Strona Główna Nr aukcji: 1527326492
trzmielina różne rodzaje , piękne sadzonki!!!

trzmielina różne rodzaje , piękne sadzonki!!!

Podobne: trzmielina
trzmielina rodzaje
trzmielina sadzonki

Data wystawienia aukcji: 2011-03-24 19:09:12
Data zakończenia aukcji: 2011-04-03 19:08:06
Dane aukcji
Kup teraz: 12.99 PLN
Parametry

TRZMIELINA PNĄCA ENERALD GALETY

Euonymus fortunei Emerald Galety

OPIS: Zimozielony, płożący krzew, ze ścielącymi się pędami. Na otwartym terenie osiąga wysokość 0,25 metra. Liście zielone, otoczone białym marginesem.

WYMAGANIA |:Toleruje wszystkie próchniczne gleby ogrodowe.

ZASTOSOWANIE : Może rosnąć pod koronami dużych drzew. Tworzy zwarte dywany. W osłoniętych miejscach może wspinać się na drzewa, ściany, kamienie do około 2 metrów.TRZMIELINA EMERAL GOLD

OPIS: Zimozielony, płożący krzew ze ścielącymi się pędami. Liście ciemnozielone z dominującym, żółtym obrzeżeniem. Najlepiej rośnie na stanowiskach   półcienistych, chociaż znosi także słońce.

WYMAGANIA:Toleruje wszystkie uprawne gleby ogrodowe.

ZASTOSOWANIE: Może rosnąć pod koronami dużych drzew i wspinać się na nie do ok. 2 m wys. Doskonała roślina okrywowa, nadaje się do pojemników.      Trzmielina sunspot

OPIS: Zimozielony krzew. Toleruje wszystkie próchniczne gleby ogrodowe. Może rosnąć pod koronami dużych drzew. Tworzy zwarte dywany.
OFEROWANE ROŚLINY SĄ ZDROWE , PIĘKNIE ROZGAŁĘZIONE I DOBRZE UKORZENIONE  Z ZAMKNIĘTYM SYSTEMEM KORZENNYM SPRZEDAWANE W TRZY LITROWYCH  DONICZKACH WYS.50-65CMKONTAKT:

TEL. 509 794 899  MAIL.magnolia13145@o2.pl

KOSZT WYSYŁKI KURIERSKIEJ:
1kg-5kg.-21zł(1-3sztuki)

5kg.-10kg.-26zł(3-5sztuk)

10kg.-30kg.-29zł(5-12sztuk)

Powyżej cena do ustalenia
Powyżej 20 doniczek cenę przesyłki ustalamy indywidualnie mailowo.
Rośliny z kilku aukcji wysyłamy jedną paczką.

Wszelkie uszkodzenia paczek oraz opóźnienia dostawy z winy firmy kurierskiej należy zgłaszać kurierowi wypełniając formularz reklamacyjny.

99% paczek dociera do odbiorcy następnego dnia po wysłaniu, jednak firma kurierska zastrzega sobie zgodnie z zawartą umową na dostarczenie paczki do 3 dni roboczych.

Przelicznik ten nie obowiązuje na aukcjach, na których wyraźnie przy opisie rośliny podane są inne koszty przesyłki ze względu na jej wagę, lub gabaryty.


Paczki wysyłamy od poniedziałku do czwartku kurierem lub na życzenie pocztą tak aby drzewka zostały dostarczone do Państwa w jak najlepszym stanie i nie były przetrzymywane przez weekend.
Nie wysyłamy paczek za pobraniem.

Rośliny są przez nas bardzo starannie pakowane, przez co mają Państwo gwarancję , że dotrą do Państwa w stanie nie uszkodzonym.

W tytule przelewu proszę koniecznie podać swój nick z Allegro, imię i nazwisko; nie trzeba wymieniać zakupionych roślin, ani numerów aukcji.

ZAPRASZAM NA POZOSTAŁE MOJE AUKCJE!!!

 

trzmielina różne rodzaje , piękne sadzonki!!!

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1527326492