Strona Główna Nr aukcji: 1404631265
ZASUWA ZASUWY BRAMY POZIOME RYGIEL RYGLE ZAMYKANIE

ZASUWA ZASUWY BRAMY POZIOME RYGIEL RYGLE ZAMYKANIE

Podobne: rygle
zasuwa bramy
rygiel bramy
zasuwa rygiel

Data wystawienia aukcji: 2011-01-08 17:48:10
Data zakończenia aukcji: 2011-01-18 17:47:36
Dane aukcji
Kup teraz: 13.8 PLN
Parametry
Stan: Nowe
Towar najwyższej jakości tylko u nas!
 

Witam!

   Przedmiotem aukcji jest 1 sztuka nowej zasuwy do bramy, bramki, drzwi itp.   Wszystkie zasuwy są cynkowane co zabezpiecza je przed wpływem warunków atmosferycznych na długie lata. Na zdjęciach poniżej umieszczone są różne rodzaje zasów i opisy do każdej z nich. Po wylicytowaniu przedmiotu proszę o e-maila z numerem wybranej zasuwy. 

Koszt przesyłki zależy od ilośći zamówionych zasuw (przy wpłacie na konto):

Do 2 szt. - 13 zł

Do 5 szt. - 14,50 zł

Do 12 szt. - 20,50 zł

             Wszystkie paczki są wysyłane przesyłkami priorytetowymi. 

Zachęcam do zapoznania się z innymi przedmiotami dostępnymi na moich aukcjach.

Gorąco polecam!!!

Zasuwy oraz rygle są nowe, na życzenie faktura VAT.                   

 
                                                1. Zasuwa pozioma wąska
 
    Długość tej zasuwy to 23 cm. Zasuwa jest wykonana z pręta o średnicy 14 mm, posiada otwór o średnicy 8 mm, przez który można przełożyć kłódkę. Zasuwa jest zamocowana na blaszce o grubości 4 mm, szerokości 35 mm i długości 18 cm. W blaszce wykonane są otwory o średnicy 5 mm, które służą do zamocowania całości do drzwi lub bramy. Druga blaszka ma wymiary 35 mm szerokości oraz 70 mm wysokości. W niej również wykonane są 4 otwory o średnicy 5 mm. Całość jest widoczna na zdjęciach poniżej.

                 

 

                 

 

                 

                                                
                                             2. Zasuwa pozioma szeroka
 
      Długość zasuwy wynosi 27 cm. Zasuwa jest wykonana z pręta o średnicy 14 mm. Jest ona zamocowana na blaszce o grubości 2 mm, której wymiary to 17 cm długości oraz 8,5 cm szerokości. Otwór na kłódkę ma średnicę 15 mm. W blaszce znajduje się 6 otworów o średnicy 6 mm każdy, dzięki którym można całość zamocować do drzwi lub bramy. Wymiary drugiej blaszki to 5,5 cm szeokości i 7,5 cm wysokości. Również w tej blaszce znajdują się 4 otwory o średnicy 6 mm, a całość jest widoczna poniżej.
                
 
                 
 
                
 
                          3. Zasuwa pionowa szeroka krótka ze sprężyną 
 
      Zasuwa ta służy do zablokowania drzwi garażowych gdy są one otwarte lub zamknięte. Zasuwę umieszcza się w drzwiach, a blaszkę w progu. Dzięki sprężynie jest zapewniony docisk zasuwy bez konieczności użycia siły w celu zablokowania drzwi. Długość zasuwy to 28 cm, wykonana jest z pręta o średnicy 14 mm. Znajduje się ona na blaszce o wymiarach 15,5 cm wysokości, 7 cm szerokości oraz 2 mm grubości. W blaszce jest wykonane 6 otworów o średnicy 5 mm celem zamocowania zasuwy. Blaszka mocowana do progu ma 7 cm długości, 3 cm szerokości. Posiada 3 otwory - dwa o średnicy 5 mm służą do zamocowania jej, a największy na środku do zakotwiczenia zasuwy. Całość jest widoczna na zdjęciach poniżej.
                  
 
               
 
                             4. Zasuwa pionowa wąska krótka ze sprężyną 
       Zasuwa ta służy do zablokowania drzwi garażowych gdy są one otwarte lub zamknięte. Zasuwę umieszcza się w drzwiach, a blaszkę w progu. Dzięki sprężynie jest zapewniony docisk zasuwy bez konieczności użycia siły w celu zablokowania drzwi. Długość zasuwy to 28 cm, wykonana jest z pręta o średnicy 14 mm. Znajduje się ona na blaszce o wymiarach: 18 cm wysokości, 3,5 cm szerokości oraz 4 mm grubości. W blaszce jest wykonane 6 otworów każdy o średnicy 5 mm. Blaszka mocowana do progu ma 7 cm długości, 3 cm szerokości. Posiada 3 otwory - dwa o średnicy 5 mm służą do zamocowania jej, a największy na środku do zakotwiczenia zasuwy. Całość jest widoczna na zdjęciach poniżej.
 
               
 
             
 
                             5. Zasuwa pionowa szeroka długa ze sprężyną
      Zasuwa ta służy do zablokowania drzwi garażowych gdy są one otwarte lub zamknięte. Zasuwę umieszcza się w drzwiach, a blaszkę w progu. Dzięki sprężynie jest zapewniony docisk zasuwy bez konieczności użycia siły w celu zablokowania drzwi. Długość zasuwy to 45 cm, wykonana jest z pręta o średnicy 14 mm. Znajduje się ona na blaszce o wymiarach 15,5 cm wysokości, 7 cm szerokości oraz 2 mm grubości. W blaszce jest wykonane 6 otworów o średnicy 5 mm celem zamocowania zasuwy. Blaszka mocowana do progu ma 7 cm długości, 3 cm szerokości. Posiada 3 otwory - dwa o średnicy 5 mm służą do zamocowania jej, a największy na środku do zakotwiczenia zasuwy. Całość jest widoczna na zdjęciach poniżej.
 
                 
 
                
 
                         6. Zasuwa pionowa wąska długa ze sprężyną
      Zasuwa ta służy do zablokowania drzwi garażowych gdy są one otwarte lub zamknięte. Zasuwę umieszcza się w drzwiach, a blaszkę w progu. Dzięki sprężynie jest zapewniony docisk zasuwy bez konieczności użycia siły w celu zablokowania drzwi. Długość zasuwy to 45 cm, wykonana jest z pręta o średnicy 14 mm. Znajduje się ona na blaszce o wymiarach: 18 cm wysokości, 3,5 cm szerokości oraz 4 mm grubości. W blaszce jest wykonane 6 otworów każdy o średnicy 5 mm. Blaszka mocowana do progu ma 7 cm długości, 3 cm szerokości. Posiada 3 otwory - dwa o średnicy 5 mm służą do zamocowania jej, a największy na środku do zakotwiczenia zasuwy. Całość jest widoczna na zdjęciach poniżej.
 
               
               
 
                             7. Zasuwa pionowa szeroka bez sprężyny
 
      Zasuwa ta ma taki sam cel stosowania jak 4 powyższe z tą różnicą, że nie ma tu sprężyny    i dodatkowo możemy zastosować kłódkę w celu jej zamknięcia. Wymiary zasuwy to 34 cm wysokości, wykonana z pręta o średnicy 14 mm. Umieszczona jest na blaszce o grubości 2 mm, wysokości 18 cm oraz szerokości 8,5 cm. Posiada 6 otworów o średnicy 5 mm służących do zamocowania całości. Średnica otworu na kłódkę to 15 mm. Blaszka mocowana do progu ma    7 cm długości, 3 cm szerokości. Posiada 3 otwory - dwa o średnicy 5 mm służą do zamocowania jej, a największy na środku do zakotwiczenia zasuwy. Całość jest widoczna na zdjęciach poniżej.
               
 
               

Kontakt
tomasz.swierkot@interia.pl
504-391-626


Koszt przesyłki

 W zależności od ilości


Inne

Wpłaty należy dokonać na konto w mBank, którego nr otrzymasz w mailu od Allegro.

ZASUWA ZASUWY BRAMY POZIOME RYGIEL RYGLE ZAMYKANIECytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=1404631265