Strona Główna Nr aukcji: 1458534063
Z SYNAJU NA KALWARIĘ. OSTATNIE... CATALINA RIVAS

Z SYNAJU NA KALWARIĘ. OSTATNIE... CATALINA RIVAS

Podobne: na synaju
catalina rivas z synaju na kalwarię
z synaju na kalwarię catalina rivas
z synaju na kalwarię
rivas

Data wystawienia aukcji: 2011-02-12 12:58:08
Data zakończenia aukcji: 2011-02-22 12:57:23
Dane aukcji
Kup teraz: 5.5 PLN
Parametry
Rok wydania (xxxx): 2007
 
 

 

 

 

SPRAWDŹ INNE AUKCJE!

 

 

WAŻNE PRZED ZAKUPEM:

Tel.: 0695532906

info@voxdomini.com.pl

  GG 2862682

Jeśli łączysz zakupy z kilku aukcji skontaktuj się, aby uzgodnić koszt wysyłki. Płacisz tylko raz.

Jeśli klikasz "kup teraz" to znaczy, że akceptujesz konieczność opłaty z góry (nie ma wysyłek za pobraniem)

WAŻNE PO ZAKUPIE:

Na przelewie napisz tylko swój nick z Allegro

Jeśli potrzebujesz fakturę VAT, podaj dane niezwłocznie po zakupie

Jeśli zależy Ci na priorytecie dopłać 2 zł

Jeśli wysyłka ma być na inny adres dopisz słowa "inny adres" na przelewie (i prześlij go mejlem)

Zawsze wystawiam komentarz

Preferuję wysyłkę pocztą


Catalina Rivas

Z SYNAJU NA KALWARIĘ

Refleksje o ostatnich słowach Pana Jezusa

ISBN-10 83-86092-92-0

objętość: 80 stron (format: 142 x 204 mm, duży format książkowy!)
data i miejsce wydania: 2007, Katowice
 

IMPRIMATUR

Lektura książki „Z Synaju na Kalwarię” kreśli piękny plan dla całkiem nowego wzrostu duchowego. Nie znalazłem w jej treści nic, co przeczyłoby Pismu Świętemu jak również nic, co byłoby niezgodne z doktryną Kościoła. Znalazłem jedynie pojęcia i zasady, które mogą dopomóc wewnętrznemu ubogaceniu wierzącego. Z tego powodu udzielam mojego Imprimatur, prosząc naszego Stwórcę o Jego specjalnie błogosławieństwo dla każdego czytelnika.

San Vicente, El Salvador, 9 lutego 2004
podpisał José Oscar Barahona C. Biskup San Vicente

El Salvador, Ameryka Środkowa


CHARYZMAT CATALINY RIVAS

I STANOWISKO KOŚCIOŁA WOBEC JEJ PISM 


O mieście Cochabamba w Boliwii św. Jan Bosko powiedział: „W górach Ameryki Południowej, pomiędzy 15 a 20 równoleżnikiem, zostaną odkryte wielkie bogactwa, w postaci minerałów i surowców, jednak prawdziwe znaczenie będą miały nie te, ukryte w ziemi, lecz inne, cenniejsze od złota, których bogactwo rozciągnie się nie tylko na kontynent południowo-amerykański, lecz również na cały świat, tak że oczy wszystkich będą zwrócone na to miejsce”.

Catalina Rivas jest mieszkanką tego właśnie boliwijskiego miasta. Ukończyła jedynie szkołę podstawową, dlatego kiedy zaczęła spisywać teksty o Męce Pana Jezusa, o Eucharystii, o Niebie wzbudziła wielkie zdumienie. Catalina przyznała, że słyszy głos Pana Jezusa i spisuje jedynie to, co od Niego słyszy.

W 1994 r. modląc się pod krzyżem, odczuła pragnienie całkowitego oddania się Jezusowi. Ujrzała wtedy wielkie światło, które przeszyło jej dłonie i stopy, pozostawiając krwawiące rany. Usłyszała głos: „Raduj się z powodu daru, jakim cię obdarzyłem.” Odtąd pojawiają się na jej ciele stygmaty (na czole, dłoniach i stopach, w boku), a Catalina przeżywa cierpienia agonii, łącząc się cierpieniem Jezusa na Krzyżu. Świadkiem tego zjawiska był w pierwszy piątek stycznia 1996 r. lekarz, doktor Ricardo Castanion, którego świadectwo przyczyniło się do uznania za prawdziwe doświadczeń Cataliny. 

9 marca 1995 r. Catalina kupiła gipsową figurkę Pana Jezusa, z której oczu zaczęły wypływać krwawe łzy. Zjawisko zainteresowało uczonych, którzy na prośbę dziennikarzy pobrali próbki i przebadali je w USA i w Australii, stwierdzając w nich obecność ludzkiej krwi. Badania przeprowadzone przez władze kościelne potwierdziły autentyczność tego wydarzenia, a niezwykła figurka stoi dziś w kościele w Cochabamba.   

Catalina Rivas zapisuje słowa skierowane do całego świata. Pan Jezus powiedział do niej: „Wieczna miłość szuka dusz, które mogą powiedzieć nowe rzeczy o starych, dobrze znanych prawdach... Kto korzysta i zachwyca się nimi, pomaga również i innym czerpać z nich pożytek. Kto ich nie rozumie, jest nadal niewolnikiem złego ducha.”

Słowa przez nią zapisywane nie zawierają nowych prawd, ale przypominają ewangeliczne wezwanie do nawrócenia, wzywają do przyjęcia Boga i Jego miłości oraz zachęcają do życia zgodnego z dekalogiem, Ewangelią i nauką Kościoła katolickiego.

Władze Kościoła głęboko poruszone Bożymi znakami, przekonawszy się po ich zbadaniu, że są one prawdziwe i istotne w ewangelizacji dzisiejszego świata, powołały w Boliwii organizację pod nazwą Apostolat Nowej Ewangelizacji, która zajmuje się rozpowszechnianiem Bożego orędzia podyktowanego Catalinie. W najnowszym wydaniu jej książek, arcybiskup Apaza napisał: „Przeczytaliśmy książki Cataliny i jesteśmy przekonani, że jedynym ich celem jest prowadzenie nas wszystkich drogą zapoczątkowaną w Ewangelii. Książki te również podkreślają wyjątkowe miejsce Dziewicy Maryi – naszego wzoru w naśladowaniu i podążeniu za Jezusem Chrystusem – Matki, której powinniśmy się powierzyć z całkowitym zaufaniem i miłością. Książki te pokazują, jak powinien postępować prawdziwie wierzący chrześcijanin. Z tych wszystkich względów wyrażam zgodę na ich wydrukowanie i dystrybucję oraz polecam jako materiał do medytacji i duchowego kierownictwa, odpowiadając na wezwanie Pana, który pragnie zbawić wiele dusz, ukazując im, że jest Bogiem żywym, pełnym miłosierdzia i miłości.” 

Na podstawie: „Miłujcie się” nr 3/2004, str. 8-10 (Znaki wzywające do nawrócenia)  


Inne książki Cataliny Rivas można zakupić na pozostałych aukcjach. Catalina osobiście podziękowała naszemu wydawnictwu za to, że przekazujemy w Polsce dane jej przez Pana słowa!

Catalina Rivas jest pod opieką Apostolatu dla Nowej Ewangelizacji w Ameryce Środkowej, który powstał pod patronatem miejscowego biskupa dla opublikowania wszystkich jej książek oraz świadectwa Glorii Polo. 

 


Chcesz wiedzieć więcej o Catalinie Rivas? Zobacz inne aukcje: książki i płyty mp3!

Być może warto coś dokupić dla siebie lub dla innych?
Przekonaj się, że w jednej paczce koszty przesyłki nie wzrosną wcale lub tylko nieznacznie.
TO TAKŻE MOŻE BYĆ DOBRY POMYSŁ NA PREZENT dla bliskich osób!


Podobna tematyka:

1. "Poemat Boga-Człowieka" Księga V - Przygotowanie do Męki (M. Valtorta)

2. "Poemat Boga-Człowieka" Księga VI - Męka (M. Valtorta)

3. "Cierpienie Jezusa. Cierpienie dla Jezusa" (M. Valtorta)

4. "Męka Pańska" - najnowsza książka Cataliny Rivas ! ! !

Z SYNAJU NA KALWARIĘ. OSTATNIE... CATALINA RIVAS
 

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1458534063