Strona Główna Nr aukcji: 2062798579
WYCIĄGARKA BRDM

WYCIĄGARKA BRDM

Podobne: brdm

Data wystawienia aukcji: 2012-01-17 13:14:19
Data zakończenia aukcji: 2012-01-31 13:12:35
Dane aukcji
Kup teraz: 2 PLN
Parametry
Stan: Używany
MOTOARMIA
O nas Nasz aukcje Komentarze Kontakt Dodaj do ulubionych

Kontakt

Kontakt: 508-618-018
Email: bazagoleczewo@o2.pl

Wysyłka

Koszt wysyłki kurierem wyszczególniony przy każdej aukcji

Koszt wysyłki pocztą polską wyszczególniony przy każdej aukcji

Wysyłki pocztą polską realizujemy dwa razy w tygodniu w zależności od ilości zamówień

Kasa

Nr rachunku bankowego:
Moto-Armia s.c. Baza Golęczewo
Alior Bank S.A.
61 2490 0005 0000 4001 0005 2309

O mnie

Firma moto - armia s.c. Baza_Golęczewo k/poznania zajmuje się przede wszystkim handlem pojazdami, jak również i innymi artykułami o wojskowym i policyjnym pochodzeniu.
Posiadamy koncesję wydaną przez ministerstwo spraw wewnętrznych i administracji, zezwalającą na zakup, obrót i demilitaryzację czyli pozbawianie cech bojowych wszelkich wyrobów militarnych.
Naszym głównym celem jest pozyskiwanie wszelkiego rodzaju pojazdów, sprzętu technicznego, oporządzenia wojskowego, umundurowania - wycofywanego z wyposażenia sił zbrojnych rzeczypospolitej.
Kupując na naszych aukcjach, mają państwo gwarancję, że przedmioty te, mają legalne pochodzenie, oraz że są bezpieczne - dzięki pozbawieniu ich cech bojowych.
Nasze przedmioty posiadają świadectwo demilitaryzacji. Oferowany przez nas sprzęt pochodzi bezpośrednio z zasobów Sił Zbrojnych RP – bez żadnych pośredników.
Naszym atutem jest miła i w pełni profesjonalna obsługa klienta. Nasi specjaliści pomogą każdemu zainteresowanemu w rozwianiu wszelkich wątpliwości związanych z zakupem danego przedmiotu.
Zapraszamy na nasze aukcje i życzymy udanych zakupów.

Regulamin

1. Kupujący zawierający umowę sprzedaży jest zobowiązany do przestrzegania niniejszego regulaminu aukcji.
2. Koszty przesyłki są określone w aukcji. Koszt obejmuje przesyłkę w przeważającej większości priorytetową. Wysyłka realizowana przez firmę kurierską UPS.
3. W tytule przelewu bankowego proszę o wpisanie swojej nazwy użytkownika oraz numeru aukcji.
4. Jeżeli przesyłka ma być wysłana na inny adres niż podany w serwisie, proszę o e-mail, oraz dodatkowy zapis „zmiana adresu” w tytule przelewu bankowego.
5. Na pieniądze za licytowany przedmiot czekamy do 10 dni. Następnie wysyłamy przypomnienie o transakcji, a potem zgłaszamy sprawę pracownikom Allegro.pl.
6. Każdy kupujący może podając uzasadnioną przyczynę odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 10 dni od wydania rzeczy kupującemu.
6. W przypadku odstąpienia od umowy, proszę o przesłanie towaru w niezmienionym stanie.
7. Kupujący zawierający umowę sprzedaży wyraża zgodę na okresowe otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowej o nowościach na naszych aukcjach.
8.Cena na aukcji jest ceną brutto zawierającą podatek VAT, nie obejmuje kosztów wysyłki (oddzielnie określona w poszczególnych aukcjach)


Opis


Przedmiotem aukcji jest wyciągarka wraz z liną z transportera opancerzonego BRDM. Wyciągarka została wymontowana z pojazdu. Moim zdaniem sprzęt nie był mechanicznie używany o czym świadczy natowotowana lina stalowa, owinięta jeszcze w woskowany papier.

2

2

2

2WYCIĄGARKA BRDM


Dodano 2011-12-22 08:00
Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się okresem Świątecznym i Noworocznym wysyłka zakupionych przedmiotów realizowana będzie od dnia 03.01.2012.
Życzymy spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Zespół Moto-Armia, Baza Golęczewo


Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=2062798579