dzięki za udany prezent! Pozdrawiam;-)


-Po stokroć pozytyw.Chyba nie ma drugiej tak solidnej firmy na rynku internetowym.A w dodatku towar bardzo solidny i wart najwyższej oceny i reklamy.Gorąco polecam towar i Jarka.Nemmrod


-O TO MI CHODZIŁO. SUPER STOJAK .SZYBKA PRZESYŁKA. OCENA W SKALI 1 DO 10 OCZYWIŚCIE 10 .POLECAM DLA WSZYSTKICH MYŚLIWYCH.


Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1936311922