Strona Główna Nr aukcji: 1767463857
TRAPER najgłębszy polski wykrywacz metali producen

TRAPER najgłębszy polski wykrywacz metali producen

Podobne: wykrywacz traper
wykrywacz metali
traper polski wykrywacz
traper wykrywacz
wykrywacz metali traper
traper wykrywacz metali
najgłębszy wykrywacz
najgłębszy wykrywacz metali

Data wystawienia aukcji: 2011-08-13 11:55:09
Data zakończenia aukcji: 2011-08-27 11:54:24
Dane aukcji
Kup teraz: 550 PLN
Parametry

 

LOKALIZATOR TYPU PI

 

Firma „SAPER” jest producentem wykrywaczy metali

Wykrywacz metali TRAPER

Skrótowe dane

-          bardzo duży zasięg w gruncie

-          całkowicie wodoodporne sondy uszczelnione pianką metylenodifenylową

-          możliwość zastosowania różnego rodzaju sond: mniejszej do monet, większej do przedmiotów ukrytych głębiej, sondy ramowej czy małej do poszukiwań w ścianach, murach itp.

-          możliwość dostosowania długości wykrywacza do wzrostu

-          gwarancja 36 miesiecy

-          waga: 1,8 - 2,5kg

 

Jest to lokalizator impulsowy. Jeżeli w gruncie nie ma przedmiotu metalowego, to urządzenie niczego nie zarejestruje. Nie ma możliwości niewykrycia metalu tym lokalizatorem. Jeżeli okaże się, że w miejscu poszukiwań były przedmioty metalowe, a lokalizator ich nie wykrył, oznacza to, że osoba nieumiejętnie się nim posługiwała.  Skuteczność wykrycia metalu jest tym większa, im większą masę ma przedmiot metalowy oraz im odległość od anteny jest mniejsza. Urządzenie emituje regularne tykanie, podobne do tykania metronomu, które zwiększa swą częstotliwość w przypadku wykrycia metalu.

            Urządzenie wykrywa wszystkie metale, może też reagować na zawartość rud metali w niektórych kamieniach, minerałach czy ceramice. Do najważniejszych zalet wykrywacza TRAPER należy to, że jest urządzeniem bardzo prostym w obsłudze a przez to absolutnie niezawodnym.

            Tego typu urządzenie może wykryć monetę o śr.2,5cm już na głębokości ok. 0,30m, a jego zasięg graniczny wynosi ok. 2,5m. Jest zaprojektowany głównie do poszukiwań militariów, również tych głęboko zalegających w ziemi. Wykrywacz TRAPER jest zasilany akumulatorem żelowym.

            Wykrywacz posiada trzy potencjometry. Dwa do strojenia- zgrubne i precyzyjne oraz regulację siły głosu. Po włączeniu wykrywacza potencjometr strojenie zgrubne  ustawiamy tak aby w głośniku słyszeć dźwięk, następnie potencjometr strojenie precyzyjne nastawiamy tak, aby słyszeć regularne tykanie podobne do tykania metronomu ok. 1 uderzenie na sekundę- wykrywacz jest najbardziej czuły .Potencjometr ,,głośność” służy do regulacji siły głosu. Wykrywacz posiada też gniazdko słuchawkowe. Musimy też pamiętać, aby odsunąć się od  przedmiotów metalowych oraz źródeł promieniowania elektromagnetycznego jak komputer , telewizor czy słup wysokiego napięcia. Po dostrojeniu polegającym na uzyskaniu regularnego tykania w głośniku, można przystąpić do poszukiwań. Posługując się wykrywaczem należy pamiętać, aby nie chodzić zbyt szybko, ponieważ możemy pominąć wskazania przyrządu. Jeśli chcesz ,aby wykrywacz omijał drobne elementy żelazne zmniejsz mu lekko czułość.

            Aparat może być wyposażony w sondę o średnicy 37cm. Sondy posiadają możliwość regulacji ustawienia kąta, co umożliwia poszukiwania np. w murach, drzewach itp. Sondy są całkowicie wodoodporne. Można ich używać do poszukiwań w strumieniach, rzekach, itp. 

W skład urządzenia wchodzą : sonda o średnicy 37cm,ładowarka, instrukcja obsługi oraz gwarancja na trzy lata od daty zakupu.

Urządzenie posiada także teleskopowo rozsuwane rączki podłokietnika i regulowaną  długość urządzenia co umożliwia używanie go przez osoby o różnym wzroście.

Oferowany przyrząd jest aktualnie wykrywaczem o największym zasięgu oferowanym przez producentów krajowych oraz przewyższa w osiągach szereg urządzeń sprowadzanych z zagranicy.  

       Orientacyjne zasięgi wykrywacza TRAPER(sonda 37cm)

-złoty sygnet 30-35cm

-granat F1 80-90cm

-puszka metalowa 1 litr ok.1m

-hełm wojskowy 1,1-1,2m

Cena wykrywacza550 PLN. Koszt przesyłki za pobraniem 24 PLN przy wpłacie na konto 19 PLN.

Wykrywacz można też odebrać osobiście w siedzibie firmy „SAPER” Elektroniczne Urządzenia Poszukiwawcze w Częstochowie przy ul. Ludowej 283

Tel. 034 3223658 lub 0 602488494

 

 

Uwaga: Firma „SAPER”  nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje ewentualnych znalezisk niebezpiecznych jak: niewybuchy, niewypały, broń itp. oraz nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia stanowisk archeologicznych czy zabytków kultury materialnej.

             Urządzenia nie mogą być używane przez osoby z rozrusznikiem serca lub innym urządzeniem medycznym.

 

Wszystkie przedmioty przedstawione na zdjęciach pozbawione są całkowicie cech bojowych i nie zawierają substancji niebezpiecznych. Sąsiedzi i pół Częstochowy mogą spać spokojnie.

 

Wystawiam faktury VAT.

 

 

 


Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1767463857