Strona Główna Nr aukcji: 1757020402
SZYBKOWAR PHILIPIAK 6L NOWY !!! SUPERBEZPIECZNY !

SZYBKOWAR PHILIPIAK 6L NOWY !!! SUPERBEZPIECZNY !

Podobne: philipiak
philipiak szybkowar
szybkowar philipiak

Data wystawienia aukcji: 2011-08-07 09:26:12
Data zakończenia aukcji: 2011-08-17 09:25:36
Dane aukcji
Kup teraz: 499 PLN
Parametry
Stan: nowy

 

  .

   

 

W razie pytań
  
dotyczących aukcji
  
dzwoń pod numer
     
694 637 382  
  
lub napisz na adres
  
izabel8@interia.pl 
  

  

 
   

 

Wszelkie informacje dotyczące sfinalizowania transakcji otrzymacie Państwo w mailu od Allegro po wygraniu aukcji. Przesyłki realizowane są w dniu wpłaty na konto (jeżeli następuje ona do godz. 12) lub w dniu następnym (gdy wpłata zaksięgowana jest po godzinie 12). 
  

 

 

  

 
   

 

 
Kupując kilka przedmiotów, za przesyłkę płacisz tylko raz
! ! ! ! ! ! ! !
 
Wpłata na konto ING
  

 

 
   

 

Przesyłka
  
Zwykła 0,00 zł
  
Priorytetowa 10,00 zł
  
Nie wysyłam za pobraniem
  

 

 

  

 

 

 


 SZYBKOWAR PHILIPIAK 6L NOWY !!!

ZE STALI SZLACHETNEJ

ORYGINALNIE ZAPAKOWANY + INSTRUKCJA

SUPERBEZPIECZNY - WYPRZEDAŻ !!!
 

WYPRZEDAŻ - OKAZJA !!!

 

Zestaw oryginalnie zapakowany, nowy - nigdy nie używany. Naczynie przeznaczone do pracy na różnych rodzajach kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, indukcyjnych.

Zestaw zawiera: naczynie ze stali szlachetnej - pojemność 6 l, pokrywa szybkowara z uszczelką, sito do gotowania warzyw (możliwość gotowania na parze), podstawka pod sito, instrukcja obsługi. 

SZYBKOWAR ZE STALI NIERDZEWNEJ - NOWY WYMIAR GOTOWANIA !!!

Gotowanie w szybkowarze Philipiak to idealny sposób na szybkie przyrządzanie smacznych i zdrowych posiłków dla całej rodziny. Ciesz się naturalnym smakiem ryb, różnych rodzajów mięsa i świeżymi warzywami. Gotuj szybciej niż zwykle - już po kilkunastu minutach od rozpoczęcia gotowania będziesz delektować się pełnowartościowymi, aromatycznymi potrawami. Dzięki gotowaniu w szybkowarze oszczędzasz cenny czas i energię. Masz pewność, że potrawy są zdrowe i zachowają wartościowe składniki odżywcze, minerały i witaminy. Technologia - wysokiej jakości stal szlachetna. Wielowarstwowe, akutermiczne dno, które równomiernie rozprowadza ciepło po ścianach naczynia. Nowoczesna pokrywa ze specjalnym mechanizmem uszczelniającym. Bezpieczeństwo - wielostopniowy system zabezpieczeń. dwa zawory: ciśnieniowy i bezpieczeństwa. Komfort i zaawansowana kontrola procesu gotowania. Ergonomia - profilowane uchwyty wykonane ze specjalnego, termoizolacyjnego tworzywa, które nie nagrzewa się podczas gotowania. Dopasowane do kształtu dłoni. Pewne i poręczne użytkowanie. Wygoda - stalowe, dopasowane do wielkości naczynia sito, odporne na wysokie temperatury. Ułatwia przygotowanie wykwintnych i zdrowych dań dla całej rodziny.

 

Dobre zdrowie to oznaka pewnego stylu życia. To prosty przekaz, że troszczymy się o siebie i o bliskich. To filozofia życia, w której jedzenie nie jest tylko zwykłą czynnością. Z przyjemnością prezentujemy szeroką ofertę naczyń ze stali szlachetnej, charakteryzujących się wysublimowanym, eleganckim wzornictwem oraz funkcjonalnością i technologicznym mistrzostwem. Taki właśnie jest świat naczyń Philipiak. Produkowane we włoskiej fabryce naczynia marki Philipiak kontynuują ponad 50-letnią tradycję produkcji naczyń. Pasja tworzenia i marzenia o najlepszym rzemiośle zyskały sławę na całym świecie. Począwszy od małej, domowej wytwórni prostych naczyń aż do fabryki z nowoczesnym systemem produkcji sprzętu kuchennego, wykonanego z najwyższej jakości materiałów.

  
 
SZYBKOWAR PHILIPIAK 6L NOWY !!! SUPERBEZPIECZNY !

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1757020402