Strona Główna Nr aukcji: 2480655507
Zestaw solarny 3szt. 300l z montażem - Wałcz

Zestaw solarny 3szt. 300l z montażem - Wałcz

Podobne:

Data wystawienia aukcji: 2012-07-10 08:36:15
Data zakończenia aukcji: 2012-08-09 08:34:46
Dane aukcji
Kup teraz: 12500 PLN
Parametry
Stan: Nowy

O nas

Nasze aukcje

Nasze komentarze

Dodaj do ulubionych

Zadaj pytanie

 

KONTAKT
kom. 602 189 579
email: biuro@uitm.pl
www.uitm.pl
REGULAMIN AUKCJI
1. Po dokonaniu zakupów proszę o zapoznanie się z informacją wysłaną do Państwa przez serwis Allegro w celu sfinalizowania transakcji. W przypadku zapytań i wątpliwości preferowany kontakt e-mail.

2. Zakupiony towar wysyłam do 24 godzin po odnotowaniu wpłaty na moim koncie bankowym, chyba, że w aukcji jest podane inaczej.

3. Komentarze wystawiam zawsze jako drugi, jeżeli jestem sprzedającym.

4. Dodatkowe informacje na stronie: "O mnie"
   
PŁATNOŚCI
Przelew na konto podane w mailu lub płatność u kuriera.
WYSYŁKA
Zgodnie z informację podaną w aukcji.
Kupując na kilku aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz !!!


ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY I DOŁĄCZENIA DO PONAD
100 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW INSTALACJI SOLARNYCH.


NASZE REALIZACJE


 
ORLIK

W cenę oferty wliczono :

1. Zestaw solarny  3szt kolektorów HEWALEX z zasobnikiem 300l

2. Projekt instalacji niezbędny do otrzymania dotacji.

3. Dokumentację do Banku.

4. Materiały montażowe (rury karbowane w otulinie, złączki, śrubunki itp.).

5. Koszt robocizny - montaż i instalację zestawu.


Zakres prac montażowych obejmuje:
1. Montaż kolektorów słonecznych na dachu: płaskim lub skośnym,  (blachodachówka, dachówka), elewacji do 3m (powyżej 3 m należy doliczyć 800 zł brutto) lub gruncie.
2. Poprowadzenie orurowania solarnego (do 30 m w obie strony) (kanał wentylacyjny, elewacja lub w gruncie)
3. Montaż grupy pompowej.
4. Podłączenie instalacji solarnej do dolnej wężownicy.
5. Podłączenie górnej wężownicy do pieca od zaworów.
6. Podłączenie zasobnika do instalacji zimniej wody.
7. Podłączenie zasobnika do istniejącej instalacji ciepłej wody.
8. Uruchomienie instalacji solarnej (odpowietrzenie, regulacja).
 

Zestaw przeznaczony jest do wspomagania ogrzewania ciepłej wody użytkowej dla 2-4 osobowej rodziny.

OFERTA WAŻNA JEST DLA NASTĘPUJĄCYCH MIEJSCOWOŚCI I ICH OKOLIC:

Szczecinek, Czarne, Wałcz, Jastrowie, Piła, Złotów, Złocieniec, Miastko, Debrzno, Przechlewo, Człuchów, Chojnice, Świdwin, Drawsko Pomorskie, Sępólno Krajeńskie, Tuchola, Czersk, Brusy, Kościerzyna, Bytów, Sławno, Koszalin, Słupsk, Białogard, Bobolice, Połczyn Zdrój, Barwice, Czaplinek, Grzmiąca, Borne Sulinowo, Krajenka, Trzcianka, Barwice

Osoby zainteresowane z innych miejscowości prosimy o kontakt. Przygotujemy specjalnie dla Ciebie aukcję allegro.

KALKULACJA CENY ZESTAWU PO UZYSKANIU DOTACJI Z NFOŚiGW

1. CENA ZESTAWU Z MONTAŻEM - 12 500 zł
2. KWOTA DOTACJI Z NFOŚiGW: 5 625 zł

CENA ZESTAWU PO UZYSKANIU DOTACJI*: 6 875 zł 

* jest to kwota kredytu, która zostanie po wpłynięciu dotacji, cena ta nie zawiera prowizji i innych opłat związanych z pozyskaniem dotacji z NFOŚiGW na spłatę kredytu.

GWARANCJA NA KOLEKTORY: 10 LAT!!!

Nie wiesz jak otrzymać dotację zadzwoń! tel: 602 189 579.

Umówimy Cię na spotkanie z najbliższą placówką banku i pomożemy przejść przez całą procedurę kredytową.

W skład zestawu solarnego wchodzą:

Kolektor słoneczny KS2000 TP AC
3 szt.
Zestaw przyłączeniowy ZPKS2(z)
1 kpl.
Profil maskujący KSL
1 szt.
Zespół pompowo-sterowniczy ZPS 18-04
1 kpl.
Zespół naczynia przeponowego ZNP 18DS
1 kpl.
Izolacja termiczna Armaflex 18/13 HT/s w osłonie
2 m
Płyn Termsol EKO -25 oC
20 kg.
Zasobnik 300l Solar dwie wężownice
1 szt.
Zestaw przyłączeniowy podgrzewacza PA
1 kpl.

Kolektor słoneczny KS2000 TP AC

Kolektory słoneczne typu płaskiego KS2000 TLP AC można stosować w szczególności dla podgrzewania ciepłej wody użytkowej w budynkach jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych, użytkowych, przemysłowych i innych. Kolektory tego typu są także stosowane do podgrzewania wody basenowej i wspomagania ogrzewania budynków jednorodzinnych.

Kolektor słoneczny KS2000 TLP AC powstał z myślą uzyskania atrakcyjniejszej ceny zakupu poprzez zastosowanie aluminiowej płyty absorbera w miejsce płyty miedzianej. Zwiększona grubość blachy aluminiowej rekompensuje jej niższą przewodność w stosunku do blachy miedzianej. Orurowanie wykonane w układzie harfowym (równoległe przewody) z miedzi, pozwala na stosowanie standardowych elementów instalacji wykonanych np. z miedzi czy mosiądzu. Wykonanie absorbera aluminiowo-miedzianego możliwe jest dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej metody spawania laserowego.

Cechy szczególne kolektora słonecznego:

 • absorber aluminiowo-miedziany pozwala zmniejszyć ciężar kolektora oraz cenę zakupu nawet do 18% w stosunku do kolektorów z absorberami w pełni miedzianymi
 • obudowa wykonana w całości z giętego profilu aluminiowego o wysokiej sztywności jest standardowo lakierowana w kolorze popielato-brązowym RAL 7022
 • przykrycie obudowy wykonane ze szkła strukturalnego, zapewniające wysoką przepuszczalności promieniowania słonecznego (91,6%, najwyższa klasa U1)
 • zastosowanie dla absorbera blachy aluminiowej o grubości 0,40 mm, (2-krotnie zwiększonej w porównaniu do blach miedzianych) dla zrekompensowania niższej przewodność cieplnej aluminium w stosunku do miedzi
 • układ przewodów miedzianych w formie tzw. harfy (równoległy układ przewodów) decyduje o zapewnieniu niskich oporów przepływu, przekładających się na obniżenie zużycia energii elektrycznej przez pompę obiegową
 • układ harfowy ułatwia szybkie opróżnianie przewodów z glikolu w sytuacji przegrzewania i stagnacji kolektora (gdy następuje wrzenie i parowanie)
 • do pokrycia absorbera zastosowano warstwę BlueTec produkowaną na bazie tlenków tytanu i krzemu, o wysokich cechach selektywności (absorpcja 95%, emisyjność 5%)
 • niskie współczynniki strat ciepła do otoczenia kolektora uzyskano dzięki zastosowaniu izolacji cieplnej z wełny mineralnej: dolna - o grubości 55 mm, boczna - 20 mm

Możliwości zabudowy kolektora słonecznego

Zabudowa kolektorów płaskich standardowo wymaga nachylenia do poziomu dla zapewnienia ich właściwej pracy. Na potrzeby całorocznej pracy, zaleca się nachylenie od 30 do 60o. W przypadku zabudowy kolektora na dachu z mniejszym nachyleniem, wykorzystuje się uchwyty korekcyjne. Możliwe jest także zabudowanie kolektorów słonecznych KS2000 TLP AC na elewacji budynku, na poziomie terenu lub na dachu poziomym. W tym celu oferta obejmuje również konstrukcje uniwersalne.

Sprawność kolektora słonecznego

Parametry kolektora słonecznego KS2000 TLP AC zostały określone w ramach testów w Instytucie SPF Rapperswil w Szwajcarii. Sprawność optyczna wynosząca 79,4% odniesiona jest do powierzchni apertury (czynnej).

Jakość kolektora słonecznego

Potwierdzeniem jakości kolektora słonecznego KS2000 TLP AC jest certyfikat SOLAR KEYMARK poświadczający zgodność z wymaganiami normy PN-EN 12975 pod względem jakości. Testy, jakim poddaje się kolektory, zakładają przynajmniej 20-letnią jego eksploatację. Kolektory słoneczne Hewalex są oferowane na rynku krajowym i zagranicznym od ponad 20 lat znajdując zastosowanie w inwestycjach prywatnych i publicznych.

Kompleksowa oferta instalacji słonecznych

Kolektory słoneczne KS2000 TLP AC mogą mieć zastosowanie zarówno w małych instalacjach, jak też w dużych układach np. w budynkach użytkowych, przemysłowych, itp.. W przypadku typowych małych układów, oferowane są kompletne zestawy solarne złożone z 2-5 kolektorów płaskich, podgrzewacza o pojemności 200-500 litrów oraz zestawów pompowo-sterujących i pozostałego osprzętu. Zakup kompletnego zestawu ułatwia wybór rozwiązania w zależności od potrzeb mieszkańców, dobór komponentów, a także zmniejsza koszt całej inwestycji.

Zespół pompowo-sterowniczy ZPS 18e-01

Zespół pompowo-sterowniczy ZPS 18e-01 integruje w sobie funkcję zapewnienia przepływu czynnika grzewczego w instalacji słonecznej, zabezpieczenia jej pracy oraz sterowania w oparciu o integralnie wbudowany regulator elektroniczny G422-P04. Zespół przeznaczony jest do pracy w instalacjach z kolektorami słonecznymi płaskimi lub próżniowymi o wymaganym natężeniu przepływu do 18 litrów/min.

Zespół ZPS 18e-01 wprowadza nowe rynkowe standardy użytkowe pod względem regulacji i monitorowania pracy instalacji oraz pomiaru wydajności grzewczej. Wprowadzony jako pierwszy na rynku, elektroniczny przepływomierz umożliwia precyzyjny odczyt chwilowego natężenia przepływu czynnika grzewczego, pomiar i odczyt wydajności cieplnej kolektora słonecznego, a także szybką diagnozę ewentualnych stanów awaryjnych.

Cechy szczególne zespołu ZPS 18e-01:

 • kompaktowa budowa integrująca wszystkie elementy w obudowie z polipropylenu, stanowiącej jednocześnie izolację cieplną
 • elektroniczny pomiar natężenia przepływu przepływomierzem G-916
 • wbudowany separator powietrza o dużej objętości, zapewnia szybkie i skuteczne odpowietrzanie instalacji (potwierdzone w testach)
 • niskie opory przepływu całego zespołu (potwierdzone w testach), znacznie mniejsze od standardowych urządzeń tego typu
 • funkcjonalność i łatwy montaż zespołu, umożliwienie pełnego opróżniania instalacji przez wbudowany zawór spustowy znajdujący się w najniższym punkcie zespołu i zarazem instalacji
 • standardowe 2 zawory spustowe umożliwiają napełnianie, a także płukanie instalacji
 • kompletna dostawa zespołu z okablowaniem zmniejsza do minimum czas montażu i uruchomienia

Regulator elektroniczny G422-P04  

 • wbudowany integralnie regulator elektroniczny G422-P04 posiada wygodny w obsłudze intuicyjny interfejs oraz dużej powierzchni wyświetlacz LCD
 • rozbudowany zakres funkcji dla pełnej obsługi różnych wariantów instalacji

Możliwości zastosowania zespółu ZPS 18e-01

 • Zespół pompowo-sterowniczy ZPS 18e-01 możliwy jest do zastosowania w instalacjach słonecznych o maksymalnym natężeniu przepływu 18 litrów/min. (1,08 m3/h)
 • Zespół jest przeznaczony do współpracy ze wszystkimi kolektorami słonecznymi oprócz („aluminiowych”) typu KS2000 TP Am / TLP Am (w ich przypadku stosowany jest zespół ZPS 18a-01).
 • Zespół można zamontować na ścianie tak, aby zawór spustowy dolny znajdował się w najniższym punkcie instalacji. Wysokość położenia regulatora będzie pozwalała na jego dogodną obsługę.

Maksymalna ilość kolektorów słonecznych możliwa do przyłączenia:

 • Płaskie typu KS2000: do 15 kolektorów (27 m2 powierzchni absorbera)
 • Próżniowe typu KSR10: do 20 kolektorów (20 m2 powierzchni absorbera)

 

Zobacz nasze pozostałe aukcje: PaneleAllegro.pl

Komentarze

Strona "o mnie"Wszystkie aukcjeCytat ze strony: http://allegro.pl/show_item.php?item=2480655507