Strona Główna Nr aukcji: 1575231862
TARCZA DIAMENTOWA PIŁA 600 DO KAMIENIA POLNEGO

TARCZA DIAMENTOWA PIŁA 600 DO KAMIENIA POLNEGO

Podobne: piła do kamienia
piła do kamienia polnego
tarcza do kamienia polnego
piła diamentowa do kamienia
piła kamienia

Data wystawienia aukcji: 2011-04-21 07:55:09
Data zakończenia aukcji: 2011-05-05 07:54:18
Dane aukcji
Kup teraz: 1353 PLN
Parametry
Stan: Nowe

  TARCZA DIAMENTOWA  Ø 600 x 60 DO  KAMIENIA POLNEGO

 

Polecamy Państwu tarczę diamentową najwyższej światowej jakości za relatywnie niską cenę. Powyższa cena wynika z bezpośredniej współpracy z naszymi niemieckimi partnerami. Dzięki tej współpracy wszelkiego rodzaju pośrednictwo handlowe zostaje pominięte. Obsługujemy znaczną grupę firm zajmujących się profesjonalnym cięciem i wierceniem w materiałach budowlanych; betonie, żelbecie, materiałach abrazywnych, etc. Jesteśmy firmą zajmującą się na co dzień wierceniem i cięciem różnego rodzaju materiałów budowlanych. Podczas wykonywanych prac używamy  proponowanej Państwu tarczy diamentowej. Z całą odpowiedzialnością polecamy poniżej wymieniony  produkt jako praktycy a nie tylko handlowcy.

 

Polecamy Państwu tarczę diamentową 42 segmentową   Ø 600 mm x 60 mm.  W przypadku posiadania maszyn o innych średnicach wałka napędowego istnieje możliwość stosowania pierścieni redukcyjnych na 25,4 mm , 30 mm, 35 mm, 50 mm lub 55 mm.   Profesjonalna tarcza przeznaczona do cięcia na mokro kamienia polnego i twardego piaskowca. Jest to specjalistyczna tarcza i nadaje się do cięcia tylko tych materiałów do których została wyprodukowana.  Bardzo chwalona przez specjalistyczne firmy kamieniarskie i budowlane. Naprawdę wytrzymała tarcza pod warunkiem wykorzystywania jej zgodnie z przeznaczeniem. Ze względu na znaczną grubość dysku tarcza nie ma skłonności do krzywienia się, pracuje równo i stabilnie, bez bocznego bicia. Tarcza bardzo szybka i żywotna bez skłonności podrywania materiału podczas cięcia. Wykonana na spoiwie kobaltowym, znawcy tematu więdzą jakie ma to ogromne znaczenie dla szybkości i jakości cięcia. Tarcza niemiecka nieporównywalna z tanimi chińskimi czy koreańskimi podróbami. Wersja PROFESSIONAL-najwyższa światowa półka, prawdziwy "mercedes" wśród tego typu narzędzi. Znakomita jakość względem ceny. Przy sprzedaży tejże tarczy notujemy blisko 100%-towy powrót klientów po zakup następnej. Tarcza nowa oryginalnie zapakowana. Pierwsza "ręka", żadnych pośredników. Najniższa cena w Polsce. Przy zakupach powyżej 1 sztuki transport gratis. 

          

 UWAGA !

 

  • Nie ma  uniwersalnych / „do wszystkiego”/ tarcz diamentowych. Do każdego materiału jest stosowany odpowiedni segment diamentowy /spiek/. Rodzaj zastosowanego segmentu jest ściśle uzależniony od abrazywności obrabianego materiału.  
  • Posiadamy w sprzedaży tarcze diamentowe do granitu, marmuru, piaskowca, gresu, betonu, asfaltu, silikatów, porothermu o różnych mocowaniach i średnicach. Szczegółowa oferta znajduje się na naszych pozostałych aukcjach.  

 

cena netto – 1100 zł     brutto - 1353 zł.

 

Sprzedaż na fakturę VAT

 

Bliższe informacje na stronie O MNIE 

tel. 665 151-150

 

 W przypadku potrzeby zakupu innych akcesoriów związanych z cięciem lub wierceniem proponujemy odwiedzić nasze pozostałe aukcje wystawiane na allegro

 

Inne nasze aukcje – kliknij tutaj !

 
TARCZA DIAMENTOWA PIŁA 600 DO KAMIENIA POLNEGO

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1575231862