Strona Główna Nr aukcji: 1728270635
ŻAGIEL ZACIENIACZ PRZECIWSŁONECZNY PARASOL HIT

ŻAGIEL ZACIENIACZ PRZECIWSŁONECZNY PARASOL HIT

Podobne: żagiel
przeciwsłoneczny żagiel
żagiel przeciwsłoneczny

Data wystawienia aukcji: 2011-07-20 16:46:11
Data zakończenia aukcji: 2011-07-30 16:44:35
Dane aukcji
Kup teraz: 330 PLN
Parametry
Kolor: wielokolorowy
Wysokość w cm: 360
Średnica w cm: 360

KOOKABURRA

 

Żagiel przeciwsłoneczny, zacieniacz ogrodowy, parasol...

 

Nowoczesny parasol ogrodowy. Wykonany z wysokiej jakości tkaniny żagiel przeciwsłoneczny jest doskonałym rozwiązaniem w gorące letnie dni. Niewielka waga, atrakcyjny wyglad i praktyczność są cechami, które sprawią że ta osłona sprawdzi sie doskonale zarówno w ogrodzie jak i na plaży czy na kempingu.

 

 

 

 

Większosc zadaszeń jest robiona z dzianiny. Nasze zadaszenia są tkane. Oznacza to, ze maksymalnie chronią Państwa przed promieniowaniem UV. Oznacza to także, że są wodoodporne - idealne na zmiany pogody. Zadaszenia zostały przetestowane na promieniowanie UPF50+ - oznacza to więcej niż 98% ochrony przed promieniowaniem UV.

 

 

Żagiel tworzy pod sobą duże, zacienione miejsce użytkowe. Nie tylko zapewni cień, pomoże utrzymywać niższą temperaturę w pokojach, których okna wychodzą na słoneczną stronę, lecz także ochroni taras przed deszczem w niepogodę. Będzie również ciekawym elementem dekoracyjnym.

 

Pozwalają chłodnemu powietrzu wnikać, a gorącemu uciekać sprawiając, że miejsce staje się przyjemne i wygodne, nawet w upalny dzień.

 

Dostępne kolory:

 ivory/sand/blue/green/yellow

 

Wymiary:

 3.6m - trójkąt równoramienny

 

Materiał:

 

Wysokiej jakosci polyester 160gr/sqm z powłoką PA - niezywykle solidny, wodoodporny, przepuszczający powietrze. Można prac w pralce w temperaturze 40 stopni. Tkanina odporna na zgnilizne i zagrzybienia.

 

W każdym rogu pierscienie wykonane ze stali szlachetnej 304 w kształcie litery D. Łatwa instalacja - można je przymocować do scian, drzew, płotów, słupków.

 


 

Wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, które pozwoli Ci znaleźć cień w upalny dzień. Różne możliwości ustawienia w zależności od kąta padania promieni słonecznych. Zyskujesz świetną ochronę przed słońcem i promieniowaniem UV. Żagiel jest bardzo elegancko zaprojektowany. Wysoka angielska jakość.

 

 

 

Za przesyłkę płacą Państwo tylko raz, niezależnie od ilosci zakupionego towaru.


Życzymy udanych zakupów!

 

Prosimy o zapoznanie się ze stroną O Mnie.

Primrose-London

ŻAGIEL ZACIENIACZ PRZECIWSŁONECZNY PARASOL HIT

Cytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1728270635