Strona Główna Nr aukcji: 1740418114
UNITRA ++++ amplituner RADMOR 5102

UNITRA ++++ amplituner RADMOR 5102

Podobne: radmor
radmor amplituner
unitra radmor
radmor 5102
amplituner radmor
amplituner unitra radmor 5102
radmor unitra
amplituner unitra
amplituner radmor unitra
unitra 5102

Data wystawienia aukcji: 2011-07-28 10:12:08
Data zakończenia aukcji: 2011-08-07 10:11:24
Dane aukcji
cena aukcji: 299.99 PLN
Kup teraz: NIE
ParametryPOZNAJ ZASADY OBOWIĄZUJĄCE NA MOICH AUKCJACH I PRZECZYTAJ STRONĘ „ O MNIE „


WITAM . ZANIM PRZECZYTASZ RESZTĘ OPISU BARDZO PROSZĘ O PRZECZYTANIE ZASAD LICYTACJI NA MOICH AUKCJACH , KTÓRE GWARANTUJĄ KUPUJĄCEMU I SPRZEDAJĄCEMU BEZPIECZEŃSTWO ORAZ ZADOWOLENIE !!! JEŚLI SIĘ Z NIMI NIE ZGADZASZ NIE LICYTUJ WTEDY NA PEWNO UNIKNIEMY PROBLEMÓW JAKIE WYNIKAJĄ Z NIEDOCZYTANIA !!! DO ZAKUPIONEGO SPRZĘTU MOŻESZ OTRZYMAĆ PARAGON ZAKUPU . MAM DO SPRZEDANIA UŻYWANY AMPLITUNER RADMOR 5102 WIDOCZNY NA ZDJĘCIACH .  WSZYSTKIE KANAŁY SPRAWNE , CAŁOŚĆ GRA TROCHĘ NIERÓWNO ( standardowo kondensatory i regulacja ) , TUNER  NIEPRZESTROJONY I WYGLĄDA NA NIEDŁUBANY  . WSKAŹNIKI SPRAWNE , W JEDNYM ŻARÓWKA SPALONA  . PROGRAMATOR W KOLORZE ZIELONYM , W MIARĘ WSZYSTKIE STROIKI SPRAWNE ( choć jak zawsze do czyszczenia ) . POTENCJOMETRY TROCHĘ PRZERYWAJĄ I TRZESZCZĄ . ZDECYDOWANIE CAŁOŚĆ WYMAGA  PRZEGLĄDU SERWISANTA Z RACJI SWOJEGO JUŻ WIEKU , DROBNYCH REGULACJI I NAPRAW  ( nie odpowiadam za wady ukryte  i nie uznaję reklamacji tych sprzętów , sprzęty które sprzedaję mają po 20-30 lat i mają prawo zepsuć się w każdej chwili - informacja dla tych którzy wymagają ideału za kilkadziesiąt złotych :) sprzęty po renowacji kosztują kilkaset złotych !!!!! , IDEAŁY DOSTĘPNE NA AUKCJI INNEGO UŻYTKOWNIKA :) KTÓREGO OCZYWIŚCIE PO STAREJ ZNAJOMOŚCI POLECAM . RESZTA WIDOCZNA NA ZDJĘCIACHKOSZT PRZESYŁKI I BEZPIECZNEGO OPAKOWANIA podany na stronie aukcji LUB MILE WIDZIANY ODBIÓR OSOBISTY . NA MOICH POZOSTAŁYCH  AUKCJACH ZNAJDZIESZ INNE CIEKAWE SPRZĘTY AUDIO .  

POLECAM I ZAPRASZAM NA INNE MOJE AUKCJE

NA SFINALIZOWANIE AUKCJI OCZEKUJĘ DO 8 DNI ROBOCZYCH , NIE MASZ KASY NIE LICYTUJ , Nie wysyłam za pobraniem NIGDY !!!!!!

Pełnomocnictwo Poczta Polska S.A. I Kurier
Kupując na moich aukcjach oraz wybierając przesyłkę  automatycznie upoważniasz mnie do zawarcia w Twoim imieniu umowy z dostawcą na dokonanie wysyłki i zabezpieczenie towaru na czas transportu .Pełnomocnictwo udzielone przez internet jest traktowane jako pełnomocnictwo ustne .Cena towaru obejmuje czynności związane z wykonaniem pełnomocnictwa. Na rachunku lub paragonie widnieje jedynie koszt towaru .Działając w oparciu o pełnomocnictwo jedynie przekazuję pieniądze kupującego dostawcy nie wykazując tego w księgach podatkowych, ani nie księgując w koszty opłat pocztowych. Kwota nadwyżki przekazywana przez nabywcę do sprzedawcy jest zwrotem opłaty poniesionej przez pełnomocnika (a nie wynagrodzeniem za usługi transportowe).

kliknij aby powiększyćGaleria zdjęć
UNITRA ++++ amplituner RADMOR 5102

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1740418114